Anglu kalbos kursai pradedantiesiems internetu atsiliepimai

Efektyviausi 2020 metų anglų kalbos kursai pradedantiesiems internetu nuotoliniu būdu

63,000 TŪKST. PATINKA FACEBOOK PUSLAPIS

VIRGINIJA

( ANGLŲ PRADEDANTIESIEMS INTERNETU. Amžius per  50 m. )

Labas Dorota, perskaičiau jūsų knygas Kova su Kalba ir Mąstymo Metodika. Knygos nerealios…kaip ir Jūs pati. Labai labai patiko..!!! Labai noriu toliau semtis žinių ir patirties. Daug ko verta iš Jūsų pasimokyti…ne tik anglų kalbos. Anglų pradedantiesiems pamokos labai patiko, nes išmokau nemažai naujos informacijos. Net keista, bet patiko mokytis anglų online ir likau maloniai nustebinta. Nesitikėjau, kad sužinosiu kaip mokytis anglų be kalimo. Šiuose anglų kursuose nereikėjo mokytis atmintinai angliškų žodžių. Lengvai suderinau šiuos anglų kalbos kursus internetu su darbu…. !!!!! Džiaugiuosi pradėjusi mokytis pagal Jūsų anglų kalbos pamokas pradedantiesiems !!!!! 

 

DANUTEE

DANUTĖ

( PO 1 MĖNESIO . Anglų kalbos kursai pradedantiesiems . Amžius per 50m. )

Laba diena Dorota, Jūsų knygas perskaičiau, lengvai skaitėsi, ypač patiko trečioji knyga. Patiko mokytis pagal anglų pradedantiesiems kursą. Kaip greitai išmokti anglų ? TIK PAS DOROTĄ DOVDĄ. Išmokau anglų kalbos pagrindus tik pagal šios mokytojos pamokas. Niekas daugiau nepadėjo. ir  Lengvai ir be kalimo išmokau būtiniausius anglų žodžius. Negaliu patikėt, kad išmokau anglų nors ir mokiausi anglų kalbos nuotoliniu būdu. Rekomenduoju Dorota Dovda anglų kalbos mokytoja, nes jos anglų kalbos pamokos pačios geriausios internete.  

 
 
jolanta
 

JOLANTA

(  Anglų kalbos kursai pradedantiesiems internetu po mėnesio )

( Amžius per 30m. )

Perskaičiau ir antrąją Jūsų knygą Mąstymo Metodika. Reiks rimtai pradėt mokytis anglų kalbos. Tikrai buvo įdomu. Akys jau pavargo, perštėti pradėjo bet negalėjau nustoti skaityt. Kadaise mėginau mokytis anglu nuo pagrindu nuotoliniu būdu. Tačiau nesėkmingai. Dorotos Dovdos pamokų dėka dabar jau žinau nuo ko pradėti mokytis anglų. Atradusi Jus galiu pasakyti ačiū

ALGIMANTAS SIUKSTA
 

ALGIMANTAS  

( Anglų kalba pradedantiesiems po vieno mėnesio  . Amžius per 50m. )

REZULTATAI PO VIENO MĖNESIO MOKYMOSI

Negalvojau kad įmanoma bus ką nors išmokti. Jau pradėjau rašyti sakinius angliškai. Naudoju išmoktus būtiniausius angliškus žodžius. Juos išmokau su anglų kalbos pradedantiesiems kursų pagalba. Patiko, nes lengvai suderinau su darbu ir nebuvo sunku mokytis anglu nuotoliniu būdu. Tai yra geriausi anglų kalbos kursai internetu. Rekomenduosiu būtinai anglų kalbos pamokas pažįstamiems.

 

63,000 TŪKST. PATINKA FACEBOOK PUSLAPIS

REGINA

( ANGLŲ PRADEDANTIESIEMS INTERNETU. Amžius per  50 m. )

REZULTATAI PO VIENO MĖNESIO MOKYMOSI

Praeityje esu lankiusi grupinius anglų kalbos kursus suaugusiems. Maniau, kad anglų tikrai ne man. Netyčia atradau Jus ir nusprendžiau pamėginti dar kartą išmokti anglų per internetą. Nuotoliniu būdu buvo baisu mokytis anglų, bet ką padarysi. Dabar tokie laikai. Labai nepatiko anglų kalbos mokytoja ten kur lankiau grupiniuose anglų kursuose suaugusiems. Nieko ir neišmokdavau. Atrodė, kad tik laiką veltui leidžiu, o anglų kaip nemoku taip nemoku. Išbandžiusi anglų kalbos kursus suaugusiems, pakeičiau nuomonę apie anglų kalbą. Ar anglų kalba sunki ? Tikrai, ne. Juk svarbiausia žinoti kaip mokytis, kaip sako geriausia anglų kalbos mokytoja Dorota Dovda. Ačiū už puikius anglų metodus. Anglų mokytis tikrai nebuvo lengviau gyvenime.

DANGUOLĖ

( PO 1 MĖNESIO ANGLŲ KALBOS KURSAI PRADEDANTIESIEMS. )

REZULTATAI PO VIENO MĖNESIO MOKYMOSI

Anglų kalbos pamokos internetu labai patiko. Prieš pradedant mokytis su Dorota Dovda anglų nuotoliniu būdu. Mokiausi anglų grupiniuose kursuose, nelabai ką ten ir išmokau. Galvojau niekada nepavyks įveikti tos anglų, bet viskas pasikeitė į gerą pusę atradus Dorotos Dovdos anglų kalbos pamokas. Internetu patiko mokytis, galėjau be sunkumų rinktis sau tinkamą laiką.

63,000 TŪKST. PATINKA FACEBOOK PUSLAPIS

GEDIMINAS

( PO 1 MĖNESIO ANGLŲ KALBOS KURSAI PRADEDANTIESIEMS. )

REZULTATAI PO VIENO MĖNESIO MOKYMOSI

Labai patiko anglu kalbos pamokos pradedantiesiems. Nebūčiau pagalvojęs, kad anglu įmanoma išmokti be kalimo ir dar internetu. Visą gyvenimą blaškiaus su anglu neturėjau konkretaus pagrindo man labai šito truko. Kiek man teko mokintis anglų kalbos. Man niekas taip išsamiai neišaiškino tokių dalyku kaip Jūsų išdėstyta teorija. Tai yra geriausi anglų kalbos kursai internetu . Nesitikėjau, kad anglu pradedantiesiems pamokos taip patiks.

EDITA 44 M

 EDITA

( anglų kalbos pamokos pradedantiesiems Amžius per 40 m. )

REZULTATAI PO VIENO MĖNESIO MOKYMOSI

Labas vakaras. Jau perskaičiau abi knygas Kova su Kalba ir Mąstymo Metodika. Labai patiko. Anksčiau net nežinojau nuo ko pradėti mokytis anglų. Noriu padėkoti už išsamias anglų nuo pagrindų pamokas. Prieš pradedant šiuos anglų kalbos pradedantiesiems kursus nė žodžio nemokėjau angliškai. Išsipildė svajonė, nes dabar galiu angliškais sakiniais kalbėti. Ačiū, Dorota.  Tikrai esat geriausia anglų kalbos mokytoja, o tų mokytojų per gyvenimą buvo šimtai. Džiaugiuosi atradusi ir pradėjusi mokytis pagal būtent šias anglų pradedantiesiems pamokas. 

REGISTRACIJA

63,000 TŪKST. PATINKA FACEBOOK PUSLAPIS

ANGLU PRADEDANTIESIEMS PAMOKA

Geriausia užsienio kalbų mokytoja internete

   Mokėtės anglų ar kitą kalbą, tačiau nepasiekėte norimo rezultato? Galvojate, kad esate negabūs ir turite begalę neigiamų minčių kaip: aš niekada neišmoksiu, kalbos ne man… Bandėte mokytis kursuose ar su privačiu mokytoju, tačiau vistiek rezultatai nenudžiugino? Visa sėkmė mokantis užsienio kalbas priklauso nuo sistemingo mokymosi, o ne gabumų ar amžiaus, sako Dorota Dovda.

Ar galite papasakoti apie save?

Kalbu 6 kalbom. Šiuo metu mokausi dar 2. Taip yra ne todėl, kad gimiau jas mokėdama. Per ilgus privataus mokytojavimo metus sukūriau efektyvaus mokymosi sistemą ir šiuo metu rašau 8 savo knygą apie tai. Mano pirmasis webinaras – „Kodėl vis dar nemokate užsienio kalbos“ sulaukė 50,000 peržiūrų ir atvėrė akis visiems, kurie jį matė. Mokau viso pasaulio lietuvius išsibarsčiusius po pasaulį, kalbuosi su žurnalistais, vedu paskaitas auditorijoms žmonių ir dalinuosi žinojimu.

Sakote, kad kalbą gali išmokti kiekvienas?

Taip. Anglų ar kitą kalbą gali išmokti kiekvienas. Visa sėkmė priklauso nuo mokytojo, kuris moko ir parodo lengviausią kelią į sėkmę ir tik antroje vietoje yra mokinys. Vis dėlto jeigu mokytojas moko „kalimo“ ( pvz. duodamas sąrašą žodžių išmokti ir neduodamas nė kelių efektyviausių, mokinių patikrintų patarimų kaip tuos žodžius mokytis ), o ne mąstymo, tai jo mokinys dar labai ilgai nemokės norimos užsienio kalbos. Aš išmokau savo mokinius mąstyti ir tik todėl jie įsimyli kalbą iki gyvenimo galo.

Ar žmonės tingi mokytis?

Žmonės dažnai nuleidžia rankas net nepradėję mokytis kalbos.Pasimoko kelias dieneles ar savaitę ir staiga dingsta noras mokytis. Jiems nepatinka tai, kad neprisimena ką mokėsi. Man irgi taip buvo. Žiūrėjau filmus, skaičiau knygas, rašiausi kiekvieną nežinomą žodį ir stengiausi išmokti viską ko nežinojau. Tai dariau kelis metus, bet rezultatai buvo nuliniai. Po kurio laiko supratau, kad informaciją reikia mokytis suvokti, o ne „iškalti“ paėmus į rankas popieriaus lapą. Tada ir pradėjau eksperimentuoti su savo mokiniais, kurių amžius siekė nuo 6 iki 70 m. Visus veiksmingus eksperimentus su mokiniais nuo moksleivio iki verslininko, užrašiau savo antroje ir trečioje knygoje. „Mąstymo Metodika“ir „Mokymosi Strategijos“. Tokiu būdu gimė visa sistema bei mokymosi programos ir vadovėliai, kurie begalę žmonių įkvėpė mokytis, pakeitė požiūrį į kalbų mokymąsi ir privertė galiausiai išmokti kalbą.

Kodėl žmonės nemoka kalbos ?

Jie nekalba norima užsienio kalba, nes nemoka jos mokytis. Kas antras dalinasi žiniom apie tai kaip reikia mokytis užsienio kalbą, nors pats nemoka. Nežmoniškai didelė dalis tiesiog nesuvokia kaip sėkmingai reikia mokytis, bet šis faktas taip pat turi savo priežastis.

Kokios jos?

Daugelis privačių mokytojų išmoksta per savo gyvenimą tik vieną užsienio kalbą. Duoda savo mokiniams sąrašus žodžių išmokti, testus atlikti, raides sužymėti skaitomam tekste ir t.t, nes patys taip kalbą mokėsi ir kitaip pačio mokymosi net neįsivaizduoja. Tai yra patys žiauriausi ir patys neefektyviausi būdai mokantis bet kokią užsienio kalbą. Toks mokymasis tik priverčia mokinį pasijausti visišku neišmanėliu, sukuria jausmą ir vidinius blokus, kad kalbas gali išmokti tik ypatingai protingi ir jauni. Apie vidinius blokus rašiau savo pirmoje knygoje „Kova su Kalba“.

Ištrauka iš knygos:

Perskaitę vos kelis „Kova su Kalba“skyrius mokiniai klausdavo kur galima įsigyti šią knygą. Taigi nusprendžiau pagaliau pasidalinti šia knyga su Jumis. Štai pirmasis skyrius iš šios knygos.

1 Skyrius

Norite išmokti, bet galvojate, kad nesugebėsite?

 • Kodėl niekaip neišmokstu užsienio kalbos?
 • Kodėl išmokti žodžiai neišlieka galvoje?
 • Kodėl nuolatos vartoju netinkamą gramatikos laiką?
 • Kodėl negaliu akimirksniu atsakyti vos išgirstu klausimą?
 • Kodėl neįstengiu tinkamai savęs išreikšti?

Jeigu nuolatos iškeliate šiuos klausimus – puiku. Ši knyga parašyta Jums. Per visą privataus mokytojavimo laikotarpį, susidūriau su įvairaus amžiaus grupėmis: vaikais, paaugliais, suaugusiais ir senoliais. Mokiau skirtingo socialinio statuso žmones: paprastus darbuotojus ir verslo pasaulio atstovus. Nors mokiniai ir skyrėsi amžiumi, socialine padėtimi ir gebėjimais, bet buvo panašūs savo mąstymo aspektais:

 • reikia išmokti kalbą
 • netikiu, kad pajėgsiu išmokti

Kaip prasidėdavo pirmosios pamokos? Įprastai pamokų pradžioje liedavosi negatyvo jūros ir abejonės. Pirmieji mokinių žodžiai skambėdavo ir vis dar tebeskamba :

 • niekada nesimokiau ir dabar niekaip neišmoksiu.
 • neturėjau gabumų mokantis kalbas
 • esu per senas
 • gyvenu Lietuvoje

Išvada: išmokti per vėlu.

Mes – savų minčių kūrėjai.

Kaip mokytis kalbą?

Kas dieną sulaukiu begalės laiškų su šiuo klausimu. Taip pat kas dieną rašo mokytojai, turintys net 20 m. patirtį, norintys sužinoti kaip mokau savo mokinius.

Vieno atsakymo į šį klausimą nėra. Jis labai ilgas. Kiekvienas žingsnis mokantis užsienio kalbą reikalauja sistemos, atidumo ir pastangų, bet dar daugiau reikalauja tikro, patikrinto sistemingo žinojimo, o ne spėliojimo. Galiu pasakyti vieną, kad kiekvienas gali išmokti kalbą, kurią nori. Reikia žinoti kaip mokytis. Jeigu mokėtės, bet neišmokote – sistemos trūkumas. Tokie atvejai, kaip kažkas išmoko, nes kažkam pasisekė – neegzistuoja. Yra tik įdirbis ir pastangos.

Ką daryti tiems, kas norės mokytis su Jumis?

Mano mokymai yra pasiekiami absoliučiai visiems pasaulio lietuviams, nes mokau nuotoliniu būdu. Visų norinčių pagaliau išmokti norimą užsienio kalbą ir įsigyti mano knygas laukiu Facebook‘e – Dorota Dovda. Rašykite, klauskite – atsakysiu.

Shortcode

REGISTRACIJA

REGISTRACIJA

Anglų kalbos kursai nuotoliniu būdu be kalimo. Galima mokytis internetu sau patogiu laiku ir lengva suderinti su darbu.

Anglu per menesi

Sakote, kad anglų kalbą internete galima išmokti per mėnesį?

– Aš sakau, kad išmokti susikalbėti anglų kalba galima išmokti per mėnesį. Mokau internetu tik tų kalbų, kurias pati moku. Todėl susikalbėti norvegų, italų, ispanų, vokiečių kalbomis taip pat galima išmokti internetu per mėnesį. Žmonės dažnai nemato skirtumo tarp apibrėžimų – išmokti anglų kalbą ir išmokti susikalbėti anglų kalba. Išmokti susikalbėti angliškai gali užtrukti iki 3 mėnesių turint specialistą šalia savęs. Neturint – iki 3 metų, ilgiau arba niekada. Išmokti laisvai diskutuoti, tarkim, anglų kalba užtrunka iki 1 arba 2 metų – turint žmogų, kalbantį bent penkiomis užsienio kalbomis. Jei neturite šalia specialisto – galite niekada ir nepasiekti tokio lygio, kai gebėsite laisvai reikšti mintis. Nesvarbu, ar anglų kalbos mokysitės kursuose, per „Skype“, ar internetu. Tam reikia ypatingų žinių, kad sugebėtum pakelti vidutinį lygį iki akademinio. Tokią patirtį ir tiek žinių turi tik tas anglų kalbos mokytojas, kuris matė ugnį ir vandenį, kai savarankiškai mokėsi užsienio kalbos dieną ir naktį.

– Kaip?  

– Žmonės dažnai galvoja, kad reikia turėti daug laiko. Daug laiko reikia turėti tiems, kurie nežino, kaip mokytis anglų kalbos. Jeigu turi šalia savęs anglų kalbos specialistą – tas žmogus žinos, kaip tave išmokyti anglų pagrindų ir panaudoti visą tavo turimą laisvą laiką. Svarbu suvokti, kad išmokti susikalbėti angliškai yra lengva, jeigu turi gerą anglų kalbos mokytoją, kuris išmokys mąstymo technikų. Jeigu neturi gero anglų kalbos mokytojo – gali daryti ką nori, bet po mėnesio angliškai nė sakinio negalėsi pasakyti. Todėl aš džiaugiuosi, kad mokinių atsiliepimai apie Dorota Dovda yra tik patys geriausi. Mokiniai dažnai siunčia atsiliepimus iš įvairių šalių, kokie jie laimingi, kad pagaliau pavyko susikalbėti angliškai svetimoje šalyje. Pavyko susirasti darbą, uždirbti daugiau pinigų ir jaustis pagaliau laimingesniu, visaverčiu žmogumi.  

– Kas yra užsienio kalbų specialistas?  

– Tai žmogus, mokantis daugiau nei penkias užsienio kalbas. Neskaičiuojant tų, kurias moka nuo gimimo. Aš pati moku rusų, lenkų, lietuvių kalbas nuo gimimo. Per gyvenimą savarankiškai išmokau anglų, norvegų, italų, ispanų, vokiečių kalbas. Šiuo metu mokausi ir kitų užsienio kalbų, bet kol kas neišsiduosiu kokių. Patys pamatysit. Kol kas mano mokiniai sėkmingai mokosi anglų kalbos internetu. Yra tokių, kuriems reikia skubiai išmokti ir norvegų kalbą internetu ar kitų kalbų: ispanų, vokiečių, italų. Todėl jiems mano mokymai pats geriausias variantas. Sutaupo laiko, išmoksta ir turi šalia patarėją, kuris tikrai žino, ką, po ko ir kaip daryti.  

– Kaip įmanoma išmokti tiek kalbų ?  

– Visų pirma, norintis išmokti anglų kalbą žmogus privalo nustoti įsivaizduoti, kad jeigu išmoktų anglų atmintinai, tai jau tikrai išmoktų kalbą. Ne viską gali išmokti atmintinai. Net jeigu būtum robotas ir galėtum vos pervertęs žodyną mintinai mokėti visus angliškus žodžius – būtų momentų, kai reikėtų mąstyti ir suvokti. Ne viskas yra paremta atmintimi. Reikia daug mąstyti, analizuoti, bandyti suvokti. Tai suprantama tik tiems žmonėms, kurie jau perėjo anglų kalbos žodžių etapą, moka daug žodžių, bet sakinio nesugeba pasakyti. Jie ir yra viso to įrodymas. Žinai daug, bet kažkodėl tyli, kai reikia šnekėti angliškai. Yra konkrečios priežastys, kodėl taip yra ir ką reikia daryti. Apie tai galima sužinoti Dorotos Dovdos anglų kalbos mokymuose internetu.

Svarbiausia yra patirtis. Jeigu mokytojas iš tiesų nekalė, tarkim, norvegų kalbos. Tas žmogus tikrai neužsičiaupdamas gali kalbėti vien tik apie norvegų kalbą kelias paras iš eilės. Mintys liejasi per kraštus, nes jis puikiai pamena kiek pastangų, valandų reikėjo sėdėti ir kiek visokių idėjų reikėjo išmėginti. Jeigu žmogus tik kalė, jis niekada nepapasakos savo patirčių, nes jų nebuvo. Iš jo girdėsite tik stereotipinius dalykus: skaičiau knygas, žiūrėjau filmus, bendravau su užsieniečiais. Todėl reikia akylai stebėti patį mokytoją, nes svarbiausia ir yra mokytojas. Geras mokytojas gali išmokyti bet kokį mokinį.  

– Ar galima išmokti anglų kalbą internetu turint tik pusę valandos per dieną?  

– Galima, tačiau tuomet reikėtų mokytis internetu po pusę valandos kas dieną. Turėti mokytoją, kuris stebėtų, matytų progresą, patartų pagal individualią situaciją. Vėlgi svarbiausia yra turėti šalia žmogų, kuris patyrė ta patį, ką jūs dabar. Nebent norite švaistyti savo gyvenimo laiką neefektyviems dalykams – galite švaistyti.  

– Kokių rezultatų pasiekia Jūsų mokiniai?  

– Mano mokinių atsiliepimai visada tik patys geriausi. Džiaugiuosi, kai mokiniai dalinasi savo kelionių nuotraukomis ir istorijomis, kaip susikalbėjo angliškai keliaudami. Mano mokiniai išmoksta susikalbėti anglų, norvegų, ispanų, italų, vokiečių kalbomis per vieną, du arba tris mėnesius. Priklausomai nuo to, kokį mokymosi tvarkaraštį aš asmeniškai sudarau žmogui, atsižvelgdama į gyvenimo būdą, laiką, sugebėjimus, turimas žinias. Juk ne visi visą gyvenimą turi laiko. Būna savaičių, kai to laiko daugiau. Būna, kai mažiau, sergi, vaikai serga, daug dirbi ir t. t. Todėl į viską yra atsižvelgiama. Visi dalykai yra svarbūs, bet dar svarbiau žinoti, kaip iš tiesų mokytis, kad po mėnesio ar dviejų pasiektum 100 procentų rezultatą. Visada džiaugiuosi, kai mokiniai man parašo įvairias žinutes. Neseniai gavau žinutę iš mokinės, kuri mokosi norvegų kalbą: „Ačiū Dorota Dovda už mokymus, tikrai padėjo susirasti darbą Norvegijoje.“ Turiu nemažai mokinių, kurie išmokę anglų kalbą nusprendžia dar išmokti norvegų, vokiečių, ispanų ar italų. Taigi viskas įmanoma, svarbiausia pradėti. Dėl anglų, norvegų, ispanų, italų, vokiečių kalbų pamokų kreiptis privačia žinute į puslapį 

REGISTRACIJA

REGISTRACIJA

VIRŠ 50.000 TŪKST. IŠMOKUSIŲ ANGLŲ KALBOS PAGAL DOROTOS DOVDOS SUKURTĄ METODIKĄ

Dorota Dovda parašė „Kova su Kalba “ , „Mąstymo Metodika“ , „Mokymosi Strategijos“  Tai pirmos trys jos pačios populiariausios knygos. Pagal jas anglų, norvegų, italų, ispanų, vokiečių kalbos išmoko jau virš 50.000 tūkst žmonių. Knygos paremtos geriausios užsienio kalbų mokytojos patirtimi mokantis ir mokant užsienio kalbų. Ji išmoko anglų, norvegų, italų, ispanų, vokiečių kalbas pagal savo sukurtą efektyviausią užsienio kalbų mokymosi sistemą. Taip pat moko žmones šių užsienio kalbų.

Nesvarbu kiek Jums metų, ar esate bandę mokytis anksčiau – nesvarbu. Visi gali išmokti. – Teigia, Dorota Dovda.

Kaip Jūsų knygos susilaukė tokio didžiulio populiarumo?

Tai buvo didžiulis informacijos kiekis mano galvoje. Tiek daug nesėkmių, pasisekimų, suvokimų, atradimų. Privalėjau jais pasidalinti su pasauliu, kad žmonės ištiesų suvoktų kaip gi tą anglų kalbą mokytis. Aš labai labai daug praleisdavau laiko prie anglų kalbos vadovėlių todėl laikui bėgant supratau ties kuria vieta švaisčiau daug laiko ir kur reik labiau patobulėti. Galų gale supratau kaip tobulėt. O tai ir buvo svarbiausia, nes visi kalba ką daryti, o kaip daryti tai niekas nekalba arba jų kalbos pagrįstos jų pačių nepatirtimi. Tam, kad pasakytum kažką vertingo pasauliui iš pradžių privalai pats tai patirti, pasikankinti, paverkti, padejuoti, paaimanuoti.

O aš daug kankinausi ir galvojau tai ir liks svajones net po daugelio prašvaistytų valandų. Pradėjau eksperimentuoti, nes viskas, ką girdite iš aplinkos yra tiesiog nieko verta informacija. Niekas net nepatikrina teisingumo jos. Niekas nenusiperka žodyno ir nesėdi prie jo valandų valandas, nes niekam nėra kantrybės sėdėti prie knygos mėnesiais, kai tu nejauti jokio rezultato.

Kaip išmokote anglų kalbos?

Aš po mokyklos praleisdavau po 5 val. anglų k. vadovėlių. Nuoširdžiai bandžiau suprasti, suvokti tą informaciją. Bet ten tiek daug bereikšmių dalykų aprašyta. Taisyklės prieštaraujančios viena kitai. Nelogiškai pateikta mokymosi medžiaga. Sėdėdavau valandų valandas, stebėdavau laikrodį, senkančias valandas ir jausdavau beviltiškumo jausmą. Sunku būdavo. Jausti, kad praleidai penkias valandas ir nieko neišmokai. Ir taip diena iš dienos. Bet aš iš prigimties esu žmogus kovojantis už save, už pasaulį todėl ta aistra, meilė anglų kalbai, jos skambesiui mane vedė į priekį. Sėdėdavau prie knygų net tada, kai nieko nesuprasdavau. Gaila buvo, kad nebuvo šalia ir žmogaus, kuris paaiškintų viską.

Ką daryti jei nesiseka mokytis anglų?

Nr 1. Sėdėk po 5 val. kas dieną prie anglų kalbos knygų, kurių nesupranti. Daryk tai ateinančius tris metus ir galėsi 10 knygų parašyt apie tai, kaip ištikrųjų reikia anglų ir kitas užsienio kalbas mokytis. Taip dariau aš, kai mokiausi anglų, norvegų, italų, ispanų, vokiečių kalbas savarankiškai.

Nr 2. Susirask mokytoją, kuris sėdėjo prie knygų po 5 valandas.

Todėl šiuo metu ir turiu parašiusi ne vieną vadovėlį anglų, vokiečių, norvegų, ispanų, italų kalboms išmokti. Visa informacija paremta tik mano asmenine ir mano mokinių patirtimi. Eksperimentais. Begale eksperimentų. Nežinau kartais kai pati pagalvoju apie visą tą prašvaistytą laiką nesuprantu kodėl ir iš kur pas mane buvo tiek daug ryžto eiti toliau. Ėjau, nors nė trupučio prašviesėjimo nemačiau. Kartais ir pati nustembu nuo savęs pačios prisimenant visas pastangas mokantis anglų kalbos.

Kokia Jūsų mokyklinė patirtis?

Gaila tiesiog, kad nebuvo šalia mokytojų, kurie sugebėtų mokyti. Rodos eidavau į mokyklą ir nebūdavo to jausmo, kad va šiandien kažko išmokau. O ištiesų juk tokį jausmą privalo jausti visi, kurie eina į mokyklą. Po kiekvienos pamokos mokinių akys privalo žibėti. Nueikite ir pažiūrėkit mokyklos koridoriuose kiek pamatysit žibančių akių pasibaigus pamokai. Vaikai ten prislėgti, depresuoti, lygtais egzaminas būtų gyvenimo prasmė ir ne tiek mokytojai moko, kiek leidžia laiką kalboms apie tai kokie gi egzaminai laukia. Ne visi mokytojai tokie, bet daugiau nei pusė tikrai yra būtent tokie. Jeigu neužtenka jėgų mokyti – nemokyk ir nevaryk nepagrįstos baimės. O jeigu tai matai, kaip vienintelį būdą ‘‘sutramdyti‘‘ klasę – nemokyk žmonių. Eik dirbti į sandėlį, nes tau mokykloje ne vieta.

Kiekvienas jaunas žmogus privalo eiti ir išeiti su jausmu, kad kažko išmoko. Tuomet nebūtų ir pamokų praleidinėjimo, pykčių, nevilties. Juk jaunas žmogus tiek daug laiko praleidžia tarp mokyklinių sienų ir mokytojai tampa autoritetu. Mokytojas įgauna arba įkvėpėjo įvaizdį arba tampa nekenčiamiausiu žmogumi jauno žmogaus pasaulyje. Kiek daug istorijų girdėjau iš suaugusių apie vaikystę ir būtent tokius įvykius. Kai būtent anglų k. mokytojas tapo pagrindine priežastim, kodėl būdamas vaiku nebenorėjai lankyti anglų k. pamokų. Ne tik pamokų, bet apskritai mokytis, girdėti tos kalbos. Per visą savo gyvenimą mačiau tik kelis mokytojus, kuriuos gerbė. Jie įžengdavo į klasę ir staiga įsivyraudavo mirtina tyla.

Galvodavau… Va čia tai pagarba. Svajodavau, kad per visas pamokas būtų tokia tyla, kad galima būtų tiesiog mokytis. Laikui bėgant tiesiog supratau, kad yra daug žmonių, kurie yra ne savo vietose gyvenime. Daug mokytojų, nesutvertų mokyti. Mokytoją tu gali atpažinti iš už šimto kilometrų. Tikri mokytojai moko ne tik to dalyko, o gyvenimo apskritai. Jie išmintingi, neskirstantys gerų ir blogų, jiems visi mokiniai vienodi, jų didžiausias siekis tai išmokyti visus.

Aš niekada netingėdavau. Eidavau į mokyklą net kai būdavo -27 ir man patikdavo tas jausmas, kai esi vienas mokykloje. Tėvai grįždavo iš darbo ir būdavo ‚‘‘šoke‘‘, kad aš ėjau į mokyklą ir buvau vienintelė visoje mokykloje. Net mokytojai sakydavo ką čia veikiu, gi nieko nėra. Aš ateidavau į mokyklą, nes norėjau mokytis ir mėgaudavausi ramybe, biblioteka. Ir aišku, aš žinodavau, kad niekas manęs tą dieną nemokys, nes mokytų tik tikras mokytojas, kurio nebuvo tą dieną. Bet vistiek, mokykla man buvo mokslo ir ramybės simbolis. Pamenu kaip svajodavau, kad mokykla dirbtų ir vasarą, nes kai klasiokai būdavo paliekami mokytis keletai vasaros mėnesių – aš pati eidavau pas juos savo noru. Sėdėdavau savo noru klasėje ir prašydavau mokytojos, kad duotų man užduočių kokių nors. Paliktieji vasarai tik šnairuodavo į mane ir sakydavo, kad aš išprotėjus, juk vasara. O aš sakydavau, aš noriu mokytis. Bibliotekoje irgi visas jau knygas buvau perskaičiusi ir tik atėjus klausdavau bibliotekininkės: – ar neturit naujų knygų? Ir išeidavau, nes neturėdavo.

Dabar, kai pažiūriu kiek gali knygų nusipirkti internetu tai tik pasvajoju, kiek knygų dabar turėčiau savo namų bibliotekoje, jeigu būtų buvus tokia galimybė kai buvo 15m. Visos mano kuprinės, rankinukai visada plyšdavo nuo knygų, o ne nuo kitokių daiktų.

Dabar kai yra visokios aplikacijos, tai daug knygų skaitau per iphone ibooks, kindle. Bet knygos visada buvo mano gyvenimas, nuo pat vaikystės. Tai buvo mano pasirinkimas, mano aistra.

Visada buvau sunkiai dirbantis, mokslo žmogus. Gaila, tik kad aplinkui nebuvo mokytojų, kurie būtų tam sutverti. Buvo vienas kitas žmogus, bet 90% mokytojų ‚‘‘varydavo‘‘ į depresiją, neviltį ir ne tai, kad neišmokydavo, bet dar ir savivertę prilygindavo nuliui. Daug mokytojų mane ‚‘‘sodindavo‘‘, mažindavo pažymius, šaipydavosi. Kartais galvodavau, kodėl taip yra, bet gal būtent taip todėl ir yra. Kad galėčiau būti čia, kur esu.

Mokslas buvo mano širdyje visada ir grįžus po mokyklos nuolat sėdėdavau prie anglų k. Vadovėlių. Kiek laiko prašvaistyta vartant tuos bereikšmius puslapius ir bandant išmokti tai, ko gyvenime tau neprireiks.

Visuomet norėjau, kad žmonės aplinkui mane būtų laimingesni. Matydavau daug liūdnų veidų. Vaikus, paauglius net suaugusiuosius, kurie atvykdavo į mano pamokas depresuoti. Išeidavo laimingi. Nuolat sakydavo, kad po mano pamokų jaučiasi pozityvesni, kupini motyvacijos, džiaugsmo gyvenimui. Tuomet ir aš jausdavau laimę.

Mokykloje visada norėjau, svajojau būti apsupta tikrų mokytojų. Į kurių pamokas tu lėktum išdegęs akis. Kiekvieną dieną svajodavau, kad įvyks kažkoks stebuklas ir visi netikri mokytojai bus pakeisti tikrais. Nepamiršiu to jausmo, kai pirmą kart patyriau tą džiaugsmą, kai esi mokomas tikro mokytojo. Visa klasė, net tie, kurie yra gi patys blogiausi, klausė ištempę ausis. Nebuvo nė vieno klasioko, kuris būtų praleidęs tikro mokytojo pamoką. Tai būdavo pati laukiamiausia pamoka. Rodės eini į mokyklą tik dėl tos pamokos ir kaip tyčia ji būdavo pati paskutinė.

Mes visi klausėm to vienintelio tikro, gerojo mokytojo gyvenimo, pasakojimų, išminties ir visi gaudavo aukščiausius pažymius, nes mokytojo tikslas būdavo visus išmokyti iki vieno. 

Išmokydavo, nes mokytis norėdavo visi. Tas vienintelis gerasis mokytojas įkvėpdavo mokytis, norėti išmokti ir taip aiškiai mokydavo, kad rodės kaip to galima buvo nemokėti.

Išmokyti gali tik tikras mokytojas. Netikri mokytojai gali priversti ‚‘‘iškalti‘‘ arba gali visam likusiam gyvenimui užmušti tą norą mokytis bet ko. Apie tai ištiesų daug rašiau savo pirmoje knygoje „Kova su Kalba“ .  Džiaugiuosi, kad knygą jau perskaitė virš 50.000 tūkst. žmonių. Kas dieną gaunu įvairias padėkas, kad parašiau šią knygą.

Taip pat mokinių atsiliepimus apie Dorota Dovda galite rasti tinklapyje www.anglukalbakalbeklaisvai.lt

Man patiko vienos mokinės atsiliepimas apie „Kova su Kalba“ , „Mąstymo Metodika“ „Mokymosi Strategijos“ ir anglų kalbos kursus :

Apsiverkiau skaitydama, galvojau kad man vienai taip. Bet pasirodo visiems taip yra, kurie nemoka anglų kalbos. Ir širdė skauda ir bijau pagalvoti, kad gali išsipildyti daugiau kaip 10 metų puoselėta svajonė. Buvau praradusi viltį išmokti, bet kažkur toli toli sužibo švieselė ir širdis suspurdėjo, o gal? Pasiruošusi naujiems iššūkiams. – Ona

Mokinės vardas pakeistas.

Neapsakomai džiaugiuosi, kad jau yra virš 50.000 tūkst. laimingų žmonių yra ir vis daugiau jų atsiranda kas dieną. Esu laiminga, kad žmonės pakeitė požiūrį apie užsienio kalbų mokymasi ir galų gale ryžosi išmokti anglų kalbą. Daugiau mokinių atsiliepimų apie mano anglų, norvegų, ispanų, italų, vokiečių mokymus rasite facebook puslapyje – https://www.facebook.com/dorotadovda/?pnref=lhc . Mokiniai kas dieną siunčia pačius gražiausius atsiliepimus todėl nuolat jais pasidalinu viešai.

Kodėl jau virš 50.000 tūkst. žmonių pasirinko būtent Jūsų mokymus?

Taip yra todėl, nes mano  anglų kalbos mokymai yra patys efektyviausi visame internete. Aš išmokau susikalbėti angliškai per vieną mėnesį. Tai yra ne stebuklas, tai yra didžiulio mano asmeninio darbo rezultatai. Patikėkite, jeigu Jūs sėdėtumėt kas dieną po penkias valandas prie knygų – anksčiau ar vėliau suprastumėt dalykus, kurių niekada nesupras žmonės, kurie šios patirties  neturi.

Mano internetiniuose anglų kalbos kursuose patogu mokytis, nes galima mokytis iš bet kurios pasaulio vietos. Tai yra žymiai efektyvesnis būdas nei realūs grupiniai kursai. Mano 90% mokinių yra atėję iš grupinių kursų ir yra visiškai nusivylę neefektyviu mokymu. Tiesiog dalinuosi tuo, ką girdžiu iš savo mokinių. Kad mokytojai nepatenkina lūkesčių, daug laiko praleidžia, kol nuvyksta. Laikui bėgant nepatinka žmonės su kuriais mokosi arba pats mokytojo dėstymo būdas.

Mano anglų, norvegų, ispanų, italų, vokiečių kalbų mokymuose:

 • Mokosi žmonės nuo 14 – 60 metų, nes amžius tai ne kriterijus. Svarbiausia tikrai norėti išmokti.
 • Yra intensyvaus ir lėtesnio mokymosi programos.
 • Mokymosi programos skirtos visiškai nieko nemokantiems, pažengusiems ir stipriai pažengusiems. Kiekvienam žmogui paskiriama individuali mokymosi programa pagal esamas problemas.
 • Nurodomas rekomenduojamas mokymosi laikas pagal darbo tvarkaraštį.
 • Sudaromas individualus mokymosi planas. Pagal žmogaus žinių lygį.
 • Laisvas mokymosi tvarkaraštis. Galite mokytis dieną, naktį.
 • Sutaupote labai daug laiko, nes nereikia važiuoti pas mokytoją į namus arba į grupinius kursus.
 • Nereikia laukti eismo spūstyse, gaišti laiką.
 • Nereikia derinti mokymosi laiko, nes patys pasirenkate kada ir kiek mokytis.
 • Gaunate profesionalius patarimus kaip gerinti anglų k., ispanų k., norvegų k., italų k., vokiečių k., žinias.
 • Neprarandate ryšio su mokytoju, nes mokytojas visuomet stebi Jūsų progresą.
 • Mokytojas pataria kaip mokytis žodžius. Išdėsto efektyviausius žodžių mokymosi metodus.
 • Gaunate mano asmeninį sudarytą vadovėlį.
 • Gaunate mano parašytas populiariausias, skaitomiausias knygas, pamokas, kurios padėjo jau virš 50 tūkst. žmonių.
 • Išmokstate susikalbėti norima užsienio kalba jau per pirmą mokymosi mėnesį.
 • Laiko skirti reikia 2-3 val. per savaitę norinti išmokti susikalbėti angliškai po mėnesio.
 • Jeigu norite susikalbėti angliškai po dviejų mėnesių – per savaitę reiks skirti nuo 30 min iki 1,5 val.
 • Jeigu per tris mėnesius – per savaitę reiks skirti tik 1 valandą.

Primenu, kad norint pasiekti tokį rezultatą reikia turėti specialistą šalia savęs. Mokydamiesi savarankiškai privalėsite praleisti tiek laiko, kiek leisdavau aš. Nes tu nori nenori leidi daug laiko, kai nežinai kas yra tikrai veiksmingai, o ko tikrai neverta daryti. Todėl vienaip ar kitaip mokydamiesi savarankiškai labai daug valandų tiesiog iššvaistysite veltui, kaip iššvaisčiau aš praeityje, kai man buvo 15 m.

Visi žmonės, kurie pradeda mokytis – išmoksta, nes mano tikslas yra išmokyti visus.

Pavyzdinė anglų k. video pamoka ir jau virš 50.000 tūkst. žmonių išmokusių anglų kalbą pagal mano sukurtą efektyviausą užsienio kalbų mokymosi sistemą. Visuomet sakau, jeigu žmogui aiški ši pamoka – bus aiškios visos kitos mano pamokos. Todėl abejoti ar pajėgsite tikrai nereikia, nes pajėgsite išmokti.

Ar lengva patekti į Jūsų anglų, italų, norvegų, vokiečių, ispanų mokymus?

Labai dažnai sulaukiu šio klausimo. Visuomet gaunu daug žinučių su klausimu ar yra dar laisvų vietų. Kartais būna dar laisvų vietų, o kartais jos būna užimtos. Įprastai vos atsiradus laisvoms vietoms, jos užsipildo per kelias dienas. Patekti į mokymus ištiesų yra lengva jeigu tikrai žinai, kad nori pradėti mokytis. Jeigu dvejoji ar abejoji – tavo vietą tikrai užims labiau norintis. Kartais žmonėms reikia laukti mėnesiais, bet taip atsitinka tik todėl, kad žmogus pats nežino ar nori mokytis. Mano patarimas yra vienintelis – jeigu norite pradėti mokytis anglų kalbos – pradėkite. Nelaukite rytojaus, nes kažkas užims Jūsų vietą.

Jeigu norite patekti į anglų, norvegų, ispanų, italų, vokiečių mokymus – atsiųskit privačią žinutę į puslapį – https://www.facebook.com/dorotadovda/

Daug kas net neįsivaizduoja kaip išmokti anglų. Nuo ko pradėti? Kokia privalo būti pati pradžia? Kaip mokytis anglų ? Šie anglų kalbos kursai palengvina anglų kalbos mokymosi procesą.

Nuo ko pradėti mokytis anglų ?

63,000 TŪKST. PATINKA FACEBOOK PUSLAPIS

Dorota Dovda sukūrė efektyviausią metodą išmokti anglų kalbą greitai ir lengvai be kalimo

Kodėl žmonės negali išmokti anglų kalbos greitai ir lengvai?

Dažniausia priežastis tai yra nežinojimas kaip mokytis anglų kalbą. Žmonės ieško anglų kalbos žodžių internete tikėdamiesi, kad tokiu būdu išmoks. Bet kas iš tų anglų kalbos žodžių, jeigu nežinai kaip juos mokytis? Galvoji, kad ‚‘‘iškalsi‘‘ ir išmoksi? Jeigu aš būčiau viską ‘‘kalus‘‘, aš net anglų nemokėčiau, nes viską užmirščiau sekančią dieną. Savo mokinius aš mokau mąstymo, o ne bereikšmio anglų žodžių‘‘kalimo‘‘.

Ar įmanoma išmokti anglų kalbą greitai ir lengvai savarankiškai?

Jeigu esatę pasiryžę pereiti ugnį ir vandenį. Išverti milijoną nepasisisekimų. Milijoninį kartą suvokti, kad mokaisi, bet nieko neišmoksti. Prisiperki anglų kalbos vadovėlių – bet nieko ten nesupranti. Nusiperki anglų kalbos diskus – nieko nesupranti. Nusiperki išmok anglų kalbą per 30 dienų, bet po mėnesio nė sakinio nesugebi pasakyti. Susirandi anglų kalbos žodžius, bet pasirodo jų negali ‚‘‘iškalti‘‘, nes neesi robotas. Tada bandai mokytis pagal internetinę anglų kalbos programėlę, bet ir ten matai, kad rezultatų nėra. Pradedi žiūrėti filmus angliškai – nejudi iš vietos. Pradedi skaityti angliškai – nieko nesupranti, ką skaitai. Galiausiai kaip po didelių pastangų ir nulinių rezultatų eiti toliau? Kaip pavargus vėl paimti knygą? Kaip šimtąjį kartą nepasisekus, vėl sėdėti valandų valandas ir stengtis išmokti anglų kalbą? Tai yra dalykai iš mano patirties, ir tai tik 1%. Taigi jeigu esate pasiryžę kentėti šiuos dalykus – taip Jūs tikrai išmoksite anglų kalbą savarankiškai. Jeigu nenorite tokių kančių  – tiesiog susiraskite savo srities profesionalą, ir Jums nė kiek nereikės plaukų nuo galvos rautis.

Kaip išmokti anglų kalbą be ‘‘kalimo‘‘ ?

Jeigu žmogus siekia išmokti anglų kalbą greitai ir lengvai – paprasčiausias būdas – susirasti specialistą. Žmogų, kuris išmoko anglų kalbą be ‚‘‘kalimo‘‘. Jeigu mokysitės su žmogumi, kuris išmoko kaldamas – mokysitės ‚‘‘kalimo‘‘. Po to pradėsite jausti neviltį, depresiją, atsiras mintys, kad neverta tęsti, kad anglų kalbos išvis neįmanoma išmokti. Žmonės palūžta. Tokių veidų mačiau tūkstančius. Ateina žmogus į anglų pamoką visas drebančiom rankom, depresijoje, niūriose mintyse, bet aš visada džiaugiuosi, kad po kelių anglų kalbos pamokų žmogus įgauna gyvenimo džiaugsmą. Tuomet ateina į anglų kalbos pamoką laimingas, negalintis nustygti vietoje. Mano mokiniai nuolat rekomenduoja mano pamokas kitiems savo draugams, dalinasi įkvepiančiais atsiliepimais ir ragina kitus šeimos narius pagaliau pradėti mokytis anglų kalbą.

Kaip žinoti, kad anglų kalbos mokytojas išmoko kalbą be ‘‘kalimo‘‘?

Tokie žmonės moka ne tik anglų. Jie savarankiškai mokosi ir kitas užsienio kalbas. Aš pagal savo sistemą išmokau anglų, vokiečių, norvegų, ispanų, italų kalbas. Tie žmonės nesėdi rankų sudėję. Jiems neužtenka vien tik anglų kalbos, nes jie juk žino kaip mokytis. Kodėl gi neišmokus dar daugiau kalbų? Užsienio kalbų specialistai nori mokytis, tobulėti, o ne numirti mokant tik vieną užsienio kalbą. Dažniausiai juk žmonės universitetuose iškaldavo kalbą vieną ir viskas.

Ką verčiau rinktis įprastus anglų kalbos kursus ar anglų kalbos pamokas internetu?

Žinoma, kad anglų kalbą internetu išmokti yra geresnis variantas. Juk anglų kalbos pamokos internetu sutaupo daug laiko. Pamenu, kaip mokiniai man nuolat pasakodavo, kaip atsibosdavo nuolat važinėt į tuos anglų kalbos kursus ir tik pabūdavo tuose kursuose, bet nieko neišmokdavo. Iššvaistydavo savo pinigus ir laiką. Juk dažnai mokiniams anglų kalbos kursuose tenka taikstytis su anglų kalbos mokytojų nuotaikų kaitom. Mokytojas tai suserga, tai neatvyksta, dar kažkas įvyksta. Mokiniai dažnai pasakodavo, kad bijodavo žodį pasakyti anglų kalbos kursų metų. Kai tai girdėdavau, susimąsčiau. Juk žmonės taip tikisi, kad ten juk gyvos pamokos, tai jau efektyvios. Prašom Jums, anglų kalbos kursų efektyvumas. Vyksti – sugaišti savo laiką, sėdi pamokoje – jeigu nepatinka mokytojas, dėstoma informacija, aplinkiniai žmonės – sugaišti laiką. Visumoje sugaišti savo laiką, pinigus ir dar jėgų dar prarandi, nes viskas kaupiasi viduje. Po to žmonės net depresuot pradeda, kad tai ne jiems.

Žmogaus, kuriam sekasi mokytis anglų kalbą – džiaugsmas nenusakomas. Kai matau tą džiaugsmą, visada džiaugiuosi kartu su mokiniu. Visada dėkoju savo mokiniams, kad rašo gražius atsiliepimus apie mano anglų kalbos pamokas. Dažnai perskaitau savo mokinių žinutes, kad Dorota Dovda yra pati geriausia anglų kalbos mokytoja internete, arba Dorota Dovda mane išmokė anglų kalbos ir dabar susiradau geresnį darbą. Mokiniai dėkoja, kad sugebėjo susikalbėti angliškai užsienyje. Aš pasidalinu savo mokinių atsiliepimais apie mano sukurtus anglų kalbos mokymus puslapyje https://www.facebook.com/dorotadovda/ .

Kaip žmonės gali pradėti mokytis anglų internetu pagal Jūsų programą?

Mano anglų kalbos mokymai vyksta internetu todėl žmonės gali suderinti anglų kalbos pamokas su darbu. Jeigu žmogus dirba po 20 val. per parą ir niekaip negali atrasti laiko – anglų kalbos pamokos internetu – pats efektyviausias būdas išmokti anglų kalbą. Jums nereikia derinti laiko su mokytoju. Nereikia laukti gatvių spūstyse vykstant į anglų kalbos kursus arba pas privatų anglų kalbos mokytoją. Juk visa tai yra Jūsų brangiausias gyvenimo laikas, jėgos ir pinigai. Žmonės tokie būna nuvargę vien, kai važiuoja į anglų kalbos kursus. Todėl ir sukūriau patogiausią mokymosi būdą – anglų kalbos mokymus internetu be ‘‘kalimo‘‘. Viso ko esmė tai yra mokytojas ir jeigu tai tikrai geras anglų kalbos mokytojas – tam žmogui visiškai nesvarbu ar Jūs sėdėsite priešais akis, ar būsite matomi per kompiuterio ekraną. Norintys pradėti mokytis su manimi anglų kalbą  – parašykite privačią žinutę į puslapį https://www.facebook.com/dorotadovda/ , nes kiekvienas gali išmokti anglų kalbą, svarbiausia nustoti ‘‘kalti‘‘ anglų kalbos žodžius.

REGISTRACIJA

REGISTRACIJA

Anglu internetu be kalimo
anglu internetu be kalimo

GERIAUSIOS ANGLU KALBOS PAMOKOS

Šiame vis sparčiau tobulėjančiame ir besiplečiančiame pasaulyje užsienio kalbų žinios yra ne tik naudingos, bet ir labai vertinamos kitų. Tačiau ką daryti, jei dar mokyklos suole pradėta mokytis užsienio kalba atmintyje neišliko? Kaip teigia mokytoja Dorota Dovda, norint sėkmingai ir ilgam išmokti kalbą, svarbiausia yra pasirinkti tinkamą pedagogą.

Ar anglų sunki užsienio kalba?

Skirtingi žmonės skirtingai atsakys. Aš galiu pasakyti, kad anglų kalba nėra sudėtinga.

Bet taip teigiu, tik todėl kad žinau, kaip sėkmingai mokytis ir išmokti anglų kalbą. Tuo pačiu yra begalė žmonių, kurie sakys priešingai. Kiekvienas sprendžia pagal save. Aš žinau kaip greitai ir lengvai išmokti anglų be jokio kalimo.

Svarbiausia mokėti atsirinkti informaciją arba susirasti žmogų, kuris jau išmoko ją atsirinkti ir žino daug tikslių dalykų.

Ar įmanoma išmokti anglų, jeigu negali skirti daug laiko?

Svarbu ne daug laiko turėti, o turimą laiką tinkamai paskirstyti. Žmogus gali turėti visą laisvą mėnesį, bet tai negarantuoja, kad pasieks kažkokių rezultatų. Tam, kad būtų greiti rezultatai, reikia tikslumo mokantis anglų kalbą. Privaloma tiksliai žinoti veiksmus. Jeigu nežinosit, tai reiškia, kad švaistysit laiką mėgindami suprasti tinkamų veiksmų seką. Kol bandysit susiorientuoti, ką apskritai po ko daryt, jau ir tas mėnuo praeis. Net iš emocinės pusės kalbant, žmogus ne robotas. Tikrai yra sunku psichologiškai suprasti, kad praeina mėnuo. Rodos, daug laiko praleista, o rezultatų apčiuopiamų apskritai nėra. Žmonės taip jaučiasi ne tik tada, kai mokosi anglų savarankiškai, bet ir atvejais, kai pasirenka pasenusius anglų kalbos kursus.

Todėl, laiko prasme, yra būtina turėti labai gerą anglų kalbos mokytoją. Su geru anglų kalbos mokytoju rezultatai matomi jau po pirmų pamokų.

Ne visi anglų kalbos mokytojai yra geri mokytojai. Kaip ir kiekvienoje sferoje, šioje nėra taip, kad kiekvienas žmogus yra profesionalas. Yra profesionalai ir yra ne profesionalai. Šiuo atveju pats žmogus turi žiūrėti ar neklimpsta į depresiją, nesibaigiantį liūdesį. Patys turite save stebėti, nes tik tokiu būdu apsaugosite save nuo kančių mokantis ne su tuo žmogum.

Ne anglų kalba sunki. Sunku, kai švaistomas laikas ir žalojama psichologinė būklė tik todėl, kad pakliuvot ne į to žmogaus rankas.

Anglų, vokiečių, ispanų, norvegų, italų. Kuri užsienio kalba sunkiausia?

Žmogus tokia būtybė, kad bijo to, ko nežino.

Kol neišmoksti kažko, atrodo, kad to padaryti neįmanoma.

Nė vienos negalėčiau išskirti kaip sunkiausios ar lengviausios, nes viso ko esmė tai žinoti, kaip mokytis. Nežinant kaip mokytis, užstringi ir nepajudi į priekį metų metus. Bet jei žinai, kaip mokytis, tada užsienio kalba nebėra sudėtinga, nes yra suvokimas,kaip mokytis.

Svarbiausia pradėti, nes kol nepradedi, tol gyveni savo fantazijose apie tai, kaip neįveikiamai viskas atrodo. Žmogus tokia būtybė, bijo to, kas bus, nes nežino, kas bus.

Kai nemokėjau ispanų, galvojau, kad ispanų sunku išmokti. Kai nemokėjau italų, galvojau, kad italų sunku išmokti. Italijoje galima susikalbėti ispaniškai. Ispanijoje galima susikalbėti itališkai.

Pati savo akimis ne kartą mačiau kaip italai susikalba itališkai Ispanijoje. Jeigu Ispanijoje pradedi kalbėt itališkai, žmogus atsako ispaniškai. Tuo pačiu ispanų ir italų yra dvi labai panašios kalbos. Iki tokio lygio, kad yra susikalbėjimas kalbant skirtingom kalbom. Vienas didžiausių pavojų tai pradėti mokytis šias dvi kalbas vienu metu. Tuomet nei vienos, nei kitos neišmoksit, nes viskas tarpusavyje pradės painiotis. 

Tas pats yra ir su norvegų ir vokiečių. Vokiečių ir norvegų yra dvi labai panašios kalbos. Jeigu žiūri į lapą, kuriame parašyta viskas norvegų kalba, atpažinsi vokiškus žodžius. Tarimo prasme yra panašumų ir yra tuo pačiu ryškių skirtumų. Šios dvi užsienio kalbos nėra tiek panašios kiek ispanų ir italų, bet mokantis, žiūrint į tekstus panašumas yra neįtikėtinas. Jeigu žmogus moka vokiečių, jam bus pakankamai paprasta išmokti norvegų, nes nuolat atpažins žodžius, kuriuos jau moka iš vokiečių kalbos. 

Pats mokymosi procesas gali tapti nepakeliamas jeigu žmogus mokosi ispanų ir italų kartu. Arba vokiečių ir norvegų vienu metu. Tokiais atvejais nebelieka orientacijos kas priklauso kuriai kalbai

Geriausias variantas, tai išmokti vieną pakankamai gerai ir tada kitą galima pradėt mokytis.

Kaip pavyko pelnyti geriausios anglų kalbos mokytojos vardą ?

Mano tikslas visada buvo mokyti ir išmokyti žmones.

Nėra nė vieno žmogaus, kuris būtų su manim mokęsis ir būtų nieko neišmokęs. Tokių atvejų nėra.

Mano suvokimas apie tai, kad kiekvienas gali išmokti ir reikia tik tinkamos metodikos yra aukščiau už pačio žmogaus netikėjimą savo jėgomis. Bet ir tas netikėjimas yra iš kažkur. Kažkas buvo, kad atsirado tai ir žmogus tai su savim nešiojasi ir tuo pačiu kovoja su tuo nuolatos.

Dirbant užsienio kalbų sferoje aš žinau, kiek yra daug žmonių, kurie nešiojasi blogiausius prisiminimus iš mokyklos laiku. Pažįstu šimtus žmonių, kurie buvo menkinami anglų kalbos mokytojų ir ta patirtis lieka su žmogum ilgą laiką. Ji lieka visam likusiam gyvenimui. Nebent tik atsiranda labai geras anglų kalbos mokytojas, kuris užpildo didžiąją dalį tų blogų prisiminimų. Žmogus tada pradeda suvokti, kad taip, kaip jautėsi buvo neteisinga ir tų žeminimų, šaipymosi apskritai niekada neturėjo būti iš mokytojo pusės.

Kokie atsiliepimai apie Dorotos Dovdos anglų kalbos pamokas. Kaip susisiekti dėl geriausių anglų pamokų?

Šimtai žmonių per dieną parašo, kad esu geriausia anglų kalbos mokytoja jų gyvenime. Mano parašytos knygos, mokymosi programos padėjo virš 50 000 žmonių išmokti ir patobulinti anglų kalbos žinias. 

Žmonės, kuriems gyvenime niekada nesisekė išmokti anglų, su manim išmoksta. Aš žinau kaip sėkmingai mokyti anglų kalbą ir išmokyti. Duodu tik efektyviausius patarimus, kaip išmokti anglų kalbą.

Galiu pasidalinti keliais šios dienos atsiliepimais apie anglų kalbos pažengusiems kursą:

„Iš visos širdies dėkoju Dorota Dovda už anglų tobulinimo kursus. Mokiausi tik vieną mėnesį, bet anglų kursai atsipirko. Paaukštino pareigose ir pradėjau uždirbti daugiau .“ – Ovidijus L.

„Mokiausi vos kelis mėnesius. Žmona pastebėjo, kad anglų žinios patobulėjo. Esu laimingas, nes po ilgų metų išsipildė svajonė.“ – Anatolijus V.

„Noriu pasidžiaugti, kad pavyko išmokti anglų. Audronė pas Jus mokėsi praeitais metais ir rekomendavo man tik Jus. Ačiū ir iki pasimatymo. “ – Rugilė S.

„Ačiū už nuostabias anglų kalbos pamokos. Nesigailiu, invesiticja atsipirko. Dorota Dovda, tik Jūsų anglų kursų dėka jaučiuosi labiau savimi pasitikintis.“ – Vladimir N.

Štai dar keli šios dienos atsiliepimai apie anglų kalbos pradedantiesiems pamokas:

„Ilgai galvojau ar verta, nesigailiu ir visiems rekomenduoju.“ – Larisa T.

„Kelis kartus bandžiau išmokti anglų kursuose, tačiau nepavyko. Buvau nusivylusi ir netikėjau, kad pavyks. Šį kartą džiaugiuosi pasiektais rezultatais.“ – Marina G.

„Esat geriausia anglų kalbos mokytoja. Draugams rekomendavau.“ – Eugenija.N.

Dėl anglų kalbos kursų kreiptis privačia žinute https://www.facebook.com/dorotadovda/ arba www.anglukalbakalbeklaisvai.lt

63,000 TŪKST. PATINKA FACEBOOK PUSLAPIS

APIE ANGLŲ KALBOS KURSUS PRADEDANTIESIEMS RAŠO :

REGISTRACIJA

REGISTRACIJA

Dėl :

anglų,

norvegų,

ispanų,

italų,

vokiečių

galite susisiekti su manimi privačia žinute Facebook puslapyje

63,000 TŪKST. PATINKA FACEBOOK PUSLAPIS

Mokytojavimas tai mano aistra. Tai mano pašaukimas. Jeigu žmogui patinka tai ką jis daro tuomet jis daro tai gerai. Aš tiesiogine to žodžio prasme pildau žmonių svajones. – Dorota Dovda

skytwo

 

ANGLIŠKAI

 

https://www.youtube.com/watch?v=dEyX1vArDs0

 

 

 

 

VOKIŠKAI

Vokiečių kalbos pamokos internetu. Lengva suderinti su darbu.

 ATSILIEPIMAI APIE VOKIEČIŲ KALBOS KURSUS INTERNETU

Daug kartų mėginau išmokti vokiečių internetu, tačiau nepavykdavo. Galvojau, kad vokiečių online būdas tikrai ne man. Vis dėlto pasimokyti vokiečių internetu rekomendavo buvęs mokinys – Ovidijus. Jis labai gyrė todėl ir aš surizikavau. Išbandžiau Dorotos Dovdos vokiečių kalbos kursus ir likau maloniai nustebintas. Pagaliau išmokau vokiečių kalbos pagrindus. Atrodė jau niekada nepavyks to padaryti. – Romualdas V.

 

 

 

 

ANGLU PRADEDANTIESIEMS VIDEO PAMOKOS PAVYZDYS

Dažnai žmonės abejoja ar įmanoma išmokti anglų greitai ir lengvai. Įmanoma, jeigu yra tinkama metodika. Galima mokytis lėčiau arba intensyviau .  Intensyvūs anglų kalbos kursai pradedantiesiems ir pažengusiems. Vos po mėnesio matomi ryškūs rezultatai. 

Tai yra anglų kalbos kursai suaugusiems, kur nereikia nieko ”kalti”. Atrodo suaugusiems anglų turėtų būti sunkiau mokytis, nei vaikams. Juk amžius turėtų daug ką lemti. Lemia tik tada, jeigu leidžiate, kad lemtų. Svarbiau už amžių yra taikyti tinkamą mokymosi metodiką. Tuomet ir rezultatai bus.

 

 

 

Dorotos Dovdos anglu kalbos kursai vilniuje. Pamokos lengvai suderinamos su darbu. Šie intensyvūs anglų kalbos kursai pradedantiesiems yra efektyviausias būdas išmokti anglų. Čia nėra beprasmio anglų žodžių kalimo. Nuoširdžiausi atsiliepimai apie intensyvius anglų kalbos kursus internetu ir Vilniuje.

 UŽTENKA ”KALTI” VISKĄ ATMINTINAI.

ŽMOGUS JUK NE ROBOTAS

 

Efektyviausios privačios anglų kalbos pamokos Vilniuje. Šios privačios pamokos lengvai suderinamos su darbu. Didelė dalis mano mokinių mokosi anglų kalbos nuotoliniu būdu. 

https://www.facebook.com/dorotadovda/photos/anglu-kalbos-kursai-internetu-tv3-lt-vir%C5%A1-50000-i%C5%A1mokusi%C5%B3-httpwwwtv3ltnaujiena91/932092403505876/

Užsienio kalbų mokytoja Dorota Dovda

Užsienio kalbų mokytoja Dorota Dovda  © Asmeninis albumas

Visada prisiminkite, kad esate mokinys ir norite mokytis. Todėl privalote turėti mokytoją, kuris mokytų, o ne priekaištautų. Esate negabus, neturite atminties, kažko nemokate.

Jeigu nusprendžiate, kad norite pradėti mokslus su vienu ar kitu privačiu mokytoju. Norite mokytis anglų, vokiečių, ispanų, italų, prancūzų ar kitos užsienio kalbos – įsitikinkite, kad nusprendėt tinkamai.

Privalote pajausti rezultatą jau po pirmos pamokos. Jeigu pradėjote mokytis su geruoju mokytoju (žmogumi, kuris turi pašaukimą mokytojavimui), tuomet viskas bus tobula. Jūs ne tik po pirmos pamokos jausit, kad kažką išmokote, bet viduje trykš pakylėjimas, visas gyvenimas nušvis kitom spalvom. Negalėsite patikėti savo rezultatais, džiaugsitės, visiems pasakositės, šypsositės ir vėl lauksite tų pamokų su būtent tuo mokytoju. Lauksite taip, kaip vaikas laukia Šv. Kalėdų. Mokydamiesi su pašaukimą turinčiu žmogumi suvoksite, kad būtent taip privalo mokyti visi žmonės, kurie užsiima mokytojavimu.

Tikri mokytojai per pamoką iš tiesų moko ir atiduoda visą save, kol kiti nesugebėdami išaiškinti informacijos – apkaltina mokinį (negabus, tinginys, neatsakingas). Apkaltina tik dėl vieno dalyko – savo negebėjimo išaiškinti atitinkamos temos.

Jeigu nesijaučiate kažką išmokę net po savaitės ar mėnesio – suvokite vieną dalyką. Reikia keisti mokytoją. Kankintis ten, kur nieko neišmokstate yra tiesiog savęs kaip asmenybės žlugdymas, nes situacija nepasikeis net ir po metų. Jūs tik pradėsite klimpti į depresiją, nuvertinsite savo gebėjimus, galvosite, kad užsienio kalbos ne Jums ir tiesiog nebetikėsite, jog tai apskritai įmanoma. Išmokti mylimą, norimą užsienio kalbą.

Mokotės užsienio kalbą, bet nejaučiate jokio progreso po mėnesio? Tai reiškia tik vieną. Nepajausite ir po metų.

Jeigu galvojate, kad tai Jūsų problema, jog niekaip negalite išmokti – reiškia niekada nesimokėte su tikruoju, geruoju mokytoju. Susiraskite tokį ir Jūsų gyvenimas pradės žydėti.

Dėl anglų, norvegų, ispanų, italų, vokiečių pamokų galite susisiekti su manimi privačia žinute „Facebook puslapyje https://www.facebook.com/dorotadovda/.

Esate pažengę ? Nežinote kaip patobulinti anglų kalbos žinias ? Mokotės ir mokotės, o atrodo visas laikas veltui ? Šie anglų kalbos kursai pažengusiems internetu geriausi kokius tik rasit.

Užtenka švaistyti laiką beprasmiam anglų žodžių kalimui.

Kartais atrodo, kada gi užteks mokytis anglų ?

Jeigu mokat susikalbėti angliškai, bet norite išmokti daugiau. Arba mokėtės daug kartų, bet turite įvairių spragų anglų kalbos žiniose. Šios anglų kalbos pamokos pažengusiems pagelbės.

 

https://www.facebook.com/anglukalbospamokospradedantiesiemsirpazengusiems/videos/349993769370114

63,000 TŪKST. PATINKA FACEBOOK PUSLAPIS