ANGLŲ KALBOS KURSAI

Intensyvūs anglų kalbos kursai internetu be kančių.

Dorota Dovda sukūrė efektyviausią metodą išmokti anglų kalbą greitai ir lengvai be kalimo

Kodėl žmonės negali išmokti anglų kalbos greitai ir lengvai?

Dažniausia priežastis tai yra nežinojimas kaip mokytis anglų kalbą. Žmonės ieško anglų kalbos žodžių internete tikėdamiesi, kad tokiu būdu išmoks. Bet kas iš tų anglų kalbos žodžių, jeigu nežinai kaip juos mokytis? Galvoji, kad ‚‘‘iškalsi‘‘ ir išmoksi? Jeigu aš būčiau viską ‘‘kalus‘‘, aš net anglų nemokėčiau, nes viską užmirščiau sekančią dieną. Savo mokinius aš mokau mąstymo, o ne bereikšmio anglų žodžių‘‘kalimo‘‘.

Ar įmanoma išmokti anglų kalbą greitai ir lengvai savarankiškai?

Jeigu esatę pasiryžę pereiti ugnį ir vandenį. Išverti milijoną nepasisisekimų. Milijoninį kartą suvokti, kad mokaisi, bet nieko neišmoksti. Prisiperki anglų kalbos vadovėlių – bet nieko ten nesupranti. Nusiperki anglų kalbos diskus – nieko nesupranti. Nusiperki išmok anglų kalbą per 30 dienų, bet po mėnesio nė sakinio nesugebi pasakyti. Susirandi anglų kalbos žodžius, bet pasirodo jų negali ‚‘‘iškalti‘‘, nes neesi robotas. Tada bandai mokytis pagal internetinę anglų kalbos programėlę, bet ir ten matai, kad rezultatų nėra. Pradedi žiūrėti filmus angliškai – nejudi iš vietos. Pradedi skaityti angliškai – nieko nesupranti, ką skaitai. Galiausiai kaip po didelių pastangų ir nulinių rezultatų eiti toliau? Kaip pavargus vėl paimti knygą? Kaip šimtąjį kartą nepasisekus, vėl sėdėti valandų valandas ir stengtis išmokti anglų kalbą? Tai yra dalykai iš mano patirties, ir tai tik 1%. Taigi jeigu esate pasiryžę kentėti šiuos dalykus – taip Jūs tikrai išmoksite anglų kalbą savarankiškai. Jeigu nenorite tokių kančių  – tiesiog susiraskite savo srities profesionalą, ir Jums nė kiek nereikės plaukų nuo galvos rautis.

Kaip išmokti anglų kalbą be ‘‘kalimo‘‘ ?

Jeigu žmogus siekia išmokti anglų kalbą greitai ir lengvai – paprasčiausias būdas – susirasti specialistą. Žmogų, kuris išmoko anglų kalbą be ‚‘‘kalimo‘‘. Jeigu mokysitės su žmogumi, kuris išmoko kaldamas – mokysitės ‚‘‘kalimo‘‘. Po to pradėsite jausti neviltį, depresiją, atsiras mintys, kad neverta tęsti, kad anglų kalbos išvis neįmanoma išmokti. Žmonės palūžta. Tokių veidų mačiau tūkstančius. Ateina žmogus į anglų pamoką visas drebančiom rankom, depresijoje, niūriose mintyse, bet aš visada džiaugiuosi, kad po kelių anglų kalbos pamokų žmogus įgauna gyvenimo džiaugsmą. Tuomet ateina į anglų kalbos pamoką laimingas, negalintis nustygti vietoje. Mano mokiniai nuolat rekomenduoja mano pamokas kitiems savo draugams, dalinasi įkvepiančiais atsiliepimais ir ragina kitus šeimos narius pagaliau pradėti mokytis anglų kalbą.

Kaip žinoti, kad anglų kalbos mokytojas išmoko kalbą be ‘‘kalimo‘‘?

Tokie žmonės moka ne tik anglų. Jie savarankiškai mokosi ir kitas užsienio kalbas. Aš pagal savo sistemą išmokau anglų, vokiečių, norvegų, ispanų, italų kalbas. Tie žmonės nesėdi rankų sudėję. Jiems neužtenka vien tik anglų kalbos, nes jie juk žino kaip mokytis. Kodėl gi neišmokus dar daugiau kalbų? Užsienio kalbų specialistai nori mokytis, tobulėti, o ne numirti mokant tik vieną užsienio kalbą. Dažniausiai juk žmonės universitetuose iškaldavo kalbą vieną ir viskas.

Ką verčiau rinktis įprastus anglų kalbos kursus ar anglų kalbos pamokas internetu?

Žinoma, kad anglų kalbą internetu išmokti yra geresnis variantas. Juk anglų kalbos pamokos internetu sutaupo daug laiko. Pamenu, kaip mokiniai man nuolat pasakodavo, kaip atsibosdavo nuolat važinėt į tuos anglų kalbos kursus ir tik pabūdavo tuose kursuose, bet nieko neišmokdavo. Iššvaistydavo savo pinigus ir laiką. Juk dažnai mokiniams anglų kalbos kursuose tenka taikstytis su anglų kalbos mokytojų nuotaikų kaitom. Mokytojas tai suserga, tai neatvyksta, dar kažkas įvyksta. Mokiniai dažnai pasakodavo, kad bijodavo žodį pasakyti anglų kalbos kursų metų. Kai tai girdėdavau, susimąsčiau. Juk žmonės taip tikisi, kad ten juk gyvos pamokos, tai jau efektyvios. Prašom Jums, anglų kalbos kursų efektyvumas. Vyksti – sugaišti savo laiką, sėdi pamokoje – jeigu nepatinka mokytojas, dėstoma informacija, aplinkiniai žmonės – sugaišti laiką. Visumoje sugaišti savo laiką, pinigus ir dar jėgų dar prarandi, nes viskas kaupiasi viduje. Po to žmonės net depresuot pradeda, kad tai ne jiems.

Žmogaus, kuriam sekasi mokytis anglų kalbą – džiaugsmas nenusakomas. Kai matau tą džiaugsmą, visada džiaugiuosi kartu su mokiniu. Visada dėkoju savo mokiniams, kad rašo gražius atsiliepimus apie mano anglų kalbos pamokas. Dažnai perskaitau savo mokinių žinutes, kad Dorota Dovda yra pati geriausia anglų kalbos mokytoja internete, arba Dorota Dovda mane išmokė anglų kalbos ir dabar susiradau geresnį darbą. Mokiniai dėkoja, kad sugebėjo susikalbėti angliškai užsienyje. Aš pasidalinu savo mokinių atsiliepimais apie mano sukurtus anglų kalbos mokymus puslapyje https://www.facebook.com/dorotadovda/ .

Kaip žmonės gali pradėti mokytis anglų internetu pagal Jūsų programą?

Mano anglų kalbos mokymai vyksta internetu todėl žmonės gali suderinti anglų kalbos pamokas su darbu. Jeigu žmogus dirba po 20 val. per parą ir niekaip negali atrasti laiko – anglų kalbos pamokos internetu – pats efektyviausias būdas išmokti anglų kalbą. Jums nereikia derinti laiko su mokytoju. Nereikia laukti gatvių spūstyse vykstant į anglų kalbos kursus arba pas privatų anglų kalbos mokytoją. Juk visa tai yra Jūsų brangiausias gyvenimo laikas, jėgos ir pinigai. Žmonės tokie būna nuvargę vien, kai važiuoja į anglų kalbos kursus. Todėl ir sukūriau patogiausią mokymosi būdą – anglų kalbos mokymus internetu be ‘‘kalimo‘‘. Viso ko esmė tai yra mokytojas ir jeigu tai tikrai geras anglų kalbos mokytojas – tam žmogui visiškai nesvarbu ar Jūs sėdėsite priešais akis, ar būsite matomi per kompiuterio ekraną. Norintys pradėti mokytis su manimi anglų kalbą  – parašykite privačią žinutę į puslapį https://www.facebook.com/dorotadovda/ , nes kiekvienas gali išmokti anglų kalbą, svarbiausia nustoti ‘‘kalti‘‘ anglų kalbos žodžius.

EFEKTYVIAUSI ANGLŲ KALBOS TOBULINIMO KURSAI PER VIENĄ MĖNESĮ

ANGLU INTERNETU

63 000 TŪKST. LIKE FACEBOOK PUSLAPYJE

168.000 TŪKST. JAU MATĖ <<< YOUTUBE VIDEO >>>

KODĖL VIS DAR NEMOKATE UŽSIENIO KALBOS ?

ŽIŪRĖTI YOUTUBE VIDEO ČIA

Geriausia anglu kalbos mokytoja
anglu kalbos mokytoja internetu


ANGLU INTERNETU PER 30 DIENU
ANGLU INTERNETU PER 30 DIENU


1,9 MILIJONO JAU MATĖ FACEBOOK VIDEO

Geriausi anglu kalbos kursai internetu
GERIAUSI ANGLU KALBOS KURSAI INTERNETU

ANGLU INTERNETU PER 30 DIENU
ANGLU INTERNETU PER 30 DIENU

168.000 TŪKST. JAU MATĖ <<< YOUTUBE VIDEO >>>

KODĖL VIS DAR NEMOKATE UŽSIENIO KALBOS ?

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> VISI GALI IŠMOKTI ANGLŲ REIKIA TIK NUSTOTI KALTI ANGLŲ KALBOS ŽODŽIUS >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Dorota Dovda LITEXPO RENGINYS 2015

EFEKTYVIAUSI ANGLŲ KALBOS TOBULINIMO KURSAI PER VIENĄ MĖNESĮ
EFEKTYVIAUSI ANGLŲ KALBOS TOBULINIMO KURSAI PER VIENĄ MĖNESĮ

63 000 TŪKST. LIKE FACEBOOK PUSLAPYJE

This image has an empty alt attribute; its file name is kuo-doresnis.png

REGISTRACIJA

REGISTRACIJA

Anglu internetu be kalimo
anglu internetu be kalimo

Geriausi anglų kalbos kursai gyvenantiems Anglijoje

This image has an empty alt attribute; its file name is image-5.png

Ar įmanoma išmokti anglų internetu?

Dažnai žmonės galvoja, kad tik gyvo pobūdžio pamokos yra efektyvios. Tai yra netiesa, nes viskas priklauso tik nuo mokytojo. Jeigu anglų kalbos mokytoja negali Jūsų išmokyti anglų kalbos gyvai, tai tikrai nebus įmanoma ir internetu. Šiuo atveju viskas remiasi į anglų kalbos mokytoją. Jeigu mokotės su savo srities profesionalu – išmoksite visais atvejais. Nesvarbu ar tai bus gyvo pobūdžio pamokos ar anglų kalbos kursai internetu.  

Tai tėra tik žmonių įsitikinimas, kad neįmanoma anglų išmokti internetu ir tik gyvo pobūdžio pamokų dėka galima išmokti anglų. Bet jeigu tai būtų tiesa, tuomet visi išmoktų anglų iš gyvo pobūdžio pamokų ir niekas nesėdėtų naktimis prie kompiuterio ir neieškotų tos stebuklingos informacijos kaip išmokti anglų greitai ir lengvai, dar ir savarankiškai be niekieno pagalbos. Tai tikrai nėra įmanoma.

Galite mokytis savarankiškai anglų, bet tai užtruks labai ilgai ir spėsit pražilti, kol išmoksit.

Internetiniai anglų kalbos kursai yra labai patogus būdas mokytis norintiems sutaupyti daug laiko. Svarbu tik pasirinkti kokybiškas anglų kalbos pamokas ir tuomet pasaulis prašviesės ir nebereikės verkti įsikabinus į pagalvę.

Jeigu turite labai gerai anglų kalbos mokytoją, jam tikrai nesvarbu kokiu būdu Jus mokyti. Internetu ar gyvai.

Jeigu anglų kalbos mokytojas yra savo srities profesionalas – jam nebūtina matyti Jūsų kūną ir rankas, kad Jus išmokytų.

Jau virš 50.000 tūkst. žmonių išmoko anglų kalbos pagal mano sukurtą efektyviausią mokymosi metodiką internetu. Vien šis faktas įrodo, kad įmanoma išmokti anglų, reikia tik tinkamai mokytis, o ne šiaip angliškus žodžius ‘‘kalti‘‘ iš žodžių sąrašo.

Ar įmanoma išmokti anglų jeigu nėra daug laiko?

Daug laiko reikia turėti tik tiems, kurie nežino kaip sėkmingai mokytis. Dažnai žmonės skundžiasi, kad neturi daug laiko. Kai žinai, kaip tiksliai mokytis nereikia turėti daug laiko. Užtenka labai mažai, nes nelieka netikslių žingsnių. Viskas paremta tik tikslia mokymosi metodika, sistema. Mano mokiniai mokosi tik pagal tikslius žingsnius ir tik todėl išmoksta. Statistiškai mano mokiniams užtenka iki 1 val. Per dieną, kad pasiektų norimą rezultatą mokydamiesi anglų. Labai džiaugiuosi, kad mano mokiniai ne tik mokosi, bet ir išmoksta anglų. Šis dalykas yra labai retas. Dažniausiai žmonės įpratę mokytis ir nieko neišmokti, o pas mane išmoksta visi iki vieno, kurie pradeda mokytis kartu su manim.

Dažnai visi ieško lengviausių ir greičiausių būdų išmokti anglų. Pats lengviausias ir greičiausias būdas išmokti anglų tai mokytis su manimi, nes su manim visi išmoksta.

Ar įmanoma išmokti anglų, jeigu nemoki net anglų abėcėlės?

Su manim galima pradėti anglų kalbos mokymus net nemokant anglų kalbos abėcėlės.

Labai dažnai žmonės man rašo dėl anglų, vokiečių, ispanų, norvegų, italų mokymų ir nuolat pamini, kad nemoka net abėcėlės. Pas mane išmoksta net tie, kuriems nuolat anksčiau nesisekė mokytis anglų. Dažniausiai su manimi anglų pradeda mokytis žmonės, kuriems nepavyko išmokti anglų savarankiškai arba kursuose. Žmonės tiesiog pavargsta nuo tos kančios, kai mokaisi ir nepavyksta. Todėl nuolat ieško lengvesnių būdų. Tada atranda mane ir galiausiai išmoksta tai, ko gyvenime galvojo, kad nepavyks išmokt. Yra žymiai sunkiau išverti jausmą, kai žinai, kad lankei anglų kalbos kursus ir nieko neišmokai. Turėti tokią patirtį ir tverti visą tą nepasisekimo skausmą yra žymiai sunkiau. Palyginus su jausmu, kad nemoki anglų abėcėlės ir tiesiog bijai pradėti mokytis anglų, nes net abėcėlės nemoki.

Ar įmanoma anglų kalbos pamokas suderinti su darbu?

Mano anglų kalbos pamokas galima labai lengvai suderinti su darbu.

Kadangi mokantis anglų pagal mano sukurtą sistemą nereikia mokytis valandų valandas – tuomet mokiniai sutaupo daug laiko. Nereikia niekur važiuoti ir savo brangaus gyvenimo laiko gaišti eismo spūstyse ar derinti laiką su mokytoju. Nereikia sėdėti žmonių sugrūstose klasėse ir nuolat žiūrėt į laikrodį kada gi ta pamoka pasibaigs.

Mokydamiesi su manimi mokiniai yra laimingi, nes net po vieno mėnesio mokymosi sulaukia geresnių darbo pasiūlymų dėl pagerėjusių anglų kalbos žinių. Mano mokiniai pradeda uždirbti daugiau ir tampa laimingesni. Tai yra faktai, nes kai yra rezultatai – nori, nenori tavo gyvenimas pasikeis į gerą pusę.

Per kiek laiko įmanoma išmokti anglų?

Susikalbėti angliškai įmanoma išmokti per vieną mėnesį mokantis pagal mano sukurtą efektyvaus anglų mokymosi programą.

Įprastiniuose anglų kabos kursuose žmonės užtrunka metų metus, kol pasiekia bent elementaraus susikalbėjimo angliškai lygį. Kartais žmonėms sunku patikėti kaip taip įmanoma, bet čia reikia suprasti, kad net mokydamiesi savarankiškai iššvaistote daug laiko netiksliems veiksmams. Pasimokote tai iš anglų kalbos žodynėlio, tai iš žodžių sąrašo, bet galiausiai nepasiekiate norimo rezultato. Nepasiekiate, nes nežinot kaip tiksliai mokytis. Mano mokiniai mokydamiesi anglų kartu su manimi, gauna absoliučiai išgrynintą sistemą ir todėl išmoksta anglų.

Po kiek laiko išmokus anglų įmanoma susirasti geresnį darbą ir uždirbti daugiau?

Buvo nemažai atvejų, kai vos po 2 savaičių mokiniai sulaukdavo geresnių darbo pasiūlymų dėl pagerėjusios anglų kalbos. Faktiškai jau po mėnesio visi mokiniai, kurie ieško geresnių darbų – juos gauna.

Čia nėra jokio stebuklo. Tiesiog kai mokaisi ir tikrai išmoksti – tavo gyvenimas nejučia pradeda keistis, nes na visgi išmoksti tą anglų, o ne šiaip sėdi apsikabinęs anglų kalbos vadovėlius.

Mokydamiesi su manimi mokiniai yra laimingi, nes net po vieno mėnesio mokymosi sulaukia geresnių darbo pasiūlymų dėl pagerėjusių anglų kalbos žinių. Jie pradeda uždirbti daugiau ir tampa laimingesni.

Kaip patekti į Dorotos Dovdos geriausius anglų kalbos kursus?

Jeigu norite patekti į Dorotos Dovdos anglų, norvegų, ispanų, italų, vokiečių mokymus – atsiųskit privačią žinutę į facebook puslapį – https://www.facebook.com/dorotadovda/

Daugiau galite skaityti čia:

www.anglukalbakalbeklaisvai.lt

REGISTRACIJA

REGISTRACIJA

Kodėl nepavyksta išmokti anglų, nors gyvenate Anglijoje?

This image has an empty alt attribute; its file name is image.png

Kodėl nepavyksta išmokti anglų, nors gyvenate Anglijoje?

Dorota Dovda parašė knygas „Kova su Kalba “, „Mąstymo Metodika“ ,   „Mokymosi Strategijos“  Tai pirmos trys jos pačios populiariausios knygos. Pagal jas anglų, norvegų, italų, ispanų, vokiečių kalbos išmoko jau virš 50.000 tūkst žmonių. Knygos paremtos geriausios užsienio kalbų mokytojos patirtimi mokantis ir mokant užsienio kalbų. Ji išmoko anglų, norvegų, italų, ispanų, vokiečių kalbas pagal savo sukurtą efektyviausią užsienio kalbų mokymosi sistemą. Taip pat moko žmones šių užsienio kalbų. “Nesvarbu kiek Jums metų, ar esate bandę mokytis anksčiau – nesvarbu. Visi gali išmokti. – Teigia, Dorota Dovda.Ar yra kenčiančių nuo menkų anglų kalbos žinių?

Kenčia visi. Juk vis dėlto žmonių gyvenimas yra užsienyje, ten be anglų kalbos visos durys uždarytos. Jeigu nori gauti geresnį darbą – geros anglų kalbos žinios yra būtinybė.

Kas dieną gaunu begalę žinučių iš savo mokinių, kaip jie džiaugiasi pagaliau galintys susirasti geresnį darbą Anglijoje. Mano mokinių anglų kalba pagerėja jau po mėnesio. Kartais tai įvyksta net po dviejų savaičių, nes kuo toliau, tuo daugiau žinučių gaunu jau vos po kelių savaičių. Pasirodo net tiek laiko kai kuriems užtenka, kad susirastų geresnį darbą. Manęs tai nestebina, nes su manimi žmonės ne tik mokosi, bet ištikrųjų išmoksta anglų. Tai yra labai retas dalykas. Dažniausiai didelė dalis žmonių lanko anglų kalbos kursus, tačiau iš ten išeina tokie, kokie atėjo.

Ši problema yra pas daugelį žmonių. Tie, kurie gyvena Lietuvoje absoliučiai nesupranta kaip tai įmanoma. Juk visi taip plačiai linkę diskutuoti apie geriausius būdus išmokti anglų. Vienas iš tų būdų – išvykimas į užsienį. Vis dėlto, tikra realybė pasirodo kai ištikrųjų išvažiuoji į Angliją ir pamatai, kad tas patarimas yra tiesiog nelogiškas. Visgi žmonės pragyvena Anglijoje visą gyvenimą ir tas buvimas tiesiog Anglijoje, negelbėja mokantis anglų.

Skirtingi žmonės labai skirtingai atsakys į šį klausimą. Vieniems atrodo, kad kliūtis tai darbo aplinka, nes nėra su kuo angliškai bendrauti. Kitiems atrodo, kad jie tiesiog neturi laiko mokytis anglų. Yra net dalis žmonių, kuri tikrai nemažai žino, tačiau vistiek vengia kalbėti angliškai, nes jaučia gėdos jausmą. Gėdijasi, kad iš jų pasijuoks.

Yra labai daug žmonių, kurie pragyvena Anglijoje 5 m. – 10 m. ar 15- 20 metų ir vistiek nemoka kalbėti angliškai.

Kitiems atrodo, kaip taip įmanoma. Bet tokie yra faktai.

Su manimi pradeda mokytis net tie, kurie 20 m. nugyvenę Anglijoje ir šimtus kartų bandė mokytis anglų įvairiais būdais. Nuolatos gaunu padėkas, kad tik mano mokymo būdas jiems padėjo ir atvėrė duris į geresnį gyvenimą.

Ar reikia dėti daug pastangų mokantis pagal geriausias Dorotos Dovdos anglų pamokas ?

Mano mokiniai skiria iki 1 val. per dieną. Mokosi ne kas dieną. Kai kurie mokosi dienomis, kiti naktimis. Labiausiai džiugina faktas, kad visi išmoksta, nes klauso visų mano patarimų.

Kai kam visa tai gali skambėti kaip iš svajonių išsipildymo pasaulio, bet mano mokiniu svajonės ištiesų išsipildo. Jų svajonė – išmokti anglų, išsipildo mokantis kartu su manim.

Jeigu turi tinkamą būdą mokytis anglų, nereikia dėti daug pastangų.  Daug pastangų, ir dar daugiau tvirto emocinio pasirengimo nesužlugti, reikalauja anglų kalbos mokymasis, paremtas spėlionėmis.

Mano mokiniams nebelieka laiko spėlionėmis, nes pas juos pačių spėlionių nebelieka.

Kai žmogus nežino, jis nusiperka anglų kalbos žodynėlį. Varto jį visą savaitę. Po to jau kantrybės neužtenka.

Tuomet atrodo, kad išmokti anglų nėra įmanoma ir tai ne jiems. Toks mokymosi būdas, net nėra būdas. Tai yra savęs žlugdymas, nes veiksmai paremti spėliojimu.

Kodėl nepavyksta išmokti anglų savarankiškai?

Labai dažnai man žmonės rašo, kad yra pasimetę ir nežino ką daryti, nes mokosi savarankiškai bet jokių rezultatų nepasiekia.

Tai yra būtent dėl to, kad žmogus skiria daug laiko netiksliems veiksmams, iš kurių niekada nebus jokių greitai apčiuopiamų rezultatų.

Jeigu neturite aiškios, tikslios, sėkmingos anglų kalbos mokymosi sistemos – judėsite į priekį sraigės greičiu.

Dažnai žmonės nežino ką daryti, kad būtų rezultatai. Didelė dalis žmonių, net pabando įvairius anglų kalbos kursus, bet faktas toks, kad ten išmoksta tik labai mažas procentas žmonių, nes mokymo programa yra visiškai pasenusi.

Reikia turėti labai gerą anglų kalbos mokytoją, geriausiai, kad žmogus mokėtų mažiausiai penkias užsienio kalbas. Tuomet bus tikrai rezultatai ir jie bus ne šiaip rezultatai. Tai bus patys įspūdingiausi rezultatai Jūsų gyvenime.

Mano mokiniai mokosi ne tik anglų, bet ir vokiečių, ispanų, italų ir norvegų.

Kaip išmokti anglų gyvenant Anglijoje?

Aš turiu labai daug mokinių gyvenančių Anglijoje. Visi pradėję mokytis su manimi – šiuo metu uždirba daugiau ir turi geresnius darbus. Buvo nemažai atvejų, kai vos praėjus 2 savaitėms nuo mokymosi pradžios, mokiniai sulaukė geresnių darbo pasiūlymų. Tai įvyko dėl pagerėjusios anglų kalbos, geresnių anglų kalbos žinių.

Kai patobulini anglų kalbos žinias – atsiveria visos durys, kurios iki šiol buvo uždarytos. Tam nereikia turėti daug laiko ir mano anglų kalbos pamokas galima lengvai suderinti su darbu, todėl mokiniai būna labai laimingi ir patenkinti savo rezultatais.

Laimingiausi mokiniai yra tie, kuriems prieš tai šimtus kartų nesisekė išmokti anglų ir pagal mano metodiką, bei su mano pagalba jie pagaliau išmoko anglų.

Žinot, kai žmogus prisimena savo kančias, žiaurią praeitį ir kiek reikėjo nervinių ląstelių sudeginti. Po to, staiga įvyksta stebuklas ir mano anglų kalbos pamokų dėka žmogus išmoksta dėlioti angliškus sakinius, suvokti sudėtingiausią informaciją – tuomet viduje atsiranda laimė, kuri nedingsta iki gyvenimo galo.

Juk visgi tai yra didžiulis pasiekimas – išmokti anglų. Todėl didžiuojuosi visais savo mokiniais, kurie jau spėjo išmokti anglų pagal mano efektyviausią anglų kalbos mokymosi metodiką internete.

Kaip mokytis anglų, jeigu baisu pradėti?

Dažniausiai žmonės bijo pradėti mokytis anglų, nes yra įsitikinę dėl vieno dalyko. Jie galvoja, kad nepavyks, nepasiseks išmokti anglų kalbos. Šios mintys atsiranda tik todėl, kad jau anksčiau nepasisekė. Tai yra vienas sunkiausių dalykų, nes tiesiogine to žodžio prasme, praeitis grumiasi su dabartim ir ateitim. Žmogus vis dar yra užstrigęs praeityje ir galvoja, kad vėl nepasiseks, nepavyks. Vienintelė pasisekimo garantija tai yra labai geras anglų kalbos mokytojas. Didesnės garantijos už šią nėra. Tik labai gera anglų kalbos mokytoja gali duoti pačius geriausius patarimus kaip išmokti anglų greitai ir efektyviai, nešvaistant nė vienos valandos.

Mokiniai nuolat pasakoja istorijas apie savo praeities bandymus išmokti anglų kalbos ir aš net nesistebiu, kad po tam tikrų patirčių tiesiog nesinori vėl savęs kankinti mokantis anglų.

Juk baimė ne šiaip atsiranda. Kažkas lėmė jos atsiradimą. Ties šia vieta reikia nustoti kaltinti, save, savo gyvenimą ir viską aplinkui.

Jeigu tikrai norite išmokti anglų ir suprantate koks vertingas tai yra dalykas – tuomet vistiek vienaip ar kitaip turėsit ir vėl pradėti mokytis anglų.

Mano mokiniai išmoksta susikalbėti angliškai per vieną mėnesį. Tokių rezultatų niekada nepasieksite įprastiniuose anglų kalbos kursuose ar mokydamiesi su kitais mokytojais. Aš taikau tik efektyviausią metodiką.

Kaip atsikratyti gėdos jausmo kalbant angliškai ?

Visų pirma reikia suvokti iš kur atsiranda gėdos jausmas.

Vienas dažniausių atvejų, kodėl atsiranda gėdos jausmas tai yra baimė. Baimė, kad kažkas pasijuoks iš Jūsų anglų kalbos. Greičiausiai, jei bijote tokio dalyko iš Jūsų jau buvo kažkada pasijuokę. Žinoma, tai yra skaudus jausmas ir nebesinori daugiau po tokio įvykio net burnos praverti.

Tačiau yra vienas dalykas, kurį turite prisiminti amžiams. Joks adekvatus žmogus, nesijuoks iš kito žmogaus puikiai suvokdamas, kad tai gali įžeisti. Dažniausiai tas juokas, pasišaipymas ir yra noras įžeisti kitą.

Anglu pazengusiems
Anglu kalbos kursai pazengusiems

Žmogus gėdijasi, bijo kalbėti angliškai, nes bijo suklysti.

Jeigu žinai kaip tiksliai dėlioti sakinius – tu nesuklysi, o tai reiškia, kad nebus iš ko juoktis.

Ištiesų, kai žinai tiksliai kaip dėlioti angliškus sakinius – atsiranda stiprus užtikrintumas savo jėgomis ir baimė mažėja iki kol visiškai dingsta. Su ja dingsta ir bet koks gėdos jausmas.

Tačiau tokiam dalykui pasiekti, turite mokytis tik su geriausia anglų kalbos mokytoja. Mokantis įprastinias būdais, baimė ir gėdos jausmas niekur nedingsta, o tik didėja.

Kas dieną gaunu labai daug žinučių, kad vos po pirmų pamokų mokiniai jaučia, kaip atsiranda pasitikėjimo savimi jausmas.

Kaip mokytis anglų, jeigu niekaip nepavyksta išmokti ?

Jeigu išmėginot viską, ką girdite aplinkui ir vistiek nemokate anglų kalbos – geriausias būdas apsaugoti save nuo išprotėjimo tai susirasti geriausią anglų kalbos mokytoją internete.

Aš žinau kaip mokyti ir išmokyti, todėl jeigu Jums niekada anksčiau nepavykdavo išmokti anglų, vokiečių, ispanų, italų ar norvegų – galite kreiptis, nes mano anglų kalbos kursai geriausi internete. Šį faktą patvirtina begalė gražiausių atsiliepimų, kuriuos gaunu kas dieną.

Kaip patekti į Dorotos Dovdos geriausias anglų kalbos pamokas internete ?

Įprastai vos atsiradus laisvoms vietoms, jos užsipildo per kelias dienas. Patekti į mokymus ištiesų yra lengva jeigu tikrai žinai, kad nori pradėti mokytis. Jeigu dvejoji ar abejoji – tavo vietą tikrai užims labiau norintis. Kartais žmonėms reikia laukti mėnesiais, bet taip atsitinka tik todėl, kad žmogus pats nežino ar nori mokytis. Mano patarimas yra vienintelis – jeigu norite pradėti mokytis anglų kalbos – pradėkite. Nelaukite rytojaus.

Jeigu norite patekti į anglų kalbos mokymus – atsiųskit privačią žinutę į puslapį – https://www.facebook.com/dorotadovda/


REGISTRACIJA

REGISTRACIJA

Dorota Dovda atrado efektyviausią metodą išmokti anglų frazes be kalimo

This image has an empty alt attribute; its file name is image-1.png

Kokį svarbiausią dalyką privalo žinoti žmonės, kuriems nesiseka mokytis anglų kalbos frazes?

Jei norite išmokti anglų kalbos frazes – nustokite mokytis atmintinai.

Pats pirmas, dalykas kurio mokiniai prašydavo vos pradedant pamokas su manimi – anglų kalbos frazių sąrašų.

Šio dalyko prašydavo žmonės, kurie gyvenime nebuvo nė karto susidūrę su anglų kalba. Nė karto nemėgino mokytis ir net nežino kaip yra sunku išmokti anglų, kai neturi jokio suvokimo apie sėkmingą anglų kalbos mokymąsi.

Tas isteriškas noras gauti frazių sąrašus yra paremtas nuogirdomis, kad reikia anglų kalbos frazes iškalti.

Po to, kai žmonės mato, kad ne taip lengvai sekasi išmokti atmintinai, numeta viską į šoną ir net nebeieško tikrai efektyvių metodų išmokti anglų.

Ar anglų kalbos frazių kalimas yra efektyvus būdas išmokti anglų?

Kalimas – tai pats neefektyviausias būdas mokytis bet kokią užsienio kalbą.

Pirmų anglų kalbos pamokų metu, mano mokiniai sakydavo, kad jiems užteks iškalti anglų kalbos frazes ir bus gerai.

Daugelis žmonių, kurie gyvenime nėra atsivertę net anglų kalbos vadovėlio –  įsitikinę, kad viskas prasideda ir baigiasi anglų kalbos frazėmis.

 Tuomet aš atsakydavau, kad mokau žmones prisiminti tai, ką išmoko. Mokau suvokimo ir mąstymo, o ne beprasmio anglų ‘‘kalimo‘‘.

Po to praėjus mėnesiui visi iki vieno dėkodavo, kad negavo bereikšmių anglų frazių sąrašų, nes per labai trumpą laiką pastebėjo naudą iš tikro suvokimo.

Kai tu seki savo mintį, žinai ką nori pasakyti ir yra tikslumas visoje anglų kalboje jautiesi laimingas, nes informacija pasilieka galvoje.

Daugelis žmonių mato tik vieną būdą – pasiimti angliškų žodžių sąrašus ir kartoti vieną žodį po penkis kartus. Kitą žodį vėl pakartoti kokį dešimt kartų. Bet tai yra toks stipriai sekinantis, varginantis ir visiškai vilties neteikiantis dalykas ilgalaikėj perspektyvoj. Tai neatneša nei rezultatų, nei laimės. Tik kančią.

Mano tikslas visada buvo MOKYTI IR IŠMOKYTI žmogų, parodyti jam lengviausią kelią į žinojimą.

Ištiesų daugelis žmonių turi labai daug klaidingų minčių ir suvokimų apie anglų kalbos mokymąsi. Ypatingai tie, kurie niekada nėra net anglų kalbos žodyno atsivertę, bet visiems šneka, kad ką čia gi frazių užtenka ir viskas.

Jeigu mėginote mokytis anglų kalbos frazes atmintinai ir Jums nepavyko – Jūs ne vieni.

Kodėl sunku atsiminti anglų kalbos frazes?

Daugelis kaltina savo atmintį, gabumus.

Visa sėkmė ateis tik tada, kai pradėsit mokytis pagal tinkamą būdą.

Įsivaizduokit, vakar mano anglų kalbos mokymus pradėjo vyras ir žmona, kurie du metus mokėsi su anglų kalbos mokytoja per skype. Jie per du metus neišmoko net elementarių sakinių dėliot.

Čia yra absoliučiai nenormalu.

Pagal mano mokymus, mano mokiniai išmoksta susikalbėti angliškai per vieną mėnesį.

Tie, kuriems reikia tik patobulinti anglų kalbos žinias –taip pat mato ryškų pagerėjimą jau po mėnesio.

Mano mokiniai savo senus darbus pakeičia į naujus, geresnius ir pradeda uždirbti daugiau vien tik todėl, kad jų anglų kalba pagerėjo. Jų anglų kalbos žinios patobulėja, tuomet atsiranda pasitikėjimas savimi. Nuolat gaunu begalę žinučių iš savo mokinių, kokie jie laimingi tapo surizikavę ir nusipirkę mano anglų kalbos pamokas.

 Jau po pirmų pamokų turite matyti rezultatus ir jeigu jų nematote – keiskite anglų kalbos mokytoją, nes savęs kankinimas neatneš laimės.

Daugelis yra tiek įpratę prie to nuolatinio nepasisekimo jausmo, kai mokaisi ir nematai jokių rezultatų, kad po to išvis praranda bet kokią viltį pagerinti anglų kalbos žinias.

Apskritai, jei mokotės anglų savarankiškai, jokių greitų rezultatų net nesitikėkit, nes visas mokymasis yra paremtas bet kokiais veiksmais, visišku spėliojimu, kuriame nėra jokio tikslaus žinojimo ir jokios efektyvios sistemos.

Ką lengviau išmokti, penkis žodžius per dieną ar anglų kalbos frazes?

Įsivaizduokit, žmogus mokosi po penkis žodžius per dieną ir atsimena tik vieną iš tų penkių. Viena anglų kalbos frazė susidaro iš aštuonių, šešių žodžių. Kokiu būdu žmogus turi mokytis, kad atsimintų tą vienintelę frazę?

Net jei žmogus bando prisiminti išmoktą anglų kalbos frazę, prisimena ne visą frazę, o vieną ar du žodžius iš tos visos frazės.

Net jei mėgina tą frazę panaudoti savo kalboje, ne iki galo ją prisimena todėl tiesiog nė žodžio neištaria.

Tokiu atveju, kur nueina visas laikas ir pastangos? Į niekur. Į absoliutų niekur.

Ta vienintelė anglų kalbos frazė, tai visas žmogaus mokymosi dienos limitas pagal žmonių įsitikinimus, nes vienoj anglų kalbos frazėje ir yra tie penki žodžiai.

Tai aš vadinu savęs sekinimu ir nieko daugiau. Čia yra absoliutus savęs kankinimas. Be jokio žinojimo, be jokio tikslaus suvokimo.

Girdėjau ką Jonas pasakė Antanui, bet Jonas pats nemoka anglų kalbos.

Žmonės išgirsta apie tuos penkis žodžius per dieną ar frazes ir stačia galva neria į savęs kankinimą, nes visgi, kai ateina laikas ir tikrai nusiperki anglų kalbos vadovėlį – atsiverti jį, nusiteikęs pasimokyti. Užsiverti vos atsivertęs. Žmonės iš vietos nepajuda metų metus dėl netinkamos metodikos.

 Daugelis yra klaidingai įsitikinę, kad penki žodžiai tai super veiksmingas būdas mokytis anglų. Tai yra toks pats neveiksmingas būdas ilgalaikėj perspektyvoj kaip ir angliškų frazių mokymasis atmintinai.

Ką daryti, kad angliškos frazės išliktų atmintyje ilgą laiką ?

Labai svarbu yra turėti tikrai gerą anglų kalbos mokytoją šalia. Tuomet atsiras suvokimai ir tikslus žinojimas.

Gaila, kad gerų anglų kalbos mokytojų mes ištiesų turime labai mažai.

Dažnai žmonės galvoja, kad jei žmogus save vadina mokytoju tai jau išmokys. Visgi ne visi mokytojai yra geri mokytojai. Kaip ir kiekvienoje sferoje yra vienetai žmonių, kurie yra ištiesų savo srities ekspertai, profesionalai.

Pagal mano metodiką mokosi ir išmoksta žmonės, kurie niekada prieš tai nebandė mokytis. Mokosi ir tie, kurie jau visus esamus privačius anglų kalbos mokytojus spėjo pakeisti ir visuose įmanomuose anglų kalbos kursuose spėjo laiką sugaišti. Kas dieną gaunu šimtus nusiskundimų ir išgirstu įvairiausių istorijų  dėl sugaišto laiko ir išmestų pinigų grupiniuose anglų kalbos kursuose.

Todėl jeigu ir Jums taip buvo, neliūdėkit, nes tai nutinka šimtams žmonių. Šimtai žmonių išmeta pinigus į balą grupiniuose anglų kalbos kursuose. Gaila, kad tokia tiesa.

Po tokių žlugdancių patirčių žmonės pradeda mokytis kartu su manimi ir išmoksta anglų, nes aš pateikiu tik efektyviausią metodiką išmokti anglų greitai ir lengvai be jokio beprasmio ‘‘kalimo‘‘.

Mano mokiniai nuolat sulaukia geresnių darbo pasiūlymų dėl pagerėjusių anglų kalbos žinių, pradeda uždirbti daugiau ir jaučiasi pilnaverčiais, laimingais žmonėmis.

Kaip patekti į Dorotos Dovdos anglų kalbos pamokas ?

Norėdami patekti į anglų kalbos mokymus – atsiųskit privačią žinutę į facebook puslapį – www.facebook.com/dorotadovda/ .

Daugiau :

Dorota Dovda išmoko anglų kalbos per vieną mėnesį

skaityti čia  – http://tiesa.com/naujienos-ir-zinios/pramogos/laisvalaikis/dorota-dovda-ismoko-anglu-kalbos-internetu-per-1-menesi-26616

Dorota Dovda sukūrė efektyviausą metodą išmokti anglų greitai ir lengvai be kalimo

skaityti čia – http://tiesa.com/naujienos-ir-zinios/anglija-ir-gyvenimas-joje/idomu/dorota-dovda-sukure-efektyviausia-metoda-ismokti-anglu-kalba-greitai-ir-lengvai-be-kalimo-27585

Geriausi anglų kalbos kursai gyvenantiems Anglijoje skaityti čia – http://tiesa.com/naujienos-ir-zinios/anglija-ir-gyvenimas-joje/idomu/geriausi-anglu-kalbos-kursai-gyvenantiems-anglijoje-34384

Jums per 30  ?

Skaityti čia – http://tiesa.com/naujienos-ir-zinios/anglija-ir-gyvenimas-joje/idomu/jums-per-30-ismoksite-anglu-kalbos-per-30-dienu-28302

Intensyvus anglų kalbos kursas keliaujantiems

Skaityti čia – http://tiesa.com/naujienos-ir-zinios/anglija-ir-gyvenimas-joje/idomu/dorota-dovda-sukure-geriausia-intensyvu-anglu-kalbos-kursa-keliaujantiems-33545

Geriausi anglų kalbos kursai gyvenantiems Anglijoje skaityti čia – http://tiesa.com/naujienos-ir-zinios/anglija-ir-gyvenimas-joje/idomu/geriausi-anglu-kalbos-kursai-gyvenantiems-anglijoje-34384

Kodėl nepavyksta išmokti anglų, nors gyvenate Anglijoje?  skaityti čia –  http://tiesa.com/naujienos-ir-zinios/anglija-ir-gyvenimas-joje/idomu/kodel-nepavyksta-ismokti-anglu-nors-gyvenate-anglijoje-34461

www.anglukalbakalbeklaisvai.lt

REGISTRACIJA

REGISTRACIJA

Anglu internetu be kalimo
anglu internetu be kalimo

JURGITA ( PO 1 MĖNESIO ANGLU KALBOS KURSAI PAŽENGUSIEMS . Amžius per 30m. )

Man labai patiko anglų pamokos. Anglų kalbos mokymosi būdas nuotoliniu būdu sutaupė daug laiko. Patiko, kad anglų kalbos kursus galėjau lengvai suderinti su darbu. Yra ir daugiau dalykų, kurie patiko:

• kai gali pats pasirinkti anglų kalbos mokymosi grafiką,
• kiekvienai anglų kalbos užduočiai galima skirti kiek nori laiko (galima įsigilinti į sunkesnes anglų kalbos temas),
• anglų temos pateiktos glaustai, aiškiai, suprantamai, o kai viskas atrodo paprasta ir suvokiama, atsiranda motyvacija mokintis toliau,
• nereikia anglų kalbos žodžių „kalti“

Norėčiau tokiu būdu mokintis anglų toliau. Gal galėtumėte parašyti kokios būtų kainos kitų , nes norėčiau išmokti ir kitus anglų kalbos gramatikos laikus. Ačiū Jums, anglu mokytoja , nes tik Jūsų dėka pagerėjo mano anglų kalbos žinios.

This image has an empty alt attribute; its file name is DANUTE.png
This image has an empty alt attribute; its file name is ruta-gi.png
This image has an empty alt attribute; its file name is atsiliepimas-AUSRA-2015.08.02.png
This image has an empty alt attribute; its file name is tiesa.com-anglu-per-menesi-2019.png
This image has an empty alt attribute; its file name is WEBINAR-feedback-5.png
This image has an empty alt attribute; its file name is tv-3-.lt_.png

Ar ištiesų užtenka tik vieno mėnesio mokantis anglų kalbos kursuose?
Vieno mėnesio užtenka, kad pamatytumėt ryškius rezultatus mokantis anglų kalbos pagal mano sukurtą metodiką. Kituose anglų kalbos kursuose rezultatų galite nepamatyti jokių net ir po dešimties metų ir tai gali pasakyti žmonės, kurie metų metus bando išmokti anglų įvairiuose grupiniuose šnekamosios anglų kalbos kursuose. Tokių žinučių gaunu tūkstančiais kiekvieną dieną, kai žmonės lankė anglų kalbos kursus, bet nesijaučia kažko išmokę.
Žinot, čia ir yra didžiausi spąstai. Žmogus tikisi, kad nueis, šnekės angliškai ir išmoks, bet toli gražu nėra viskas taip lengva kaip atrodo. Aš nuolat kartoju, kad užtenka mėnesio, kad išmoktum susikalbėti angliškai. Tai sakau, nes tokius rezultatus pasiekia visi mano mokiniai. Nėra nei vieno, kuris būtų klausęs visų mano patarimų ir būtų neišmokęs. Lygiai tas pats galioja ir pažengusiems.

Ką geriau daryti, išmokti anglų prieš kelionę ar mokytis kelionės metu ?
Anglų kalba kelionėje yra didelis pliusas. Geriausia yra išmokti anglų prieš išvykstant į užsienio šalį, nes keliaujantiems svarbu mokėti anglų. Tokiu būdu apsaugosite save nuo nereikalingo streso, baimės ir nepilnavertiškumo jausmo, kuris apims vos tik suvoksite, kad kalbėti angliškai reikia, o nė žodžio nežinai. Tai yra visą žlugdantis jausmas todėl geriau yra apdrausti save nuo blogų emocijų. Blogas akimirkas visada patiria tie, kurie nemoka net anglų kalbos pagrindų, nes tada jie sėdi, laukia lėktuvo ir galvoja kokie kvaili yra. Nors turėtų džiaugtis kelione.
Taigi jeigu norite visą likusį gyvenimą praleisti ‚‘‘kalant‘‘ anglų žodžius – galite tai daryti. Jeigu norite sekančioje kelionėje jaustis laimingesni, savimi pasitikintys – galite susisiekti su manimi ir galiausiai išpildyti savo svajonę.

This image has an empty alt attribute; its file name is image-12.png

Kaip susisiekti norintiems patekti į geriausius anglų kalbos kursus?

Jeigu norite patekti į Dorotos Dovdos anglų, norvegų, ispanų, italų, vokiečių mokymus – atsiųskit privačią žinutę į facebook puslapį – https://www.facebook.com/dorotadovda/
Dorota Dovda kontaktai – https://www.facebook.com/dorotadovda/
Visus mano video apie anglų, vokiečių, ispanų, italų, norvegų kursus galite rasti šioje nuorodoje – https://www.youtube.com/watch?v=Izb9pxXPTjg&list=PLJ_WwiSiylPY72mowg1y7-GNdfhG-P_RJ
Daugiau galite skaityti čia –

  1. Dorota Dovda išmoko anglų kalbos internetu per mėnesį – http://tiesa.com/naujienos-ir-zinios/pramogos/laisvalaikis/dorota-dovda-ismoko-anglu-kalbos-internetu-per-1-menesi-26616
  2. Dorota Dovda sukūrė efektyviausią metodą išmokti anglų greitai ir lengvai be kalimo http://tiesa.com/naujienos-ir-zinios/anglija-ir-gyvenimas-joje/idomu/dorota-dovda-sukure-efektyviausia-metoda-ismokti-anglu-kalba-greitai-ir-lengvai-be-kalimo-27585
  3. Jums per 30? Išmoksite anglų kalbos per 30 dienų http://tiesa.com/naujienos-ir-zinios/anglija-ir-gyvenimas-joje/idomu/jums-per-30-ismoksite-anglu-kalbos-per-30-dienu-28302

www.anglukalbakalbeklaisvai.lt

This image has an empty alt attribute; its file name is alfa-.lt_.jpg

Dorota Dovda: mokotės užsienio kalbos, bet nejaučiate rezultato? Keiskite mokytoją

Užsienio kalbų mokytoja Dorota Dovda

Užsienio kalbų mokytoja Dorota Dovda  © Asmeninis albumas

Visada prisiminkite, kad esate mokinys ir norite mokytis. Todėl privalote turėti mokytoją, kuris mokytų, o ne priekaištautų. Esate negabus, neturite atminties, kažko nemokate.

Jeigu nusprendžiate, kad norite pradėti mokslus su vienu ar kitu privačiu mokytoju. Norite mokytis anglų, vokiečių, ispanų, italų, prancūzų ar kitos užsienio kalbos – įsitikinkite, kad nusprendėt tinkamai.

Privalote pajausti rezultatą jau po pirmos pamokos. Jeigu pradėjote mokytis su geruoju mokytoju (žmogumi, kuris turi pašaukimą mokytojavimui), tuomet viskas bus tobula. Jūs ne tik po pirmos pamokos jausit, kad kažką išmokote, bet viduje trykš pakylėjimas, visas gyvenimas nušvis kitom spalvom. Negalėsite patikėti savo rezultatais, džiaugsitės, visiems pasakositės, šypsositės ir vėl lauksite tų pamokų su būtent tuo mokytoju. Lauksite taip, kaip vaikas laukia Šv. Kalėdų. Mokydamiesi su pašaukimą turinčiu žmogumi suvoksite, kad būtent taip privalo mokyti visi žmonės, kurie užsiima mokytojavimu.

Tikri mokytojai per pamoką iš tiesų moko ir atiduoda visą save, kol kiti nesugebėdami išaiškinti informacijos – apkaltina mokinį (negabus, tinginys, neatsakingas). Apkaltina tik dėl vieno dalyko – savo negebėjimo išaiškinti atitinkamos temos.

Jeigu nesijaučiate kažką išmokę net po savaitės ar mėnesio – suvokite vieną dalyką. Reikia keisti mokytoją. Kankintis ten, kur nieko neišmokstate yra tiesiog savęs kaip asmenybės žlugdymas, nes situacija nepasikeis net ir po metų. Jūs tik pradėsite klimpti į depresiją, nuvertinsite savo gebėjimus, galvosite, kad užsienio kalbos ne Jums ir tiesiog nebetikėsite, jog tai apskritai įmanoma. Išmokti mylimą, norimą užsienio kalbą.

Mokotės užsienio kalbą, bet nejaučiate jokio progreso po mėnesio? Tai reiškia tik vieną. Nepajausite ir po metų.

Jeigu galvojate, kad tai Jūsų problema, jog niekaip negalite išmokti – reiškia niekada nesimokėte su tikruoju, geruoju mokytoju. Susiraskite tokį ir Jūsų gyvenimas pradės žydėti.

Dėl anglų, norvegų, ispanų, italų, vokiečių pamokų galite susisiekti su manimi privačia žinute „Facebook puslapyje https://www.facebook.com/dorotadovda/.– Visų pirma, norintis išmokti anglų kalbą žmogus privalo nustoti įsivaizduoti, kad jeigu išmoktų anglų atmintinai, tai jau tikrai išmoktų kalbą. Ne viską gali išmokti atmintinai. Net jeigu būtum robotas ir galėtum vos pervertęs žodyną mintinai mokėti visus angliškus žodžius – būtų momentų, kai reikėtų mąstyti ir suvokti. Ne viskas yra paremta atmintimi. Reikia daug mąstyti, analizuoti, bandyti suvokti. Tai suprantama tik tiems žmonėms, kurie jau perėjo anglų kalbos žodžių etapą, moka daug žodžių, bet sakinio nesugeba pasakyti. Jie ir yra viso to įrodymas. Žinai daug, bet kažkodėl tyli, kai reikia šnekėti angliškai. Yra konkrečios priežastys, kodėl taip yra ir ką reikia daryti. Apie tai galima sužinoti Dorotos Dovdos anglų kalbos mokymuose internetu.

Svarbiausia yra patirtis. Jeigu mokytojas iš tiesų nekalė, tarkim, norvegų kalbos. Tas žmogus tikrai neužsičiaupdamas gali kalbėti vien tik apie norvegų kalbą kelias paras iš eilės. Mintys liejasi per kraštus, nes jis puikiai pamena kiek pastangų, valandų reikėjo sėdėti ir kiek visokių idėjų reikėjo išmėginti. Jeigu žmogus tik kalė, jis niekada nepapasakos savo patirčių, nes jų nebuvo. Iš jo girdėsite tik stereotipinius dalykus: skaičiau knygas, žiūrėjau filmus, bendravau su užsieniečiais. Todėl reikia akylai stebėti patį mokytoją, nes svarbiausia ir yra mokytojas. Geras mokytojas gali išmokyti bet kokį mokinį.  

– Ar galima išmokti anglų kalbą internetu turint tik pusę valandos per dieną?  

– Galima, tačiau tuomet reikėtų mokytis internetu po pusę valandos kas dieną. Turėti mokytoją, kuris stebėtų, matytų progresą, patartų pagal individualią situaciją. Vėlgi svarbiausia yra turėti šalia žmogų, kuris patyrė ta patį, ką jūs dabar. Nebent norite švaistyti savo gyvenimo laiką neefektyviems dalykams – galite švaistyti.  

– Kokių rezultatų pasiekia Jūsų mokiniai?  

– Mano mokinių atsiliepimai visada tik patys geriausi. Džiaugiuosi, kai mokiniai dalinasi savo kelionių nuotraukomis ir istorijomis, kaip susikalbėjo angliškai keliaudami. Mano mokiniai išmoksta susikalbėti anglų, norvegų, ispanų, italų, vokiečių kalbomis per vieną, du arba tris mėnesius. Priklausomai nuo to, kokį mokymosi tvarkaraštį aš asmeniškai sudarau žmogui, atsižvelgdama į gyvenimo būdą, laiką, sugebėjimus, turimas žinias. Juk ne visi visą gyvenimą turi laiko. Būna savaičių, kai to laiko daugiau. Būna, kai mažiau, sergi, vaikai serga, daug dirbi ir t. t. Todėl į viską yra atsižvelgiama. Visi dalykai yra svarbūs, bet dar svarbiau žinoti, kaip iš tiesų mokytis, kad po mėnesio ar dviejų pasiektum 100 procentų rezultatą. Visada džiaugiuosi, kai mokiniai man parašo įvairias žinutes. Neseniai gavau žinutę iš mokinės, kuri mokosi norvegų kalbą: „Ačiū Dorota Dovda už mokymus, tikrai padėjo susirasti darbą Norvegijoje.“ Turiu nemažai mokinių, kurie išmokę anglų kalbą nusprendžia dar išmokti norvegų, vokiečių, ispanų ar italų. Taigi viskas įmanoma, svarbiausia pradėti. Dėl anglų, norvegų, ispanų, italų, vokiečių kalbų pamokų kreiptis privačia žinute į puslapį 

REGISTRACIJA

REGISTRACIJA

www.anglukalbakalbeklaisvai.lt

Dorota Dovda: mokotės užsienio kalbos, bet nejaučiate rezultato? Keiskite mokytoją

Užsienio kalbų mokytoja Dorota Dovda

Užsienio kalbų mokytoja Dorota Dovda  © Asmeninis albumas

Visada prisiminkite, kad esate mokinys ir norite mokytis. Todėl privalote turėti mokytoją, kuris mokytų, o ne priekaištautų. Esate negabus, neturite atminties, kažko nemokate.

Jeigu nusprendžiate, kad norite pradėti mokslus su vienu ar kitu privačiu mokytoju. Norite mokytis anglų, vokiečių, ispanų, italų, prancūzų ar kitos užsienio kalbos – įsitikinkite, kad nusprendėt tinkamai.

Privalote pajausti rezultatą jau po pirmos pamokos. Jeigu pradėjote mokytis su geruoju mokytoju (žmogumi, kuris turi pašaukimą mokytojavimui), tuomet viskas bus tobula. Jūs ne tik po pirmos pamokos jausit, kad kažką išmokote, bet viduje trykš pakylėjimas, visas gyvenimas nušvis kitom spalvom. Negalėsite patikėti savo rezultatais, džiaugsitės, visiems pasakositės, šypsositės ir vėl lauksite tų pamokų su būtent tuo mokytoju. Lauksite taip, kaip vaikas laukia Šv. Kalėdų. Mokydamiesi su pašaukimą turinčiu žmogumi suvoksite, kad būtent taip privalo mokyti visi žmonės, kurie užsiima mokytojavimu.

Tikri mokytojai per pamoką iš tiesų moko ir atiduoda visą save, kol kiti nesugebėdami išaiškinti informacijos – apkaltina mokinį (negabus, tinginys, neatsakingas). Apkaltina tik dėl vieno dalyko – savo negebėjimo išaiškinti atitinkamos temos.

Jeigu nesijaučiate kažką išmokę net po savaitės ar mėnesio – suvokite vieną dalyką. Reikia keisti mokytoją. Kankintis ten, kur nieko neišmokstate yra tiesiog savęs kaip asmenybės žlugdymas, nes situacija nepasikeis net ir po metų. Jūs tik pradėsite klimpti į depresiją, nuvertinsite savo gebėjimus, galvosite, kad užsienio kalbos ne Jums ir tiesiog nebetikėsite, jog tai apskritai įmanoma. Išmokti mylimą, norimą užsienio kalbą.

Mokotės užsienio kalbą, bet nejaučiate jokio progreso po mėnesio? Tai reiškia tik vieną. Nepajausite ir po metų.

Jeigu galvojate, kad tai Jūsų problema, jog niekaip negalite išmokti – reiškia niekada nesimokėte su tikruoju, geruoju mokytoju. Susiraskite tokį ir Jūsų gyvenimas pradės žydėti.

Dėl anglų, norvegų, ispanų, italų, vokiečių pamokų galite susisiekti su manimi privačia žinute „Facebook puslapyje https://www.facebook.com/dorotadovda/.

REGISTRACIJA

REGISTRACIJA

Anglu internetu be kalimo
anglu internetu be kalimo

https://www.facebook.com/anglukalbospamokospradedantiesiemsirpazengusiems/videos/349993769370114

63 000 TŪKST. LIKE FACEBOOK PUSLAPYJE