GERIAUSIOS ANGLU KALBOS PAMOKOS

Geriausios anglu kalbos pamokos internetu
Geriausios anglu kalbos pamokos internetu

Šiame vis sparčiau tobulėjančiame ir besiplečiančiame pasaulyje užsienio kalbų žinios yra ne tik naudingos, bet ir labai vertinamos kitų. Tačiau ką daryti, jei dar mokyklos suole pradėta mokytis užsienio kalba atmintyje neišliko? Kaip teigia mokytoja Dorota Dovda, norint sėkmingai ir ilgam išmokti kalbą, svarbiausia yra pasirinkti tinkamą pedagogą.

Ar anglų sunki užsienio kalba?

Skirtingi žmonės skirtingai atsakys. Aš galiu pasakyti, kad anglų kalba nėra sudėtinga.

Bet taip teigiu, tik todėl kad žinau, kaip sėkmingai mokytis ir išmokti anglų kalbą. Tuo pačiu yra begalė žmonių, kurie sakys priešingai. Kiekvienas sprendžia pagal save. Aš žinau kaip greitai ir lengvai išmokti anglų be jokio kalimo.

Svarbiausia mokėti atsirinkti informaciją arba susirasti žmogų, kuris jau išmoko ją atsirinkti ir žino daug tikslių dalykų.

Ar įmanoma išmokti anglų, jeigu negali skirti daug laiko?

Svarbu ne daug laiko turėti, o turimą laiką tinkamai paskirstyti. Žmogus gali turėti visą laisvą mėnesį, bet tai negarantuoja, kad pasieks kažkokių rezultatų. Tam, kad būtų greiti rezultatai, reikia tikslumo mokantis anglų kalbą. Privaloma tiksliai žinoti veiksmus. Jeigu nežinosit, tai reiškia, kad švaistysit laiką mėgindami suprasti tinkamų veiksmų seką. Kol bandysit susiorientuoti, ką apskritai po ko daryt, jau ir tas mėnuo praeis. Net iš emocinės pusės kalbant, žmogus ne robotas. Tikrai yra sunku psichologiškai suprasti, kad praeina mėnuo. Rodos, daug laiko praleista, o rezultatų apčiuopiamų apskritai nėra. Žmonės taip jaučiasi ne tik tada, kai mokosi anglų savarankiškai, bet ir atvejais, kai pasirenka pasenusius anglų kalbos kursus.

Todėl, laiko prasme, yra būtina turėti labai gerą anglų kalbos mokytoją. Su geru anglų kalbos mokytoju rezultatai matomi jau po pirmų pamokų.

Ne visi anglų kalbos mokytojai yra geri mokytojai. Kaip ir kiekvienoje sferoje, šioje nėra taip, kad kiekvienas žmogus yra profesionalas. Yra profesionalai ir yra ne profesionalai. Šiuo atveju pats žmogus turi žiūrėti ar neklimpsta į depresiją, nesibaigiantį liūdesį. Patys turite save stebėti, nes tik tokiu būdu apsaugosite save nuo kančių mokantis ne su tuo žmogum.

Ne anglų kalba sunki. Sunku, kai švaistomas laikas ir žalojama psichologinė būklė tik todėl, kad pakliuvot ne į to žmogaus rankas.

Anglų, vokiečių, ispanų, norvegų, italų. Kuri užsienio kalba sunkiausia?

Žmogus tokia būtybė, kad bijo to, ko nežino.

Kol neišmoksti kažko, atrodo, kad to padaryti neįmanoma.

Nė vienos negalėčiau išskirti kaip sunkiausios ar lengviausios, nes viso ko esmė tai žinoti, kaip mokytis. Nežinant kaip mokytis, užstringi ir nepajudi į priekį metų metus. Bet jei žinai, kaip mokytis, tada užsienio kalba nebėra sudėtinga, nes yra suvokimas,kaip mokytis.

Svarbiausia pradėti, nes kol nepradedi, tol gyveni savo fantazijose apie tai, kaip neįveikiamai viskas atrodo. Žmogus tokia būtybė, bijo to, kas bus, nes nežino, kas bus.

Kai nemokėjau ispanų, galvojau, kad ispanų sunku išmokti. Kai nemokėjau italų, galvojau, kad italų sunku išmokti. Italijoje galima susikalbėti ispaniškai. Ispanijoje galima susikalbėti itališkai.

Pati savo akimis ne kartą mačiau kaip italai susikalba itališkai Ispanijoje. Jeigu Ispanijoje pradedi kalbėt itališkai, žmogus atsako ispaniškai. Tuo pačiu ispanų ir italų yra dvi labai panašios kalbos. Iki tokio lygio, kad yra susikalbėjimas kalbant skirtingom kalbom. Vienas didžiausių pavojų tai pradėti mokytis šias dvi kalbas vienu metu. Tuomet nei vienos, nei kitos neišmoksit, nes viskas tarpusavyje pradės painiotis. 

Tas pats yra ir su norvegų ir vokiečių. Vokiečių ir norvegų yra dvi labai panašios kalbos. Jeigu žiūri į lapą, kuriame parašyta viskas norvegų kalba, atpažinsi vokiškus žodžius. Tarimo prasme yra panašumų ir yra tuo pačiu ryškių skirtumų. Šios dvi užsienio kalbos nėra tiek panašios kiek ispanų ir italų, bet mokantis, žiūrint į tekstus panašumas yra neįtikėtinas. Jeigu žmogus moka vokiečių, jam bus pakankamai paprasta išmokti norvegų, nes nuolat atpažins žodžius, kuriuos jau moka iš vokiečių kalbos. 

Pats mokymosi procesas gali tapti nepakeliamas jeigu žmogus mokosi ispanų ir italų kartu. Arba vokiečių ir norvegų vienu metu. Tokiais atvejais nebelieka orientacijos kas priklauso kuriai kalbai

Geriausias variantas, tai išmokti vieną pakankamai gerai ir tada kitą galima pradėt mokytis.

Kaip pavyko pelnyti geriausios anglų kalbos mokytojos vardą ?

Mano tikslas visada buvo mokyti ir išmokyti žmones.

Nėra nė vieno žmogaus, kuris būtų su manim mokęsis ir būtų nieko neišmokęs. Tokių atvejų nėra.

Mano suvokimas apie tai, kad kiekvienas gali išmokti ir reikia tik tinkamos metodikos yra aukščiau už pačio žmogaus netikėjimą savo jėgomis. Bet ir tas netikėjimas yra iš kažkur. Kažkas buvo, kad atsirado tai ir žmogus tai su savim nešiojasi ir tuo pačiu kovoja su tuo nuolatos.

Dirbant užsienio kalbų sferoje aš žinau, kiek yra daug žmonių, kurie nešiojasi blogiausius prisiminimus iš mokyklos laiku. Pažįstu šimtus žmonių, kurie buvo menkinami anglų kalbos mokytojų ir ta patirtis lieka su žmogum ilgą laiką. Ji lieka visam likusiam gyvenimui. Nebent tik atsiranda labai geras anglų kalbos mokytojas, kuris užpildo didžiąją dalį tų blogų prisiminimų. Žmogus tada pradeda suvokti, kad taip, kaip jautėsi buvo neteisinga ir tų žeminimų, šaipymosi apskritai niekada neturėjo būti iš mokytojo pusės.

Kokie atsiliepimai apie Dorotos Dovdos anglų kalbos pamokas. Kaip susisiekti dėl geriausių anglų pamokų?

Šimtai žmonių per dieną parašo, kad esu geriausia anglų kalbos mokytoja jų gyvenime. Mano parašytos knygos, mokymosi programos padėjo virš 50 000 žmonių išmokti ir patobulinti anglų kalbos žinias. 

Žmonės, kuriems gyvenime niekada nesisekė išmokti anglų, su manim išmoksta. Aš žinau kaip sėkmingai mokyti anglų kalbą ir išmokyti. Duodu tik efektyviausius patarimus, kaip išmokti anglų kalbą.

Galiu pasidalinti keliais šios dienos atsiliepimais apie anglų kalbos pažengusiems kursą:

„Iš visos širdies dėkoju Dorota Dovda už anglų tobulinimo kursus. Mokiausi tik vieną mėnesį, bet anglų kursai atsipirko. Paaukštino pareigose ir pradėjau uždirbti daugiau .“ – Ovidijus L.

„Mokiausi vos kelis mėnesius. Žmona pastebėjo, kad anglų žinios patobulėjo. Esu laimingas, nes po ilgų metų išsipildė svajonė.“ – Anatolijus V.

„Noriu pasidžiaugti, kad pavyko išmokti anglų. Audronė pas Jus mokėsi praeitais metais ir rekomendavo man tik Jus. Ačiū ir iki pasimatymo. “ – Rugilė S.

„Ačiū už nuostabias anglų kalbos pamokos. Nesigailiu, invesiticja atsipirko. Dorota Dovda, tik Jūsų anglų kursų dėka jaučiuosi labiau savimi pasitikintis.“ – Vladimir N.

Štai dar keli šios dienos atsiliepimai apie anglų kalbos pradedantiesiems pamokas:

„Ilgai galvojau ar verta, nesigailiu ir visiems rekomenduoju.“ – Larisa T.

„Kelis kartus bandžiau išmokti anglų kursuose, tačiau nepavyko. Buvau nusivylusi ir netikėjau, kad pavyks. Šį kartą džiaugiuosi pasiektais rezultatais.“ – Marina G.

„Esat geriausia anglų kalbos mokytoja. Draugams rekomendavau.“ – Eugenija.N.

Dėl anglų kalbos kursų kreiptis:

privačia žinute https://www.facebook.com/dorotadovda/ 

arba

 www.anglukalbakalbeklaisvai.lt

REGISTRACIJA

REGISTRACIJA

Dorota Dovda išmokė anglų kalbos virš 50.000 tūkst. žmonių

Jeigu norite išmokti užsienio kalbą visam likusiam gyvenimui – Jums tikrai verta perskaityti šį išskirtinį interviu.

Dorota Dovda parašė „Kova su Kalba “ ,  „Mąstymo Metodika“ ,  „Mokymosi Strategijos“  Tai pirmos trys jos pačios populiariausios knygos. Pagal jas anglų, norvegų, italų, ispanų, vokiečių kalbos išmoko jau virš 50.000 tūkst žmonių. Knygos paremtos geriausios užsienio kalbų mokytojos patirtimi mokantis ir mokant užsienio kalbų. Ji išmoko anglų, norvegų, italų, ispanų, vokiečių kalbas pagal savo sukurtą efektyviausią užsienio kalbų mokymosi sistemą. Taip pat moko žmones šių užsienio kalbų.

Nesvarbu kiek Jums metų, ar esate bandę mokytis anksčiau – nesvarbu. Visi gali išmokti. – Teigia, Dorota Dovda.

Kaip Jūsų knygos susilaukė tokio didžiulio populiarumo?

Tai buvo didžiulis informacijos kiekis mano galvoje. Tiek daug nesėkmių, pasisekimų, suvokimų, atradimų. Privalėjau jais pasidalinti su pasauliu, kad žmonės ištiesų suvoktų kaip gi tą anglų kalbą mokytis. Aš labai labai daug praleisdavau laiko prie anglų kalbos vadovėlių todėl laikui bėgant supratau ties kuria vieta švaisčiau daug laiko ir kur reik labiau patobulėti. Galų gale supratau kaip tobulėt. O tai ir buvo svarbiausia, nes visi kalba ką daryti, o kaip daryti tai niekas nekalba arba jų kalbos pagrįstos jų pačių nepatirtimi. Tam, kad pasakytum kažką vertingo pasauliui iš pradžių privalai pats tai patirti, pasikankinti, paverkti, padejuoti, paaimanuoti.

O aš daug kankinausi ir galvojau tai ir liks svajones net po daugelio prašvaistytų valandų. Pradėjau eksperimentuoti, nes viskas, ką girdite iš aplinkos yra tiesiog nieko verta informacija. Niekas net nepatikrina teisingumo jos. Niekas nenusiperka žodyno ir nesėdi prie jo valandų valandas, nes niekam nėra kantrybės sėdėti prie knygos mėnesiais, kai tu nejauti jokio rezultato.

Kaip išmokote anglų kalbos?

Aš po mokyklos praleisdavau po 5 val. anglų k. vadovėlių. Nuoširdžiai bandžiau suprasti, suvokti tą informaciją. Bet ten tiek daug bereikšmių dalykų aprašyta. Taisyklės prieštaraujančios viena kitai. Nelogiškai pateikta mokymosi medžiaga. Sėdėdavau valandų valandas, stebėdavau laikrodį, senkančias valandas ir jausdavau beviltiškumo jausmą. Sunku būdavo. Jausti, kad praleidai penkias valandas ir nieko neišmokai. Ir taip diena iš dienos. Bet aš iš prigimties esu žmogus kovojantis už save, už pasaulį todėl ta aistra, meilė anglų kalbai, jos skambesiui mane vedė į priekį. Sėdėdavau prie knygų net tada, kai nieko nesuprasdavau. Gaila buvo, kad nebuvo šalia ir žmogaus, kuris paaiškintų viską.

Ką daryti jei nesiseka mokytis anglų?

Nr 1. Sėdėk po 5 val. kas dieną prie anglų kalbos knygų, kurių nesupranti. Daryk tai ateinančius tris metus ir galėsi 10 knygų parašyt apie tai, kaip ištikrųjų reikia anglų ir kitas užsienio kalbas mokytis. Taip dariau aš, kai mokiausi anglų, norvegų, italų, ispanų, vokiečių kalbas savarankiškai.

Nr 2. Susirask mokytoją, kuris sėdėjo prie knygų po 5 valandas.

Todėl šiuo metu ir turiu parašiusi ne vieną vadovėlį anglų, vokiečių, norvegų, ispanų, italų kalboms išmokti. Visa informacija paremta tik mano asmenine ir mano mokinių patirtimi. Eksperimentais. Begale eksperimentų. Nežinau kartais kai pati pagalvoju apie visą tą prašvaistytą laiką nesuprantu kodėl ir iš kur pas mane buvo tiek daug ryžto eiti toliau. Ėjau, nors nė trupučio prašviesėjimo nemačiau. Kartais ir pati nustembu nuo savęs pačios prisimenant visas pastangas mokantis anglų kalbos.

Kokia Jūsų mokyklinė patirtis?

Gaila tiesiog, kad nebuvo šalia mokytojų, kurie sugebėtų mokyti. Rodos eidavau į mokyklą ir nebūdavo to jausmo, kad va šiandien kažko išmokau. O ištiesų juk tokį jausmą privalo jausti visi, kurie eina į mokyklą. Po kiekvienos pamokos mokinių akys privalo žibėti. Nueikite ir pažiūrėkit mokyklos koridoriuose kiek pamatysit žibančių akių pasibaigus pamokai. Vaikai ten prislėgti, depresuoti, lygtais egzaminas būtų gyvenimo prasmė ir ne tiek mokytojai moko, kiek leidžia laiką kalboms apie tai kokie gi egzaminai laukia. Ne visi mokytojai tokie, bet daugiau nei pusė tikrai yra būtent tokie. Jeigu neužtenka jėgų mokyti – nemokyk ir nevaryk nepagrįstos baimės. O jeigu tai matai, kaip vienintelį būdą ‘‘sutramdyti‘‘ klasę – nemokyk žmonių. Eik dirbti į sandėlį, nes tau mokykloje ne vieta.

Kiekvienas jaunas žmogus privalo eiti ir išeiti su jausmu, kad kažko išmoko. Tuomet nebūtų ir pamokų praleidinėjimo, pykčių, nevilties. Juk jaunas žmogus tiek daug laiko praleidžia tarp mokyklinių sienų ir mokytojai tampa autoritetu. Mokytojas įgauna arba įkvėpėjo įvaizdį arba tampa nekenčiamiausiu žmogumi jauno žmogaus pasaulyje. Kiek daug istorijų girdėjau iš suaugusių apie vaikystę ir būtent tokius įvykius. Kai būtent anglų k. mokytojas tapo pagrindine priežastim, kodėl būdamas vaiku nebenorėjai lankyti anglų k. pamokų. Ne tik pamokų, bet apskritai mokytis, girdėti tos kalbos. Per visą savo gyvenimą mačiau tik kelis mokytojus, kuriuos gerbė. Jie įžengdavo į klasę ir staiga įsivyraudavo mirtina tyla.

Galvodavau… Va čia tai pagarba. Svajodavau, kad per visas pamokas būtų tokia tyla, kad galima būtų tiesiog mokytis. Laikui bėgant tiesiog supratau, kad yra daug žmonių, kurie yra ne savo vietose gyvenime. Daug mokytojų, nesutvertų mokyti. Mokytoją tu gali atpažinti iš už šimto kilometrų. Tikri mokytojai moko ne tik to dalyko, o gyvenimo apskritai. Jie išmintingi, neskirstantys gerų ir blogų, jiems visi mokiniai vienodi, jų didžiausias siekis tai išmokyti visus.

Aš niekada netingėdavau. Eidavau į mokyklą net kai būdavo -27 ir man patikdavo tas jausmas, kai esi vienas mokykloje. Tėvai grįždavo iš darbo ir būdavo ‚‘‘šoke‘‘, kad aš ėjau į mokyklą ir buvau vienintelė visoje mokykloje. Net mokytojai sakydavo ką čia veikiu, gi nieko nėra. Aš ateidavau į mokyklą, nes norėjau mokytis ir mėgaudavausi ramybe, biblioteka. Ir aišku, aš žinodavau, kad niekas manęs tą dieną nemokys, nes mokytų tik tikras mokytojas, kurio nebuvo tą dieną. Bet vistiek, mokykla man buvo mokslo ir ramybės simbolis. Pamenu kaip svajodavau, kad mokykla dirbtų ir vasarą, nes kai klasiokai būdavo paliekami mokytis keletai vasaros mėnesių – aš pati eidavau pas juos savo noru. Sėdėdavau savo noru klasėje ir prašydavau mokytojos, kad duotų man užduočių kokių nors. Paliktieji vasarai tik šnairuodavo į mane ir sakydavo, kad aš išprotėjus, juk vasara. O aš sakydavau, aš noriu mokytis. Bibliotekoje irgi visas jau knygas buvau perskaičiusi ir tik atėjus klausdavau bibliotekininkės: – ar neturit naujų knygų? Ir išeidavau, nes neturėdavo.

Dabar, kai pažiūriu kiek gali knygų nusipirkti internetu tai tik pasvajoju, kiek knygų dabar turėčiau savo namų bibliotekoje, jeigu būtų buvus tokia galimybė kai buvo 15m. Visos mano kuprinės, rankinukai visada plyšdavo nuo knygų, o ne nuo kitokių daiktų.

Dabar kai yra visokios aplikacijos, tai daug knygų skaitau per iphone ibooks, kindle. Bet knygos visada buvo mano gyvenimas, nuo pat vaikystės. Tai buvo mano pasirinkimas, mano aistra.

Visada buvau sunkiai dirbantis, mokslo žmogus. Gaila, tik kad aplinkui nebuvo mokytojų, kurie būtų tam sutverti. Buvo vienas kitas žmogus, bet 90% mokytojų ‚‘‘varydavo‘‘ į depresiją, neviltį ir ne tai, kad neišmokydavo, bet dar ir savivertę prilygindavo nuliui. Daug mokytojų mane ‚‘‘sodindavo‘‘, mažindavo pažymius, šaipydavosi. Kartais galvodavau, kodėl taip yra, bet gal būtent taip todėl ir yra. Kad galėčiau būti čia, kur esu.

Mokslas buvo mano širdyje visada ir grįžus po mokyklos nuolat sėdėdavau prie anglų k. Vadovėlių. Kiek laiko prašvaistyta vartant tuos bereikšmius puslapius ir bandant išmokti tai, ko gyvenime tau neprireiks.

Visuomet norėjau, kad žmonės aplinkui mane būtų laimingesni. Matydavau daug liūdnų veidų. Vaikus, paauglius net suaugusiuosius, kurie atvykdavo į mano pamokas depresuoti. Išeidavo laimingi. Nuolat sakydavo, kad po mano pamokų jaučiasi pozityvesni, kupini motyvacijos, džiaugsmo gyvenimui. Tuomet ir aš jausdavau laimę.

Mokykloje visada norėjau, svajojau būti apsupta tikrų mokytojų. Į kurių pamokas tu lėktum išdegęs akis. Kiekvieną dieną svajodavau, kad įvyks kažkoks stebuklas ir visi netikri mokytojai bus pakeisti tikrais. Nepamiršiu to jausmo, kai pirmą kart patyriau tą džiaugsmą, kai esi mokomas tikro mokytojo. Visa klasė, net tie, kurie yra gi patys blogiausi, klausė ištempę ausis. Nebuvo nė vieno klasioko, kuris būtų praleidęs tikro mokytojo pamoką. Tai būdavo pati laukiamiausia pamoka. Rodės eini į mokyklą tik dėl tos pamokos ir kaip tyčia ji būdavo pati paskutinė.

Mes visi klausėm to vienintelio tikro, gerojo mokytojo gyvenimo, pasakojimų, išminties ir visi gaudavo aukščiausius pažymius, nes mokytojo tikslas būdavo visus išmokyti iki vieno. 

Išmokydavo, nes mokytis norėdavo visi. Tas vienintelis gerasis mokytojas įkvėpdavo mokytis, norėti išmokti ir taip aiškiai mokydavo, kad rodės kaip to galima buvo nemokėti.

Išmokyti gali tik tikras mokytojas. Netikri mokytojai gali priversti ‚‘‘iškalti‘‘ arba gali visam likusiam gyvenimui užmušti tą norą mokytis bet ko. Apie tai ištiesų daug rašiau savo pirmoje knygoje „Kova su Kalba“ .  Džiaugiuosi, kad knygą jau perskaitė virš 50.000 tūkst. žmonių. Kas dieną gaunu įvairias padėkas, kad parašiau šią knygą.

Taip pat mokinių atsiliepimus apie Dorota Dovda galite rasti tinklapyje www.anglukalbakalbeklaisvai.lt

Man patiko vienos mokinės atsiliepimas apie „Kova su Kalba“ , „Mąstymo Metodika“ „Mokymosi Strategijos“ ir anglų kalbos kursus :

Apsiverkiau skaitydama, galvojau kad man vienai taip. Bet pasirodo visiems taip yra, kurie nemoka anglų kalbos. Ir širdė skauda ir bijau pagalvoti, kad gali išsipildyti daugiau kaip 10 metų puoselėta svajonė. Buvau praradusi viltį išmokti, bet kažkur toli toli sužibo švieselė ir širdis suspurdėjo, o gal? Pasiruošusi naujiems iššūkiams. – Ona

Mokinės vardas pakeistas.

Neapsakomai džiaugiuosi, kad jau yra virš 50.000 tūkst. laimingų žmonių yra ir vis daugiau jų atsiranda kas dieną. Esu laiminga, kad žmonės pakeitė požiūrį apie užsienio kalbų mokymasi ir galų gale ryžosi išmokti anglų kalbą. Daugiau mokinių atsiliepimų apie mano anglų, norvegų, ispanų, italų, vokiečių mokymus rasite facebook puslapyje – https://www.facebook.com/dorotadovda/?pnref=lhc . Mokiniai kas dieną siunčia pačius gražiausius atsiliepimus todėl nuolat jais pasidalinu viešai.

Kodėl jau virš 50.000 tūkst. žmonių pasirinko būtent Jūsų mokymus?

Taip yra todėl, nes mano  anglų kalbos mokymai yra patys efektyviausi visame internete. Aš išmokau susikalbėti angliškai per vieną mėnesį. Tai yra ne stebuklas, tai yra didžiulio mano asmeninio darbo rezultatai. Patikėkite, jeigu Jūs sėdėtumėt kas dieną po penkias valandas prie knygų – anksčiau ar vėliau suprastumėt dalykus, kurių niekada nesupras žmonės, kurie šios patirties  neturi.

Mano internetiniuose anglų kalbos kursuose patogu mokytis, nes galima mokytis iš bet kurios pasaulio vietos. Tai yra žymiai efektyvesnis būdas nei realūs grupiniai kursai. Mano 90% mokinių yra atėję iš grupinių kursų ir yra visiškai nusivylę neefektyviu mokymu. Tiesiog dalinuosi tuo, ką girdžiu iš savo mokinių. Kad mokytojai nepatenkina lūkesčių, daug laiko praleidžia, kol nuvyksta. Laikui bėgant nepatinka žmonės su kuriais mokosi arba pats mokytojo dėstymo būdas.

Mano anglų, norvegų, ispanų, italų, vokiečių kalbų mokymuose:

 • Mokosi žmonės nuo 14 – 60 metų, nes amžius tai ne kriterijus. Svarbiausia tikrai norėti išmokti.
 • Yra intensyvaus ir lėtesnio mokymosi programos.
 • Mokymosi programos skirtos visiškai nieko nemokantiems, pažengusiems ir stipriai pažengusiems. Kiekvienam žmogui paskiriama individuali mokymosi programa pagal esamas problemas.
 • Nurodomas rekomenduojamas mokymosi laikas pagal darbo tvarkaraštį.
 • Sudaromas individualus mokymosi planas. Pagal žmogaus žinių lygį.
 • Laisvas mokymosi tvarkaraštis. Galite mokytis dieną, naktį.
 • Sutaupote labai daug laiko, nes nereikia važiuoti pas mokytoją į namus arba į grupinius kursus.
 • Nereikia laukti eismo spūstyse, gaišti laiką.
 • Nereikia derinti mokymosi laiko, nes patys pasirenkate kada ir kiek mokytis.
 • Gaunate profesionalius patarimus kaip gerinti anglų k., ispanų k., norvegų k., italų k., vokiečių k., žinias.
 • Neprarandate ryšio su mokytoju, nes mokytojas visuomet stebi Jūsų progresą.
 • Mokytojas pataria kaip mokytis žodžius. Išdėsto efektyviausius žodžių mokymosi metodus.
 • Gaunate mano asmeninį sudarytą vadovėlį.
 • Gaunate mano parašytas populiariausias, skaitomiausias knygas, pamokas, kurios padėjo jau virš 50 tūkst. žmonių.
 • Išmokstate susikalbėti norima užsienio kalba jau per pirmą mokymosi mėnesį.
 • Laiko skirti reikia 2-3 val. per savaitę norinti išmokti susikalbėti angliškai po mėnesio.
 • Jeigu norite susikalbėti angliškai po dviejų mėnesių – per savaitę reiks skirti nuo 30 min iki 1,5 val.
 • Jeigu per tris mėnesius – per savaitę reiks skirti tik 1 valandą.

Primenu, kad norint pasiekti tokį rezultatą reikia turėti specialistą šalia savęs. Mokydamiesi savarankiškai privalėsite praleisti tiek laiko, kiek leisdavau aš. Nes tu nori nenori leidi daug laiko, kai nežinai kas yra tikrai veiksmingai, o ko tikrai neverta daryti. Todėl vienaip ar kitaip mokydamiesi savarankiškai labai daug valandų tiesiog iššvaistysite veltui, kaip iššvaisčiau aš praeityje, kai man buvo 15 m.

Visi žmonės, kurie pradeda mokytis – išmoksta, nes mano tikslas yra išmokyti visus.

Pavyzdinė anglų k. video pamoka ir jau virš 50.000 tūkst. žmonių išmokusių anglų kalbą pagal mano sukurtą efektyviausą užsienio kalbų mokymosi sistemą. Visuomet sakau, jeigu žmogui aiški ši pamoka – bus aiškios visos kitos mano pamokos. Todėl abejoti ar pajėgsite tikrai nereikia, nes pajėgsite išmokti.

Ar lengva patekti į Jūsų anglų, italų, norvegų, vokiečių, ispanų mokymus?

Labai dažnai sulaukiu šio klausimo. Visuomet gaunu daug žinučių su klausimu ar yra dar laisvų vietų. Kartais būna dar laisvų vietų, o kartais jos būna užimtos. Įprastai vos atsiradus laisvoms vietoms, jos užsipildo per kelias dienas. Patekti į mokymus ištiesų yra lengva jeigu tikrai žinai, kad nori pradėti mokytis. Jeigu dvejoji ar abejoji – tavo vietą tikrai užims labiau norintis. Kartais žmonėms reikia laukti mėnesiais, bet taip atsitinka tik todėl, kad žmogus pats nežino ar nori mokytis. Mano patarimas yra vienintelis – jeigu norite pradėti mokytis anglų kalbos – pradėkite. Nelaukite rytojaus, nes kažkas užims Jūsų vietą.

Jeigu norite patekti į anglų, norvegų, ispanų, italų, vokiečių mokymus – atsiųskit privačią žinutę į puslapį – https://www.facebook.com/dorotadovda/

Jums virš 30? – Išmoksite anglų kalbos per 30 dienų

Jums virš 30? – Išmoksite anglų kalbos per 30 dienų

( nuotr. Dorota Dovda. Portugalija, Porto miestas )

Šiandien nusprendėme pakalbinti „Kova su Kalba“ , „Mąstymo Metodika“ , „Mokymosi Strategijos“ autorę. Šios knygos jau padėjo virš 50.000 tūkst. Žmonių išmokti anglų kalbos. Dorota Dovda sukūrė efektyviausią užsienio kalbų mokymosi sistemą ( žr. http://tiesa.com/naujienos-ir-zinios/anglija-ir-gyvenimas-joje/idomu/dorota-dovda-sukure-efektyviausia-metoda-ismokti-anglu-kalba-greitai-ir-lengvai-be-kalimo-27585 ) ir kas dieną sulaukia vis daugiau norinčių prisijungti prie užsienio kalbų mokymų.

Kodėl žmonės neišmoksta iki 30?

Jeigu bandei mokytis savarankiškai – nuleidai rankas, nes sunku mokytis. Žmogus turi būti ‘’plieninių nervų’’, kad mokytusi, kai jam nesiseka ne dienomis, savaitėmis, o mėnesiais. Jeigu turėjai anglų kalbos mokytoją, bet neišmokai – mokytojas nebuvo tinkamas. Jeigu nesimokei – tai ir liko svajone, kuri rodos neišsipildys. Vis dėlto visi mes turime tą slaptą norą išmokti anglų kalbos. Tam, kad išmoktum reikia gero mokytojo šalia. Jeigu jo nėra – nebus jokių gerų, greitų, efektyvių rezultatų.

Kodėl žmonės nepradeda mokytis anglų kalbos?

Dažniausiai žmonės, kuriems jau virš 30 nuleidžia rankas. Galvoja, kad yra per seni išmokti anglų kalbą. Neturi atminties, nėra pajėgūs tam. Tai yra didžiulė nesąmonė, nes visi mes turime savo susigalvotas priežastis. Jaunesni nepradeda, nes neturi laiko. Vyresni, nes neturi sveikatos. Ištiesų tai tik pasiteisinimai. Skirtingo amžiaus žmonės susigalvoja skirtingų priežasčių. Aš turiu labai daug mokinių, kuriems virš 40, virš 50  ir jie išmoko susikalbėti angliškai per vieną mėnesį. Džiaugiuosi, kad tokių mokinių kas dieną atsiranda vis daugiau ir daugiau. Žmonės nori keisti savo gyvenimus ir viskas įmanoma. Reikia tik nustumti savo mintis į šalį ir pradėti veikti.

Kokias didžiausias klaidas daro vyresnio amžiaus žmonės?

Bando mokytis savarankiškai. Kai esi vyresnio amžiaus – negali mokytis savarankiškai. Todėl, kad švaistysi laiką. Jeigu jau pasiryžai pradėti mokytis – mokykis tik tai, kas efektyvu. Tada iškyla klausimas: o kas yra efektyvu? Šią informaciją gali papasakoti tik žmogus, kuris pats moka ne vieną užsienio kalbą. Vieną užsienio kalbą tu gali ir ‘’iškalti’’ jeigu ‘’sukiesi’’ toje sferoje, kas dieną kartoji tą patį – to neįmanoma pamiršti. Jeigu žmogus moka daugiau nei vieną užsienio kalbą  – tai jau ne sėkmė ir ne kalimas, tai juodas darbas. Todėl patarimų reiktų klausyti tik tų žmonių už kuriuos kalba jų pasiekimai. Dar vienas svarbus momentas – neleisti sau skęsti abejonėse. Pasimokykit anglų kalbą bent vieną savaitę ir pažiūrėsit ką pasiekėt. Žmonės tiek daug laiko praleidžia savo mintyse ir tiek mažai ištikrųjų veiksmuose. Mintys – tai ne veiksmai. Pradėsit mokytis ir tada nuspręsit ar norit toliau mokytis ar ne, bet tai gili duobė. Prisimeni ką tau sakė kiti, ką pats sakai sau, prisimeni prašvaistytus metus ir visumoje supranti, kad gyveni praeityje, o ne dabar.

ANGLU PER 30 DIENU

( nuotr. Dorota Dovda. Portugalija. Sintra. Šiame mieste J.K.Rowling parašė knygą Haris Poteris )

Kur galima rasti geros informacijos?

Dažnai suaugę žmonės ieško informacijos internete. Bet patys žinote, kad niekada jokia gera informacija apie tai kaip mokytis anglų kalbą nebus talpinama nemokamai. Už ją reikia mokėti. Tai yra faktas. Jeigu nori išmokti anglų kalbos greitai ir lengvai, yra žymiai efektyviau susimokėti už kokybiškus mokymus ir  tikrai išmokti. Aš tai sakau iš patirties, nes pati, ką sukūriau tai tik per juodą darbą, per įvairiausius eksperimentus susigalvotus. Per begalę prašvaistytų valandų supratau ką reikėjo daryti kitaip.

Žiauriausia, kai žmonės švaisto dar vienus savarankiško mokymosi metus, per kuriuos išmoksta papildomus penkis žodžius. Žodžius, kurių nemoka įdėti į sakinį, ištarti ir taisyklingai išreikšti minties.

Žodžiai tai labiausiai ieškomas dalykas, turbūt būtent dėl šios priežasties tapo ir labiausiai  klaidinančiu. Žmonės galvoja atradę aukso gyslą, kai randa žodžių sąrašus. Bet vis pamiršta, kad jų mokytis nemoka, sekančią dieną pamiršta, o po to sako, kad anglų kalbos neįmanoma išmokti. Net jei aš tokį sarašą dabar išdėstyčiau, ar Jūs juos išmoktumėt? Ne. Išmoktumėt tik tada jeigu papildomai perskaitytumėt mano pirmas tris knygas  –  „Kova su Kalba“ , „Mąstymo Metodika“ , „Mokymosi Strategijos“ . Būtent jos ir atskleidžia visas efektyviausias mokymosi technikas. Jas galite įsigyti tik pas mane, susisiekę puslapyje – https://www.facebook.com/dorotadovda/

Neįmanoma anglų išmokti tik tiems, kurie nežino kaip mokytis.

Geriausia anglu kalbos mokytoja internete

( nuotr. Dorota Dovda. Portugalija. Cabo da Roca kyšulys )

Kodėl žmonės nuleidžia rankas sulaukę 30?

Dažnai žmonės tiesiog neturi ryžto. Aš džiaugiuosi, kad turiu vyresnio amžiaus mokinių ir jų atsiranda vis daugiau. Žmonės, kuriems virš 30 tai žmonės, kurie tiesiog rizikuoja ir suteikia sau dar vieną šansą. Juk taip sunku patikėti kažkuo, kai tau šimtą kartų nesisekė iš eilės. Labai dažnai žmonės galvoja, kad mokytis gali tik jaunesni. Jie labai klysta. Juk yra tiek daug inteligentiškų senolių. Kodėl jie tokie? Nes pasirinko tokiais būti. Tokių nedaug, bet jų yra. Jie keliauja, nesėdi namie, nesiskundžia gyvenimu, vis dar bando atrasti save. Smagu, kad ir mokinių tokių turiu, vis gaunu žinutes į facebook kokie laimingi, kad išvyko ir susikalbėjo angliškai. Vėlgi tam reikia tiesiog pradėti. Negalvoti, o imti ir pradėti mokytis anglų kalbos. Čia žmogus pats privalo ‚‘‘suimti save į rankas‘‘ ir nelaukti stebuklo, nes niekas gyvenimo už Jus nepakeis.

Tas jausmas, kai sugebi susikalbėti angliškai svetimoje šalyje yra nepakartojamas. Tai gali paliudyti visi. Jaunesni, vyresni. Visi žmonės nori jausti pasitikėjimą savimi, laimę, džiaugsmą. Net sugebėjimas užsisakyti maisto, susimokėti už viešbutį, pasakyti kelis gražius žodžius – suteikia didžiulę laimę. Aš pati jaučiu tą laimę kas dieną, nes kas dieną bendrauju su užsieniečiais.

Mano internetiniuose anglų kalbos kursuose patogu mokytis, nes galima mokytis iš bet kurios pasaulio vietos. Tai yra žymiai efektyvesnis būdas nei realūs grupiniai kursai. Mano 90% mokinių yra atėję iš grupinių kursų ir yra visiškai nusivylę neefektyviu mokymu. Tiesiog dalinuosi tuo, ką girdžiu iš savo mokinių. Kad mokytojai nepatenkina lūkesčių, daug laiko praleidžia, kol nuvyksta. Laikui bėgant nepatinka žmonės su kuriais mokosi arba pats mokytojo dėstymo būdas.

Kodėl jau virš 50.000 tūkst. žmonių pasirinko būtent Jūsų anglų kalbos mokymus?

Taip yra todėl, nes mano  anglų kalbos mokymai yra patys efektyviausi visame internete. Aš išmokau susikalbėti angliškai per vieną mėnesį. Tai yra ne stebuklas, tai yra didžiulio mano asmeninio darbo rezultatai. Patikėkite, jeigu Jūs sėdėtumėt kas dieną po penkias valandas prie knygų – anksčiau ar vėliau suprastumėt dalykus, kurių niekada nesupras žmonės, kurie šios patirties  neturi.

Mano anglų, norvegų, ispanų, italų, vokiečių kalbų mokymuose:

 • Mokosi žmonės nuo 14 – 60 metų, nes amžius tai ne kriterijus. Svarbiausia tikrai norėti išmokti.
 • Yra intensyvaus ir lėtesnio mokymosi programos.
 • Mokymosi programos skirtos visiškai nieko nemokantiems, pažengusiems ir stipriai pažengusiems. Kiekvienam žmogui paskiriama individuali mokymosi programa pagal esamas problemas.
 • Nurodomas rekomenduojamas mokymosi laikas pagal darbo tvarkaraštį.
 • Sudaromas individualus mokymosi planas. Pagal žmogaus žinių lygį.
 • Laisvas mokymosi tvarkaraštis. Galite mokytis dieną, naktį.
 • Sutaupote labai daug laiko, nes nereikia važiuoti pas mokytoją į namus arba į grupinius kursus.
 • Nereikia laukti eismo spūstyse, gaišti laiką.
 • Nereikia derinti mokymosi laiko, nes patys pasirenkate kada ir kiek mokytis.
 • Gaunate profesionalius patarimus kaip gerinti anglų k., ispanų k., norvegų k., italų k., vokiečių k., žinias.
 • Neprarandate ryšio su mokytoju, nes mokytojas visuomet stebi Jūsų progresą.
 • Mokytojas pataria kaip mokytis žodžius. Išdėsto efektyviausius žodžių mokymosi metodus.
 • Gaunate mano asmeninį sudarytą vadovėlį.
 • Gaunate mano parašytas populiariausias, skaitomiausias knygas, pamokas, kurios padėjo jau virš 50 tūkst. žmonių.
 • Išmokstate susikalbėti norima užsienio kalba jau per pirmą mokymosi mėnesį.
 • Laiko skirti reikia 2-3 val. per savaitę norinti išmokti susikalbėti angliškai po mėnesio.
 • Jeigu norite susikalbėti angliškai po dviejų mėnesių – per savaitę reiks skirti nuo 30 min iki 1,5 val.
 • Jeigu per tris mėnesius – per savaitę reiks skirti tik 1 valandą.

Primenu, kad norint pasiekti tokį rezultatą reikia turėti specialistą šalia savęs. Mokydamiesi savarankiškai privalėsite praleisti tiek laiko, kiek leisdavau aš. Nes tu nori nenori leidi daug laiko, kai nežinai kas yra tikrai veiksmingai, o ko tikrai neverta daryti. Todėl vienaip ar kitaip mokydamiesi savarankiškai labai daug valandų tiesiog iššvaistysite veltui, kaip iššvaisčiau aš praeityje, kai man buvo 15 m.

Visi žmonės, kurie pradeda mokytis – išmoksta, nes mano tikslas yra išmokyti visus.

Pavyzdinė anglų k. video pamoka ir jau virš 50.000 tūkst. žmonių išmokusių anglų kalbą pagal mano sukurtą efektyviausą užsienio kalbų mokymosi sistemą. Visuomet sakau, jeigu žmogui aiški ši pamoka – bus aiškios visos kitos mano pamokos. Todėl abejoti ar pajėgsite tikrai nereikia, nes pajėgsite išmokti.

Kodėl žmonės privalo mokytis anglų kalbos?

Kas dieną gaunu įvairių žmonių padėkas. Didžioji dalis padėkų susijusi arba su darbų pakeitimu, didesniais pinigais arba su kelionėm. Tai dvi pagrindinės priežastys kodėl žmonės mokosi ir privalo mokytis užsienio kalbų. Mano mokiniai išmoksta susikalbėti angliškai per vieną mėnesį. Tam reikia klausyti visų mano patarimų, nuorodų, pastebėjimų. Žmogus turi šalia savęs žmogų, kuris žino ko tikrai nereikia daryti ir ką tikrai reikia daryti, kad pasiektum norimą rezultatą. Todėl mano mokiniai nešvaisto laiko. Jie mokosi ir išmoksta susikalbėti angliškai per 30 dienų. Pakeičia darbus, uždirba daugiau, pradeda keliauti ir niekaip negali sustoti džiaugtis gyvenimu. Vietos greitai užsipildo, todėl jeigu tikrai norite mokytis dėl mokymų kreipkitės privačia žinute – https://www.facebook.com/dorotadovda/ .  Pradėkite keisti savo gyvenimą šiandien, o ne rytoj.

REGISTRACIJA

REGISTRACIJA

Kodėl nepavyksta išmokti anglų, nors gyvenate Anglijoje?

Kodėl nepavyksta išmokti anglų, nors gyvenate Anglijoje?

Dorota Dovda parašė knygas „Kova su Kalba “, „Mąstymo Metodika“ ,   „Mokymosi Strategijos“  Tai pirmos trys jos pačios populiariausios knygos. Pagal jas anglų, norvegų, italų, ispanų, vokiečių kalbos išmoko jau virš 50.000 tūkst žmonių. Knygos paremtos geriausios užsienio kalbų mokytojos patirtimi mokantis ir mokant užsienio kalbų. Ji išmoko anglų, norvegų, italų, ispanų, vokiečių kalbas pagal savo sukurtą efektyviausią užsienio kalbų mokymosi sistemą. Taip pat moko žmones šių užsienio kalbų. “Nesvarbu kiek Jums metų, ar esate bandę mokytis anksčiau – nesvarbu. Visi gali išmokti. – Teigia, Dorota Dovda.

Ar yra kenčiančių nuo menkų anglų kalbos žinių?

Kenčia visi. Juk vis dėlto žmonių gyvenimas yra užsienyje, ten be anglų kalbos visos durys uždarytos. Jeigu nori gauti geresnį darbą – geros anglų kalbos žinios yra būtinybė.

Kas dieną gaunu begalę žinučių iš savo mokinių, kaip jie džiaugiasi pagaliau galintys susirasti geresnį darbą Anglijoje. Mano mokinių anglų kalba pagerėja jau po mėnesio. Kartais tai įvyksta net po dviejų savaičių, nes kuo toliau, tuo daugiau žinučių gaunu jau vos po kelių savaičių. Pasirodo net tiek laiko kai kuriems užtenka, kad susirastų geresnį darbą. Manęs tai nestebina, nes su manimi žmonės ne tik mokosi, bet ištikrųjų išmoksta anglų. Tai yra labai retas dalykas. Dažniausiai didelė dalis žmonių lanko anglų kalbos kursus, tačiau iš ten išeina tokie, kokie atėjo.

Ši problema yra pas daugelį žmonių. Tie, kurie gyvena Lietuvoje absoliučiai nesupranta kaip tai įmanoma. Juk visi taip plačiai linkę diskutuoti apie geriausius būdus išmokti anglų. Vienas iš tų būdų – išvykimas į užsienį. Vis dėlto, tikra realybė pasirodo kai ištikrųjų išvažiuoji į Angliją ir pamatai, kad tas patarimas yra tiesiog nelogiškas. Visgi žmonės pragyvena Anglijoje visą gyvenimą ir tas buvimas tiesiog Anglijoje, negelbėja mokantis anglų.

Skirtingi žmonės labai skirtingai atsakys į šį klausimą. Vieniems atrodo, kad kliūtis tai darbo aplinka, nes nėra su kuo angliškai bendrauti. Kitiems atrodo, kad jie tiesiog neturi laiko mokytis anglų. Yra net dalis žmonių, kuri tikrai nemažai žino, tačiau vistiek vengia kalbėti angliškai, nes jaučia gėdos jausmą. Gėdijasi, kad iš jų pasijuoks.

Yra labai daug žmonių, kurie pragyvena Anglijoje 5 m. – 10 m. ar 15- 20 metų ir vistiek nemoka kalbėti angliškai.

Kitiems atrodo, kaip taip įmanoma. Bet tokie yra faktai.

Su manimi pradeda mokytis net tie, kurie 20 m. nugyvenę Anglijoje ir šimtus kartų bandė mokytis anglų įvairiais būdais. Nuolatos gaunu padėkas, kad tik mano mokymo būdas jiems padėjo ir atvėrė duris į geresnį gyvenimą.

Ar reikia dėti daug pastangų mokantis pagal geriausias Dorotos Dovdos anglų pamokas ?

Mano mokiniai skiria iki 1 val. per dieną. Mokosi ne kas dieną. Kai kurie mokosi dienomis, kiti naktimis. Labiausiai džiugina faktas, kad visi išmoksta, nes klauso visų mano patarimų.

Kai kam visa tai gali skambėti kaip iš svajonių išsipildymo pasaulio, bet mano mokiniu svajonės ištiesų išsipildo. Jų svajonė – išmokti anglų, išsipildo mokantis kartu su manim.

Jeigu turi tinkamą būdą mokytis anglų, nereikia dėti daug pastangų.  Daug pastangų, ir dar daugiau tvirto emocinio pasirengimo nesužlugti, reikalauja anglų kalbos mokymasis, paremtas spėlionėmis.

Mano mokiniams nebelieka laiko spėlionėmis, nes pas juos pačių spėlionių nebelieka.

Kai žmogus nežino, jis nusiperka anglų kalbos žodynėlį. Varto jį visą savaitę. Po to jau kantrybės neužtenka.

Tuomet atrodo, kad išmokti anglų nėra įmanoma ir tai ne jiems. Toks mokymosi būdas, net nėra būdas. Tai yra savęs žlugdymas, nes veiksmai paremti spėliojimu.

Kodėl nepavyksta išmokti anglų savarankiškai?

Labai dažnai man žmonės rašo, kad yra pasimetę ir nežino ką daryti, nes mokosi savarankiškai bet jokių rezultatų nepasiekia.

Tai yra būtent dėl to, kad žmogus skiria daug laiko netiksliems veiksmams, iš kurių niekada nebus jokių greitai apčiuopiamų rezultatų.

Jeigu neturite aiškios, tikslios, sėkmingos anglų kalbos mokymosi sistemos – judėsite į priekį sraigės greičiu.

Dažnai žmonės nežino ką daryti, kad būtų rezultatai. Didelė dalis žmonių, net pabando įvairius anglų kalbos kursus, bet faktas toks, kad ten išmoksta tik labai mažas procentas žmonių, nes mokymo programa yra visiškai pasenusi.

Reikia turėti labai gerą anglų kalbos mokytoją, geriausiai, kad žmogus mokėtų mažiausiai penkias užsienio kalbas. Tuomet bus tikrai rezultatai ir jie bus ne šiaip rezultatai. Tai bus patys įspūdingiausi rezultatai Jūsų gyvenime.

Mano mokiniai mokosi ne tik anglų, bet ir vokiečių, ispanų, italų ir norvegų.

Kaip išmokti anglų gyvenant Anglijoje?

Aš turiu labai daug mokinių gyvenančių Anglijoje. Visi pradėję mokytis su manimi – šiuo metu uždirba daugiau ir turi geresnius darbus. Buvo nemažai atvejų, kai vos praėjus 2 savaitėms nuo mokymosi pradžios, mokiniai sulaukė geresnių darbo pasiūlymų. Tai įvyko dėl pagerėjusios anglų kalbos, geresnių anglų kalbos žinių.

Kai patobulini anglų kalbos žinias – atsiveria visos durys, kurios iki šiol buvo uždarytos. Tam nereikia turėti daug laiko ir mano anglų kalbos pamokas galima lengvai suderinti su darbu, todėl mokiniai būna labai laimingi ir patenkinti savo rezultatais.

Laimingiausi mokiniai yra tie, kuriems prieš tai šimtus kartų nesisekė išmokti anglų ir pagal mano metodiką, bei su mano pagalba jie pagaliau išmoko anglų.

Žinot, kai žmogus prisimena savo kančias, žiaurią praeitį ir kiek reikėjo nervinių ląstelių sudeginti. Po to, staiga įvyksta stebuklas ir mano anglų kalbos pamokų dėka žmogus išmoksta dėlioti angliškus sakinius, suvokti sudėtingiausią informaciją – tuomet viduje atsiranda laimė, kuri nedingsta iki gyvenimo galo.

Juk visgi tai yra didžiulis pasiekimas – išmokti anglų. Todėl didžiuojuosi visais savo mokiniais, kurie jau spėjo išmokti anglų pagal mano efektyviausią anglų kalbos mokymosi metodiką internete.

Kaip mokytis anglų, jeigu baisu pradėti?

Dažniausiai žmonės bijo pradėti mokytis anglų, nes yra įsitikinę dėl vieno dalyko. Jie galvoja, kad nepavyks, nepasiseks išmokti anglų kalbos. Šios mintys atsiranda tik todėl, kad jau anksčiau nepasisekė. Tai yra vienas sunkiausių dalykų, nes tiesiogine to žodžio prasme, praeitis grumiasi su dabartim ir ateitim. Žmogus vis dar yra užstrigęs praeityje ir galvoja, kad vėl nepasiseks, nepavyks. Vienintelė pasisekimo garantija tai yra labai geras anglų kalbos mokytojas. Didesnės garantijos už šią nėra. Tik labai gera anglų kalbos mokytoja gali duoti pačius geriausius patarimus kaip išmokti anglų greitai ir efektyviai, nešvaistant nė vienos valandos.

Mokiniai nuolat pasakoja istorijas apie savo praeities bandymus išmokti anglų kalbos ir aš net nesistebiu, kad po tam tikrų patirčių tiesiog nesinori vėl savęs kankinti mokantis anglų.

Juk baimė ne šiaip atsiranda. Kažkas lėmė jos atsiradimą. Ties šia vieta reikia nustoti kaltinti, save, savo gyvenimą ir viską aplinkui.

Jeigu tikrai norite išmokti anglų ir suprantate koks vertingas tai yra dalykas – tuomet vistiek vienaip ar kitaip turėsit ir vėl pradėti mokytis anglų.

Mano mokiniai išmoksta susikalbėti angliškai per vieną mėnesį. Tokių rezultatų niekada nepasieksite įprastiniuose anglų kalbos kursuose ar mokydamiesi su kitais mokytojais. Aš taikau tik efektyviausią metodiką.

Kaip atsikratyti gėdos jausmo kalbant angliškai ?

Visų pirma reikia suvokti iš kur atsiranda gėdos jausmas.

Vienas dažniausių atvejų, kodėl atsiranda gėdos jausmas tai yra baimė. Baimė, kad kažkas pasijuoks iš Jūsų anglų kalbos. Greičiausiai, jei bijote tokio dalyko iš Jūsų jau buvo kažkada pasijuokę. Žinoma, tai yra skaudus jausmas ir nebesinori daugiau po tokio įvykio net burnos praverti.

Tačiau yra vienas dalykas, kurį turite prisiminti amžiams. Joks adekvatus žmogus, nesijuoks iš kito žmogaus puikiai suvokdamas, kad tai gali įžeisti. Dažniausiai tas juokas, pasišaipymas ir yra noras įžeisti kitą.

Žmogus gėdijasi, bijo kalbėti angliškai, nes bijo suklysti.

Jeigu žinai kaip tiksliai dėlioti sakinius – tu nesuklysi, o tai reiškia, kad nebus iš ko juoktis.

Ištiesų, kai žinai tiksliai kaip dėlioti angliškus sakinius – atsiranda stiprus užtikrintumas savo jėgomis ir baimė mažėja iki kol visiškai dingsta. Su ja dingsta ir bet koks gėdos jausmas.

Tačiau tokiam dalykui pasiekti, turite mokytis tik su geriausia anglų kalbos mokytoja. Mokantis įprastinias būdais, baimė ir gėdos jausmas niekur nedingsta, o tik didėja.

Kas dieną gaunu labai daug žinučių, kad vos po pirmų pamokų mokiniai jaučia, kaip atsiranda pasitikėjimo savimi jausmas.

Kaip mokytis anglų, jeigu niekaip nepavyksta išmokti ?

Jeigu išmėginot viską, ką girdite aplinkui ir vistiek nemokate anglų kalbos – geriausias būdas apsaugoti save nuo išprotėjimo tai susirasti geriausią anglų kalbos mokytoją internete.

Aš žinau kaip mokyti ir išmokyti, todėl jeigu Jums niekada anksčiau nepavykdavo išmokti anglų, vokiečių, ispanų, italų ar norvegų – galite kreiptis, nes mano anglų kalbos kursai geriausi internete. Šį faktą patvirtina begalė gražiausių atsiliepimų, kuriuos gaunu kas dieną.

Kaip patekti į Dorotos Dovdos geriausias anglų kalbos pamokas internete ?

Įprastai vos atsiradus laisvoms vietoms, jos užsipildo per kelias dienas. Patekti į mokymus ištiesų yra lengva jeigu tikrai žinai, kad nori pradėti mokytis. Jeigu dvejoji ar abejoji – tavo vietą tikrai užims labiau norintis. Kartais žmonėms reikia laukti mėnesiais, bet taip atsitinka tik todėl, kad žmogus pats nežino ar nori mokytis. Mano patarimas yra vienintelis – jeigu norite pradėti mokytis anglų kalbos – pradėkite. Nelaukite rytojaus.

Jeigu norite patekti į anglų kalbos mokymus – atsiųskit privačią žinutę į puslapį – https://www.facebook.com/dorotadovda/Dorota Dovda sukūrė efektyviausią metodą išmokti anglų kalbą greitai ir lengvai be kalimo

Kodėl žmonės negali išmokti anglų kalbos greitai ir lengvai?

Dažniausia priežastis tai yra nežinojimas kaip mokytis anglų kalbą. Žmonės ieško anglų kalbos žodžių internete tikėdamiesi, kad tokiu būdu išmoks. Bet kas iš tų anglų kalbos žodžių, jeigu nežinai kaip juos mokytis? Galvoji, kad ‚‘‘iškalsi‘‘ ir išmoksi? Jeigu aš būčiau viską ‘‘kalus‘‘, aš net anglų nemokėčiau, nes viską užmirščiau sekančią dieną. Savo mokinius aš mokau mąstymo, o ne bereikšmio anglų žodžių‘‘kalimo‘‘.

Ar įmanoma išmokti anglų kalbą greitai ir lengvai savarankiškai?

Jeigu esatę pasiryžę pereiti ugnį ir vandenį. Išverti milijoną nepasisisekimų. Milijoninį kartą suvokti, kad mokaisi, bet nieko neišmoksti. Prisiperki anglų kalbos vadovėlių – bet nieko ten nesupranti. Nusiperki anglų kalbos diskus – nieko nesupranti. Nusiperki išmok anglų kalbą per 30 dienų, bet po mėnesio nė sakinio nesugebi pasakyti. Susirandi anglų kalbos žodžius, bet pasirodo jų negali ‚‘‘iškalti‘‘, nes neesi robotas. Tada bandai mokytis pagal internetinę anglų kalbos programėlę, bet ir ten matai, kad rezultatų nėra. Pradedi žiūrėti filmus angliškai – nejudi iš vietos. Pradedi skaityti angliškai – nieko nesupranti, ką skaitai. Galiausiai kaip po didelių pastangų ir nulinių rezultatų eiti toliau? Kaip pavargus vėl paimti knygą? Kaip šimtąjį kartą nepasisekus, vėl sėdėti valandų valandas ir stengtis išmokti anglų kalbą? Tai yra dalykai iš mano patirties, ir tai tik 1%. Taigi jeigu esate pasiryžę kentėti šiuos dalykus – taip Jūs tikrai išmoksite anglų kalbą savarankiškai. Jeigu nenorite tokių kančių  – tiesiog susiraskite savo srities profesionalą, ir Jums nė kiek nereikės plaukų nuo galvos rautis.

Kaip išmokti anglų kalbą be ‘‘kalimo‘‘ ?

Jeigu žmogus siekia išmokti anglų kalbą greitai ir lengvai – paprasčiausias būdas – susirasti specialistą. Žmogų, kuris išmoko anglų kalbą be ‚‘‘kalimo‘‘. Jeigu mokysitės su žmogumi, kuris išmoko kaldamas – mokysitės ‚‘‘kalimo‘‘. Po to pradėsite jausti neviltį, depresiją, atsiras mintys, kad neverta tęsti, kad anglų kalbos išvis neįmanoma išmokti. Žmonės palūžta. Tokių veidų mačiau tūkstančius. Ateina žmogus į anglų pamoką visas drebančiom rankom, depresijoje, niūriose mintyse, bet aš visada džiaugiuosi, kad po kelių anglų kalbos pamokų žmogus įgauna gyvenimo džiaugsmą. Tuomet ateina į anglų kalbos pamoką laimingas, negalintis nustygti vietoje. Mano mokiniai nuolat rekomenduoja mano pamokas kitiems savo draugams, dalinasi įkvepiančiais atsiliepimais ir ragina kitus šeimos narius pagaliau pradėti mokytis anglų kalbą.

Kaip žinoti, kad anglų kalbos mokytojas išmoko kalbą be ‘‘kalimo‘‘?

Tokie žmonės moka ne tik anglų. Jie savarankiškai mokosi ir kitas užsienio kalbas. Aš pagal savo sistemą išmokau anglų, vokiečių, norvegų, ispanų, italų kalbas. Tie žmonės nesėdi rankų sudėję. Jiems neužtenka vien tik anglų kalbos, nes jie juk žino kaip mokytis. Kodėl gi neišmokus dar daugiau kalbų? Užsienio kalbų specialistai nori mokytis, tobulėti, o ne numirti mokant tik vieną užsienio kalbą. Dažniausiai juk žmonės universitetuose iškaldavo kalbą vieną ir viskas.

Ką verčiau rinktis įprastus anglų kalbos kursus ar anglų kalbos pamokas internetu?

Žinoma, kad anglų kalbą internetu išmokti yra geresnis variantas. Juk anglų kalbos pamokos internetu sutaupo daug laiko. Pamenu, kaip mokiniai man nuolat pasakodavo, kaip atsibosdavo nuolat važinėt į tuos anglų kalbos kursus ir tik pabūdavo tuose kursuose, bet nieko neišmokdavo. Iššvaistydavo savo pinigus ir laiką. Juk dažnai mokiniams anglų kalbos kursuose tenka taikstytis su anglų kalbos mokytojų nuotaikų kaitom. Mokytojas tai suserga, tai neatvyksta, dar kažkas įvyksta. Mokiniai dažnai pasakodavo, kad bijodavo žodį pasakyti anglų kalbos kursų metų. Kai tai girdėdavau, susimąsčiau. Juk žmonės taip tikisi, kad ten juk gyvos pamokos, tai jau efektyvios. Prašom Jums, anglų kalbos kursų efektyvumas. Vyksti – sugaišti savo laiką, sėdi pamokoje – jeigu nepatinka mokytojas, dėstoma informacija, aplinkiniai žmonės – sugaišti laiką. Visumoje sugaišti savo laiką, pinigus ir dar jėgų dar prarandi, nes viskas kaupiasi viduje. Po to žmonės net depresuot pradeda, kad tai ne jiems.

Žmogaus, kuriam sekasi mokytis anglų kalbą – džiaugsmas nenusakomas. Kai matau tą džiaugsmą, visada džiaugiuosi kartu su mokiniu. Visada dėkoju savo mokiniams, kad rašo gražius atsiliepimus apie mano anglų kalbos pamokas. Dažnai perskaitau savo mokinių žinutes, kad Dorota Dovda yra pati geriausia anglų kalbos mokytoja internete, arba Dorota Dovda mane išmokė anglų kalbos ir dabar susiradau geresnį darbą. Mokiniai dėkoja, kad sugebėjo susikalbėti angliškai užsienyje. Aš pasidalinu savo mokinių atsiliepimais apie mano sukurtus anglų kalbos mokymus puslapyje https://www.facebook.com/dorotadovda/ .

Kaip žmonės gali pradėti mokytis anglų internetu pagal Jūsų programą?

Mano anglų kalbos mokymai vyksta internetu todėl žmonės gali suderinti anglų kalbos pamokas su darbu. Jeigu žmogus dirba po 20 val. per parą ir niekaip negali atrasti laiko – anglų kalbos pamokos internetu – pats efektyviausias būdas išmokti anglų kalbą. Jums nereikia derinti laiko su mokytoju. Nereikia laukti gatvių spūstyse vykstant į anglų kalbos kursus arba pas privatų anglų kalbos mokytoją. Juk visa tai yra Jūsų brangiausias gyvenimo laikas, jėgos ir pinigai. Žmonės tokie būna nuvargę vien, kai važiuoja į anglų kalbos kursus. Todėl ir sukūriau patogiausią mokymosi būdą – anglų kalbos mokymus internetu be ‘‘kalimo‘‘. Viso ko esmė tai yra mokytojas ir jeigu tai tikrai geras anglų kalbos mokytojas – tam žmogui visiškai nesvarbu ar Jūs sėdėsite priešais akis, ar būsite matomi per kompiuterio ekraną. Norintys pradėti mokytis su manimi anglų kalbą  – parašykite privačią žinutę į puslapį https://www.facebook.com/dorotadovda/ , nes kiekvienas gali išmokti anglų kalbą, svarbiausia nustoti ‘‘kalti‘‘ anglų kalbos žodžius.

REGISTRACIJA

REGISTRACIJA

Anglu internetu be kalimo
anglu internetu be kalimo

Dorota Dovda sukūrė geriausią intensyvų anglų kalbos kursą keliaujantiems

‘‘Kas dieną sulaukiu tūkstančius žinučių kaip kankinasi tie, kurie išvyksta į svetimą šalį nemokėdami anglų kalbos. Išvažiuoji, rodos turėtum būti laimingas, bet neesi, nes, kai reikia nueiti į kavinę – jautiesi nejaukiai. Jautiesi lyg būtum visuomenės atstumas, nepasitiki savimi, nes negali nė žodžio pasakyti angliškai. Tada sėdi ir galvoji, nejaugi aš negalėjau tų būtiniausių anglų kalbos žodžių išmokti? Ar bent pasimokyti iš anglų kalbos pradedantiesiems vadovėlio? Kodėl negalėjau bent truputėlį palankyti anglų kalbos kursų?
Kiek daug tokių žmonių atvyko šiandien į mano anglų kalbos pamokas, nors tik vakar nusileido jų lėktuvas. Ateina ir sako: – daugiau nebegaliu taip gyventi, nebegaliu keliauti ir nemokėti anglų kalbos. Išmokykit mane bent anglų kalbos pagrindų ! O aš imu ir išmokau. ‘‘ – Taip teigia Dorota Dovda.
Dorota Dovda parašė „Kova su Kalba “, „Mąstymo Metodika“ , „Mokymosi Strategijos“ Tai pirmos trys jos pačios populiariausios knygos. Pagal jas anglų, norvegų, italų, ispanų, vokiečių kalbos išmoko jau virš 50.000 tūkst žmonių. Knygos paremtos geriausios užsienio kalbų mokytojos patirtimi mokantis ir mokant užsienio kalbų. Ji išmoko anglų, norvegų, italų, ispanų, vokiečių kalbas pagal savo sukurtą efektyviausią užsienio kalbų mokymosi sistemą.
Dorotos Dovdos video youtube sulaukia 100.000 tūkstančių peržiūrų. Video galite rasti šioje nuorodoje – https://www.youtube.com/watch?v=Izb9pxXPTjg&index=1&list=PLJ_WwiSiylPY72mowg1y7-GNdfhG-P_RJ
Dorota Dovda mokymai facebook netrukus pasieks 100.000 like – https://www.facebook.com/dorotadovda/
Ar anglų kalba kelionėje praverčia?
Iš įvairiausių mano mokinių istorijų ir kelionių aplink pasaulį – galiu pasakyti, jog įprastai žmones kamuoja savigraužos jausmas, kad neišmoko anglų kalbos prieš išvykstant. Tuomet visos kelionės metu vis prisimena tą faktą, kad nemoka anglų kalbos ir net susikalbėti negali. Jeigu atsitinka taip, kad pasirodo moka kelis angliškus žodžius – sudėti jų į sakinį negali. Jeigu gali sudėlioti sakinį, pasirodo, kad jis yra absoliučiai netaisyklingas, o kai kiekvienas sakinys netaisyklingas. Pats tai supranti, tuomet tyli. Tyli tie, kurie nieko nemoka. Tyli tie, kurie moka labai daug, bet moka padrikai ir visiškai netaisyklingai.
Žinot, yra žymiai sunkiau išverti jausmą, kai žinai, kad žinai daug, bet toks jausmas, kad nieko nežinai, nes tos žinios jos netaisyklingos. Tuomet supranti kiek laiko prašvaistyta veltui.
Žinoma, kaip gali pamiršti savo anglų kalbos lygį, jei kur tik bepasisuksi visur reik anglų kalbos. Tuomet nori ar nenori prisimeni tą gilią žaizdą. Anglų kalba keliaujant praverčia ir suteikia pasitikėjimo savimi.
Visada yra žymiai geriau mokėti taisyklingus anglų kalbos pagrindus, nei nėmokėti nieko ir tikėtis, kad kelionė praeis sklandžiai be jokių neigiamų emocijų ir minčių. Jeigu žmogus iškeliauja ir žino, kad bus momentų, kai reikės kalbėti angliškai – savaime įspraudžia save į negatyvo liūną, nes kankinsis. Nuolatos sau primins, kad neišmoko bent kelių anglų kalbos frazių prieš kelionę ir žadės sau, kad tikrai pradės mokytis anglų kalbos žodžius vos grįžęs.
Išvykti į svetimą šalį be anglų kalbos žinių yra tikra pražūtis. Žinoma, jeigu norite keliauti į Turkiją ir laisvai kalbate rusiškai – kam ta anglų kalba ?
Įprastai praleidžiantys daug laiko kelionėse – anksčiau ar vėliau supranta, kad reikia pagaliau išmokti anglų. Taigi anglų kalba keliaujantiems tampa tiesiog neišvengiamu siekiu ateityje.
Kam nepavyksta išmokti anglų savarankiškai – yra įvairių anglų kalbos pamokų. Gaila, kad ne visi anglų kalbos kursai yra geri ir tai, kad pasėdėsi grupiniuose anglų kursuose dar nereiškia, kad išeisi išmokęs.

Kaip išgyvena kiti be anglų kalbos kelionėje?
Dažnai draugų rate būna bent vienas žmogus, kuris tampa vertėju. Taip pat kai kurie susikalba rankų mostų pagalba, rodo pirštais. Tai yra kiekvieno atskiras pasirinkimas kaip leisti savo kelionės laiką. Pilnavertiškai ar nuolat prisimenant faktą, kad nemoki anglų, nes čia ir yra pagrindinis momentas. Tie, kurie nemoka anglų kalbos – nuolat dėl to kankinasi ir galvoja, kad numirs neišmokę. Daugelis taip galvoja, kol neapsilanko mano geriausiuose anglų kalbos kursuose internete.
Mano anglų kalbos kursuose išmoksta visi, kurie klauso mano patarimų, nes pagal savo sukurtą metodiką išmokau ne tik anglų, bet ir vokiečių, ispanų, italų, norvegų. Nekalbant apie rusų ir lenkų, kurias moku nuo pat gimimo. Kai moki tiek kalbų, žinai kaip sėkmingai mokytis ir galiausiai išmokti. Gyvenime nemokėčiau tiek užsienio kalbų, jeigu būčiau kiekvieną nežinomą žodį ‘’kalusi’’ .

Ką daryti, jeigu nemoki anglų kalbos. Ar sunku be anglų kalbos ?
Be anglų kalbos sunku visur, nes nėra pilnavertiškumo jausmo ir visuomet jautiesi atstumtasis, nepripažintas. Net į geresnę darbo vietą priims tą, kuris moka anglų, nei nemokantį nė žodžio. Jeigu yra du žmonės ir vienas moka pasakyti angliškai vieną sakinį, o kitas du. Faktas, kad priims tą, kuris moka pasakyti du sakinius angliškai.
Priims tą, kuris turi geresnes anglų kalbos žinias ir yra pažengęs anglų kalboje. Turiu nemažai mokinių, kurie baigę anglų kalbos kursus pažengusiems, gavo puikius darbo pasiūlymus.
Kas dieną sulaukiu begalę nuostabių atsiliepimų iš savo mokinių, kad anksčiau mokėsi įvairiausiais būdais, bet tik mano anglų kalbos kursai buvo vieninteliai, kurių dėka jie gavo geresnį darbą. Labai daug mokinių patobulino anglų kalbos žinias pagal anglų kalbos kursą pažengusiems ir buvo paaukštinti pareigose įvairiose pasaulio šalyse, nes mano mokiniai yra iš viso pasaulio.
Rodos kiek nedaug privalai mokėti, kad susikalbėtum angliškai kelionėje. Atrodo, kad ir pats galėtum išmokti anglų kalbos. Bet realybė atspindi visiškai kitą situaciją.
Jeigu anglų būtų lengva išmokti pačiam, savarankiškai – nebūtų nei vieno, kuris nemokėtų anglų kalbos. Svarbiausia žinoti kaip tiksliai mokytis, nes kitaip nieko neišmoksi ir tik pakliūsi į depresijos liūną, o tai yra vienas skaudžiausių momentų. Gali turėti šimtą kelioninių anglų kalbos žodynėlių ir nė vieno žodžio neprisiminti, nes nežinai metodikos kaip mokytis būtiniausius anglų kalbos žodžius. Džiaugiuosi, kad mano mokiniams dėl tokių dalykų kankintis nereikia, nes jie turi geriausią anglų kalbos mokytoją internete.

Geriausia anglu kalbos mokytoja internete

Kaip išmokti būtiniausius anglų kalbos žodžius lėktuve?
Nesvarbu kiek laiko truks Jūsų skrydis. Valandą dvi, ar tris paras. Jūs esate nusiteikę pakeliauti, pamatyti kažką naujo, pasigrožėti kita užsienio šalimi. Prie visų šių norų – žmonės prideda norą išmokti anglų. Apskritai tikėtis, kad lėktuve gali išmokti būtiniausius anglų kalbos žodžius – prilygsta savęs žlugdymui. Tikiesi daug, o nusileidus lėktuvui matai, kad rezultatų apskritai nėra.
Kodėl nėra rezultatų mokantis anglų lėktuve?
Pernelyg daug streso, pernelyg mažai laiko ir jokio suvokimo, kad reikia tikslių žingsnių mokantis anglų kalbos. Vien tik per vieną dieną suaugęs žmogus gali skirti tik iki 2 val. prie anglų kalbos knygų. Jeigu skirs daugiau laiko, ne tik nieko neišmoks, bet ir iššvaistys laiką, nes yra žmogiški limitai. Jaunas žmogus, kuris dar mokosi mokykloje ir kas dieną praleidžia labai daug laiko prie knygų – gali išsėdėti ilgiau, bet ne kiekvienas jaunesnis gali išbūti prie anglų kalbos knygų ilgą laiko tarpą, Tai visiškai priklauso nuo žmogaus asmenybės.
Faktiškai, jeigu turi konkrečią sistemą kaip mokytis anglų kalbos sėkmingai – užteks tik 15- 30 min. Per dieną ir rezultatai bus matomi jau po mėnesio. Įprastai imant sėkmingo anglų kalbos mokymosi vidurkį tiek laiko užtenka mano mokiniams.
Kodėl nėra paprasta išmokti angliškus žodžius skrydžio metu ?
Visų pirma – todėl, kad žiūrėti į anglų kalbos žodyną ir kartoti žodį tris kartus, tai ne sėkmingo anglų kalbos mokymosi metodika. Tai prilygsta nevilčiai, nes pradedi galvoti, o kaip kiti išmoksta, o aš čia negaliu. Ištiesų niekas taip negali. Tiesiog žmogus tampa apimtas tokių neigiamų emocijų ir minčių, jaučiasi visišku nevykėliu. Kai tuo pačiu metu tame pačiame lėktuve sėdi dar dešimt tokių pačių žmonių, su ta pačia problema. Reikia ne tik laiko informacijos suvokimui. Reikia tinkamo laiko paskirstymo ir tinkamo veiksmų plano sudėliojimo. Tai gali padaryti labai gera anglų kalbos mokytoja ar mokytojas, nes bet koks geras mokytojas labai tiksliai sugeba apibrėžti laikotarpį per kurį būtent Jūsų problema bus išspręsta.
Vėlgi, nepamirškime, kad pasiimat anglų kalbos kelioninį žodynėlį, įtemptai sėdite prie jo dvi valandas, bet juk tai ir yra vienintelės dvi valandos, kurias praleidote. Tada jaučiatės stipriai pavargę ir pervargę, nes protas neįpratęs prie tokio įtempto nesistemingo krūvio. Bet juk tas krūvis, kurį sau duodate net nėra tikslus. Tiesiog bandote kažką išmokti atmintinai ir viskas. Faktas, kad tokiu metu yra iššvaistoma begalybė valandų ir energijos, nekalbant apskritai apie mintis neigiamas ir jų kiekį smegenyse. Iš kurių laikui bėgant gimsta įsitikinimas, kad tai ne man.
Kodėl Jūs neimat tos angliškos knygutės ir nesėdit prie jos po dvi valandas kas dieną du metus ? Todėl, kad tam stiprybės nėra, nes žinai, kad rezultatų nebus. Nebus, nes negali iškęsti to skausmo ir nevilties jausmo, kad praleidi daug laiko, o iš vietos kaip nejudi taip nejudi.
Rezultatus mano mokiniai pamato jau po pirmų anglų kalbos pamokų ir per vieną mėnesį išmoksta susikalbėti angliškai. Yra dalis, kurie jau moka anglų ir reikia tik patobulinti žinias. Tai irgi galima padaryti vos per mėnesį.

Rodos, kiek ten tų būtiniausių anglų kalbos žodžių. Gi nesudėtinga tai išmokti. Tokios mintys teigiamos yra tik tada, kai dar galvoji, kad gal reiktų pradėti mokytis anglų.Visgi, kai ištiesų pradedi ir matai, kad net po dienos nieko nepameni – puoli į depresiją.
Kaip išmokti būtiniausius anglų kalbos žodžius keliaujant?
Išmokti būtiniausius anglų kalbos žodžius lėktuve – nėra įmanoma. Kalbant konkrečiai apie savaitės laikotarpį, kai esi užsienio šalyje – išgirsti vieną kitą anglišką žodį. Rodos, išgirdai vieną anglišką žodį ir jį prisimeni. Gali jį pakartoti ir vaikštai sau laimingas, kol nepamiršti to vienintelio angliško žodžio.
Taip pat nėra įmanoma ‘’iškalti’’ angliškus išsireiškimus ar angliškas frazes. Juk net vieną žodį anglišką yra sunku prisiminti dienai praėjus, o dabar kalbame apie anglų kalbos frazes, kurios susidaro iš penkių, aštuonių žodžių. Yra tik kelios angliškos frazės, kurios susidaro iš dviejų, trijų žodžių. Visos kitos yra labai ilgos ir kol žmogus bando visą mėnesį ‘‘kalti‘‘ angliškas frazes, mano mokiniai jau po mėnesio išmoksta susikalbėti angliškai.
Žmogus gali išmokyti kitą žmogų tik to, ką pats moka. Aš galiu išmokyti bet kokį žmogų per mėnesį anglų kalbos, nes aš žinau kaip reikia mokyti. Jeigu norite išmokti anglų kalbos greitai ir lengvai be jokio ‚‘‘kalimo‘‘ – Dorotos Dovdos intensyvūs anglų kalbos kursai yra kaip tik Jums.
Ištiesų, aš sėdėdavau po penkias valandas per dieną prie anglų kalbos žodynų, knygų ne vienerius metus. Aš verkdavau, roviausi nuo galvos plaukus, dėdavau daugybę pastangų. Man tai buvo lyg užburtas ratas iš kurio rodos neišeisiu gyvenime. Bet, kol gyveni tame pragare ateina diena, kai pradedi matyti šviesą, nes ateina suvokimai kaip reikia mokytis anglų ir apie tuos suvokimus sužino mano mokiniai.
Vieną žodį versdavausi pusę valandos. Susirasdavau nežinomą žodį, žvilgteldavau į laikrodį, po to vėl žvilgteldavau ir žiūriu pusė valandos praėjo. Galvoju nieko sau ir kur tas laikas pralėkė. Į niekur jis pralėkė. Ir taip buvo, kai nežinojau kaip sėkmingai mokytis anglų.
Taip pat yra mokinių, kuriems reikia patobulinti anglų kalbos žinias – jie mokosi pagal anglų kalbos kursai pažengusiems programą.

Kokios yra didžiausios klaidos žmonių, kurie bando išmokti anglų kelionėje?
Viena didžiausių klaidų, kai nusiperka anglų kalbos žodynus ir bando mokytis lėktuvuose. Tokius dalykus reikėjo daryti prieš kelionę, o ne jos metu. Keliaujant, turite džiaugtis kelionės teikiamais džiaugsmais, o ne galvoti, kad reikėjo visgi išmokti anglų prieš išvykstant.
Tam, kad išmoktum anglų – turi žinoti kaip mokytis, jei nežinai pats – privalai susirasti žmogų, kuris žino. Vėlgi jei vistik nusprendžiate patys kentėti tą nepasisekimo jausmą, kai mokaisi anglų savarankiškai – galite tai daryti, tačiau greitų ir efektyvių rezultatų nesitikėkite, nes jų tiesiog nebus. Prie viso to iš savarankiško anglų kalbos mokymosi ne tik rezultatų greitų nebūna – jų apskritai nebūna metus ir du, o prie viso to begalybę nervinių ląstelių žūsta, kol sėdi ir plėšai sasiuvinius, vadovėlius iš tos nevilties. Kad laikas eina, o žinių nedaugėja ir vien nuo to bloga pasidaro.
Nepatariu mokytis anglų kalbos frazių ir išsireiškimų iš įvairių anglų žodynų. Tai yra pasenęs būdas mokytis anglų kalbos, nėra veiksmingas ir nežada ilgalaikių rezultatų.
Reikia laiko informacijos suvokimui. Nėra tokių dalykų, kad pasiimi būtiniausių anglų kalbos žodžių sąrašą ir viską išmoksti atmintinai per penkias minutes. Bet kokios užsienio kalbos mokymasis reikalauja sistemingo laiko paskirstymo ir galų gale žinojimo kaip mokytis.
Kokie atsiliepimai apie anglų kalbos kursus internetu?
Džiaugiuosi, kad atsiliepimai apie Dorotos Dovdos anglų kalbos kursus internetu yra tik patys geriausi ir mano mokiniai ne tik mokosi, bet ištiesų išmoksta anglų pagal mano anglų kalbos pamokas. Mokiniai nuolat parašo, kad esu pati geriausia anglų kalbos mokytoja kokią jie turėjo savo gyvenime, nes viską aiškiai paaiškinu. Didžiuojuosi visais savo mokiniais, nes visi jie šaunuoliai.
Kaip išmokti anglų, jeigu anglų kalbos pagrindai žinomi?
Vienas iš mano populiariausių sudarytų anglų kalbos kursų – anglų kalba pažengusiems. Tai yra lengviausias ir tuo pačiu efektyviausias būdas išmokti ir patobulinti anglų kalbos žinias nuotoliniu būdu. Intensyvių anglų kalbos kursų metu – mokiniai vos per vieną mėnesį patobulina anglų kalbą iki aukšto lygio ir pakeičia darbus, pradeda uždirbti daugiau, būna paaukštinti pareigose ir svarbiausia, kad nereikia anglų kalbos žodžių ‘‘kalti‘‘ . Šių anglų pamokų pažengusiems dėka, vos per mėnesį mokiniai pamato ryškų pagerėjimą šnekamojoje anglų kalboje. Pradeda jaustis laimingesni ir jų rezultatus pastebi net aplinkiniai, šeimos nariai. Kas yra vienas geriausių įvertinimų bet kokiam žmogui. Kas dieną gaunu tūkstančius žinučių iš savo mokinių su gražiausiom padėkom, kad būtent mano anglų kalbos kursai pakeitė jų gyvenimą.

Ar ištiesų užtenka tik vieno mėnesio mokantis anglų kalbos kursuose?
Vieno mėnesio užtenka, kad pamatytumėt ryškius rezultatus mokantis anglų kalbos pagal mano sukurtą metodiką. Kituose anglų kalbos kursuose rezultatų galite nepamatyti jokių net ir po dešimties metų ir tai gali pasakyti žmonės, kurie metų metus bando išmokti anglų įvairiuose grupiniuose šnekamosios anglų kalbos kursuose. Tokių žinučių gaunu tūkstančiais kiekvieną dieną, kai žmonės lankė anglų kalbos kursus, bet nesijaučia kažko išmokę.
Žinot, čia ir yra didžiausi spąstai. Žmogus tikisi, kad nueis, šnekės angliškai ir išmoks, bet toli gražu nėra viskas taip lengva kaip atrodo. Aš nuolat kartoju, kad užtenka mėnesio, kad išmoktum susikalbėti angliškai. Tai sakau, nes tokius rezultatus pasiekia visi mano mokiniai. Nėra nei vieno, kuris būtų klausęs visų mano patarimų ir būtų neišmokęs. Lygiai tas pats galioja ir pažengusiems.

Ką geriau daryti, išmokti anglų prieš kelionę ar mokytis kelionės metu ?
Anglų kalba kelionėje yra didelis pliusas. Geriausia yra išmokti anglų prieš išvykstant į užsienio šalį, nes keliaujantiems svarbu mokėti anglų. Tokiu būdu apsaugosite save nuo nereikalingo streso, baimės ir nepilnavertiškumo jausmo, kuris apims vos tik suvoksite, kad kalbėti angliškai reikia, o nė žodžio nežinai. Tai yra visą žlugdantis jausmas todėl geriau yra apdrausti save nuo blogų emocijų. Blogas akimirkas visada patiria tie, kurie nemoka net anglų kalbos pagrindų, nes tada jie sėdi, laukia lėktuvo ir galvoja kokie kvaili yra. Nors turėtų džiaugtis kelione.
Taigi jeigu norite visą likusį gyvenimą praleisti ‚‘‘kalant‘‘ anglų žodžius – galite tai daryti. Jeigu norite sekančioje kelionėje jaustis laimingesni, savimi pasitikintys – galite susisiekti su manimi ir galiausiai išpildyti savo svajonę.

Kaip susisiekti norintiems patekti į geriausius anglų kalbos kursus?

Jeigu norite patekti į Dorotos Dovdos anglų, norvegų, ispanų, italų, vokiečių mokymus – atsiųskit privačią žinutę į facebook puslapį – https://www.facebook.com/dorotadovda/
Dorota Dovda kontaktai – https://www.facebook.com/dorotadovda/
Visus mano video apie anglų, vokiečių, ispanų, italų, norvegų kursus galite rasti šioje nuorodoje – https://www.youtube.com/watch?v=Izb9pxXPTjg&list=PLJ_WwiSiylPY72mowg1y7-GNdfhG-P_RJ
Daugiau galite skaityti čia –

 1. Dorota Dovda išmoko anglų kalbos internetu per mėnesį – http://tiesa.com/naujienos-ir-zinios/pramogos/laisvalaikis/dorota-dovda-ismoko-anglu-kalbos-internetu-per-1-menesi-26616
 2. Dorota Dovda sukūrė efektyviausią metodą išmokti anglų greitai ir lengvai be kalimo http://tiesa.com/naujienos-ir-zinios/anglija-ir-gyvenimas-joje/idomu/dorota-dovda-sukure-efektyviausia-metoda-ismokti-anglu-kalba-greitai-ir-lengvai-be-kalimo-27585
 3. Jums per 30? Išmoksite anglų kalbos per 30 dienų http://tiesa.com/naujienos-ir-zinios/anglija-ir-gyvenimas-joje/idomu/jums-per-30-ismoksite-anglu-kalbos-per-30-dienu-28302

www.anglukalbakalbeklaisvai.lt

VOKIECIU INTERNETU
VOKIECIU KALBOS KURSAI INTERNETU


Dorota Dovda moko anglų, vokiečių, ispanų, italų, norvegų internetu. „Kova su kalba“, „Mąstymo metodika“, „Mokymosi strategijos“ tai trys pirmos, populiariausios Dorotos Dovdos knygos apie užsienio kalbų mokymosi paslaptis.

Ar įmanoma išmokti vokiečių per vieną mėnesį?

Įmanoma. Išmokti susikalbėti vokiškai galima per vieną mėnesį internetu, mokantis pagal mano sukurtą efektyvaus vokiečių kalbos mokymosi programą. Taip pat mokau anglų, norvegų, ispanų, italų internetu. Todėl susikalbėti šiomis kalbomis taip pat galima išmokti vos per vieną mėnesį. Dažniausiai žmones lydi nežinojimas nuo ko pradėti mokytis vokiečių.

Kai kurie bando mokytis atmintinai žodžių sąrašus, kiti ieško įvairių vokiškų žodynų ir vadovėlių. Tačiau retas, kuris iš tiesų išmoksta bent jau susikalbėti. Įprastiniuose vokiečių kalbos grupiniuose kursuose žmonės mokosi virš metų ir ilgiau, kad galėtų bent truputėlį išmokti susikalbėti vokiškai. Tačiau kituose vokiečių kalbos kursuose ne visiems pavyksta išmokti vokiečių kalbos pagrindus. Po vieno mėnesio mano mokiniai išmoksta susikalbėti vokiškai, susiranda geresnius darbus Vokietijoje, jaučiasi laimingesni, labiau pasitiki savo jėgomis. Nebeturi baimių, kai nuvyksti į užsienio šalį ir bijai žodį ištarti. Jeigu norite pasiekti laisvo kalbėjimo lygį, kai galite diskutuoti įvairiomis temomis, pilnai reikšti savo mintis ir idėjas – to pasiekti per vieną mėnesį tikrai yra neįmanoma, nes žmogus ne robotas. Laisvą kalbėjimą vokiškai užtrunka pasiekti metus, du, tris arba ilgiau. Priklausomai nuo būdų, kuriuos taikote mokydamiesi. Dažniausiai žmonės mokosi visą gyvenimą ir niekada nepasiekia laisvo kalbėjimo vokiškai. Mano mokymuose galima išmokti laisvai bendrauti vokiečių kalba po metų, dviejų, trijų priklausomai nuo gyvenimo tempo, darbo krūvio.

Kiek reikia skirti laiko vokiečių kalbos pamokoms?

Mano mokymuose įprastai, užtenka skirti dvi arba tris valandas per savaitę ir jau po vieno mėnesio mokiniai išmoksta susikalbėti vokiškai. Mokslus galima lengvai suderinti su darbu. Pas mane yra mokinių, kurie mokosi vokiečių, anglų, ispanų, norvegų ar italų tik savaitgaliais. Yra tokių, kurie mokosi užsienio kalbas naktimis, nes turi mažų vaikų ir laisvo laiko yra tik naktimis. Mokymosi tvarkaraštis labai individualus pagal kiekvieno mokinio gyvenimo ritmą. Dažnai žmonės stebisi, kad reikia skirti tiek mažai laiko ir vis tiek išmoksti vokiečių. Tai čia vėlgi reikia suprasti faktą, kad mano vokiečių kalbos mokymuose gaunate absoliučiai išgrynintą informaciją. Mano vokiečių kalbos pamokose mokiniai nešvaisto laiko, jei tiesiog mokosi ir išmoksta. Gauna tik pačius efektyviausius patarimus, kurių nerasite internete ir apie kuriuos niekada nebuvote girdėję. Mano mokiniams nereikia nieko „kalti‘‘ar savo laiko švaistyti važiuojant į kalbų kursus ir stovint kamščiuose. Mokytis galima iš bet kurios pasaulio vietos sau patogiu laiku. Viso ko svarbiausias momentas – esu aš, nes be mokytojo mokinys dažnai atsiduria aklavietėje ir nebežino ką toliau daryti, kad būtų pasiekti labai geri rezultatai.

Kaip išmokti vokiečių daug dirbantiems?

Dažnai žmonės sako, kad neturi laiko mokytis vokiečių ir jeigu turėtų, tai tikrai išmoktų. Tada aš sakau, įsivaizduokit tokią situaciją. Jums nereikia eiti į darbą ir vis tiek gaunate atlyginimą. Privalote padaryti tik vieną dalyką – išmokti bent vokiečių kalbos pagrindus per vieną mėnesį. Taigi laiko turite per akis, visas laisvas dienas. Kaip išnaudosite tą laiką? Nuo ko pradėsite mokytis vokiečių kalbos? Svarbiausia, kokį rezultatą pasieksite po mėnesio? Mano mokiniai išmoksta susikalbėti per vieną mėnesį, nes jie gauna tikslią metodiką, kuri yra veiksminga. Mano mokiniai ne šiaip mokosi, jie mokosi ir išmoksta. Mano tikslas visada buvo išmokyti žmones, o ne šiaip juos mokyti. Viso ko sėkmė tai ne laikas, kurį Jūs turite, o tai kaip jį išnaudojate. Jeigu klausote patarimų žmogaus, kuris ištvėrė visas kančias mokydamasis vokiečių, Jums nereikės kentėti ir švaistyti savo brangaus gyvenimo laiko.

Kokį lietuvių – vokiečių kalbos žodyną patartumėte įsigyti?

Galite nueiti į, bet kokį knygyną ir nusipirkti visus ten esančius vokiečių kalbos žodynus. Po savaitės nenorėsite gyvenime į vokiečių kalbos žodyną žiūrėti. Norėsite sužinoti vieno vokiško žodžio reikšmę – o rasite mažiausiai penkias. Ką tada daryti? Mokytis tą vieną, ar tas penkias? Tam, kad išmoktum tą vieną, reikia suvokti, kurį žodį pasirinkti iš visų penkių, kurių vertimus randi. Atrodo ieškai tik vieno žodžio reikšmės, o žodynas net ir tokios informacijos nesuteikia. Vietoj to, kad būtų parašyta ta vienintelė reikšmė, kurios reikia – parašytos penkios. Tuomet pats privalai suvokti nežinia iš kur, kuris vertimas atitinka žodį, kurio reikšmės ieškai. Ką tada daro žmogus, kai nežino, kurią reikšmę iš žodyno užsirašyti? Spėlioja. Vien rodos skaitant apie šį visą procesą jau galva svaigsta, o įsivaizduokit, kad yra žmonės, kurie taip sėdi valandų valandas prie žodyno. Tas žmogus buvau aš. Kai mokiausi po penkias valandas per dieną, kai nežinojau kaip reikia mokytis. Aš tai ir dariau. Rašiausi visas reikšmes, kurias rasdavau žodyne, nes aš norėjau žinoti viską. Būdavo dienų, kai praleisdavau po pusę valandos prie vieno žodžio vertimo iš žodyno. Tuomet pažvelgdavau į laikrodį, padejuodavau, paverkdavau ir toliau dariau tą patį. Mano mokiniai gauna labiausiai naudojamų vokiečių kalbos žodžius. Tai reiškia, kad jiems nereikia sėdėti prie žodynų, kaip reikėjo kadaise man. Jie gauna visą geriausią informaciją ir todėl išmoksta susikalbėti vokiškai per vieną mėnesį. Ar įmanoma išmokti vokiečių skiriant tik po penkiolika minučių per dieną? Įmanoma. Tik tokiu atveju, privalote turėti labai gerą mokytoją, kuris stebėtų Jūsų rezultatus, matytų progresą ir galėtų duoti efektyvius patarimus. Jeigu tai darysit patys labiau kentėsit, nei mokysitės. Praeis tos penkiolika minučių ir pamatysit, kad visiškai nieko neišmokot. Kitą dieną ir vėl pamatysit, kad net tų kelių vokiškų žodžių neišmokot savarankiškai. Galiausiai nieko nebedarysit, nes kam daryti, jeigu rezultatų nėra. Greitai ir lengvai vokiečių kalbos savarankiškai išmokti neįmanoma, nes mokotės spėliodami, o ne žinodami. Greitai ir lengvai galima išmokti tik tada, kai tiksliai žinai kaip mokytis arba turi labai gerą mokytoją, kuris tikrai žino. Turiu labai daug mokinių, kurie mokėsi vokiečių savarankiškai metus arba du ir išmoko vos kelis žodžius. Pagal mano vokiečių kalbos pamokas internetu žmonės išmoksta susikalbėti jau po mėnesio.

Ar lengva išmokti vokiečių savarankiškai?

Mokytis savarankiškai yra labai sunku, nes rodos mokaisi mokaisi, bet nieko neišmoksti. Tuomet atrodo, kad esi negabus, kvailas ir niekada nieko neišmoksi. Žmonės labai dažnai puola į depresiją būtent dėl to, kad skiria laiką, bet nepajuda iš vietos mokydamiesi vokiečių. Labai dažnai, kai mokiniai kreipiasi dėl anglų, vokiečių, norvegų, ispanų, italų mokymų, rašo, kad nepavyko išmokti savarankiškai. Dažnas atvejis, kai žmogus žino vos kelis vokiškus žodžius nors mokėsi savarankiškai visus metus.

Kurią kalbą paprasčiau mokytis vokiečių ar norvegų?

Vokiečių ir norvegų yra dvi labai panašios kalbos. Kai pradėjau mokytis norvegų, jau mokėjau vokiečių, todėl atradau begalę panašių žodžių. Skaitydavau tekstus norvegų kalba ir atrasdavau daugybę žodžių, kuriuos jau mokėjau iš vokiečių kalbos. Jeigu mokate vokiečių tai labai lengvai išmoksite norvegų, nes šių kalbų panašumas yra neįtikėtinas. Bet jokiu būdu nepatariu mokytis šių dviejų užsienio kalbų vienu metu, nes neišmoksite nei vienos, nei kitos. Iš pradžių reikia išmokti bent vieną labai gerai ir tik po to mokytis antrą. Jeigu pradėsite mokytis vokiečių ir norvegų vienu metu, susidursite su viena problema. Nesuprasite kuri informacija priklauso kuriai užsienio kalbai, nes abiejų kalbų informacija yra labai panaši. Kokie geriausi vokiečių kalbos vadovėliai? Mano mokiniai gauna informaciją tik iš mano pačios parašytų, sukurtų vadovėlių, mokymosi programų. Parašiau anglų, vokiečių, italų, norvegų, ispanų vadovėlius ir tik pagal juos mokau savo mokinius. Jeigu mokyčiau pagal tradicinius vokiečių kalbos vadovėlius – nė vienas mano mokinys po mėnesio net sakinio negalėtų vokiškai pasakyti. Aš visada norėjau mokyti ir išmokyti žmones, o ne tiesiog mokyti. Jeigu žmogus kažko iki galo nesupranta, tai mokytojo problema, o ne mokinio. Visų kalbų vadovėlius pati parašiau, nes mokydamasi savarankiškai turėjau ne vieną vadovėlį. Turėjau jų dešimt ir nė vienas nebuvo toks, koks turi būti. Todėl ir imdavau įvairių autorių, kiek tik buvo knygyne, o po to sėdėdavau kiekvieną dieną ir analizuodavau visą informaciją. Džiaugiuosi, kad mano mokiniams nereikia kankintis, kaip reikėjo man. Jie gauna visą susisteminta ir tik efektyviausią informaciją kaip greitai ir lengvai išmokti vokiečių.

Ar lengva išmokti vokiečių kalbos gramatiką?

Kiekvienos užsienio kalbos gramatiką išmokti yra nelengva. Ypatingai žmogui, kuris nežino nuo ko pradėti mokytis vokiečių. Vokiečių kalba pasižymi tuo, kad faktiškai visa vokiečių kalbos gramatika paremta daiktavardžių giminėmis. Jeigu labai gerai žinai vokiškų daiktavardžių gimines, tuomet labai gerai žinai ir vokiečių kalbos gramatiką. Tačiau jeigu mokaisi tik vokišką žodį ir nežinai giminės, tuomet pasmerki save didžiulei kančiai. Žmogui, kuris tik ruošiasi mokytis vokiečių gali būti juokinga ką dabar skaito. Juk kaip galima nežinoti giminės. Tačiau vokiečių kalboje giminės ne visada sutampa su lietuvių kalba. Pavyzdžiui die Welt – pasaulis. Die – tai yra artikelis, vokiečių kalboje reiškia moterišką giminę. Pasaulis, lietuvių kalboje yra vyriškos giminės. Čia ir baigiasi logika. Labai daug vokiečių kalbos gramatikos taisyklių remiasi į daiktavardžio gimines, todėl jeigu nežinote giminių – iki galo nieko nežinote. Kalbate spėliodami ir iki galo nesuprantate kaip yra iš tikrųjų. Žmonės dažnai papuola į uždarą nesibaigiantį kančios ratą kalbant apie vokiečių kalbą, nes vos tik jie tikisi, kad nebereikės žinoti visų daiktavardžių giminių – staiga prireikia jas ir vėl žinoti. Kad ir kokią temą mokytumeisi vis tiek viskas ir vėl bus susiję su daiktavardžio giminėmis. Šiuo atveju džiaugiuosi, kad mano mokiniai žino pačius efektyviausius būdus kaip išmokti ne tik vokiečių kalbos gramatiką, bet ir labiausiai naudojamus vokiečių kalbos žodžius. Išmoksta kaip įsisavinti populiariausias vokiečių kalbos frazes ir įvairius posakius. Ar lengva išmokti vokiečių? Vokiečių lengva išmokti jeigu žinai nuo ko pradėti mokytis vokiečių kalbos. Dažniausiai žmonės tikrai nežino net nuo ko pradėti mokytis vokiečių todėl prisirenka vokiškų žodžių. Mėgina išmokti po penkis žodžius per dieną. Nepraėjus nė savaitei, jie viską numeta į šoną ir verkia įsikabinę į pagalves. Po to vėl ieško įvairių vokiškų žodynų ir vėl bando išmokti vokiečių pagal įvairias knygutes. Paskui seka tik dar didesni nusivylimai. Didžiausias liūdesys apima dėl savęs, savo negebėjimo mokytis ir išmokti. Tuomet jautiesi beviltiškas ir nieko nebesinori, rankos nekyla paimti tuos vokiškų žodžių sąrašus. Galiausiai atrodo, kad niekada ir neišmoksi vokiečių kalbos. Net menkiausios mintys apie vokiečių kalbos mokymąsi stumia į absoliučią neviltį.

Ar įmanoma išmokti vokiečių vyresnio amžiaus žmonėms?

Viskas įmanoma. Svarbu susirasti labai gerą vokiečių kalbos mokytoją ir tuomet tikrai išmoksite. Jūsų vokiečių kalbos kursai patys geriausi internete. Kodėl? Aš moku anglų, vokiečių, italų, norvegų, ispanų, rusų ir lenkų. Tik žmogus per gyvenimą išmokęs penkias ir daugiau užsienio kalbų iš tiesų išmokys ir visam likusiam gyvenimui. Šiuo atveju nekalbu apie kalbas, kurias mokame nuo gimimo, nes rusų, lenkų moku nuo pat mažens. Nei rusų, nei lenkų nemokau ir nepriskiriu jų kaip prie pasiekimo, nes užaugau lietuviškai, rusiškai, lenkiškai kalbančioje aplinkoje. Mano mokiniai išmokę vokiečių gali susirasti geresnius darbus, nes vokiečių kalbos mokėjimas atveria duris į ateitį. Taip pat sutaupoma labai daug laiko ir pinigų, nes ši investicija 100% atsiperka. Todėl mano mokymai ir yra geriausi vokiečių kalbos mokymai internete. Žmonės mokosi ir išmoksta. Aš išpildau svajones. Mano mokiniai jaučiasi laimingesni ir labiau pasitiki savimi. Mano mokiniai turi mane, gauna mano patarimus, kurie paremti žinojimu, o ne spėliojimu. Tai yra šimtą kartų patikrinti dalykai, todėl veiksmingi. Nėra nė vieno mokinio, kuris būtų klausęs visų mano patarimų, vykdęs visus mano nurodymus ir būtų neišmokęs. Visi, kurie klauso manęs – išmoksta. O tai ir yra svarbiausia mokantis vokiečių. Netaikau senų, neefektyvių metodikų. Mano mokiniai prisimena viską, ką išmoksta netgi jeigu padaro kelių savaičių pertrauką ir toliau tęsia mokymus. Nesakau savo mokiniams „kalti‘‘, nes žinau kaip neveiksminga tai yra. Tada žmonės sako, betgi vis tiek reikia žodžius mokytis. Žinoma, kad reikia, bet reikia ne „kalti‘‘ žodžių sąrašus, o klausyti visų mano patarimų. Žmonės sužino tai mano vokiečių kalbos pamokose.

Kaip norintiems mokytis patekti į vokiečių kalbos kursus?

Vietos greitai užsipildo, todėl jeigu tikrai norite mokytis dėl mokymų kreipkitės privačia žinute – https://www.facebook.com/dorotadovda/.

AR AŠ KALBU VOKIŠKAI ?

Dorota Dovda: mokotės užsienio kalbos, bet nejaučiate rezultato? Keiskite mokytoją

Užsienio kalbų mokytoja Dorota Dovda

Užsienio kalbų mokytoja Dorota Dovda  © Asmeninis albumas

Visada prisiminkite, kad esate mokinys ir norite mokytis. Todėl privalote turėti mokytoją, kuris mokytų, o ne priekaištautų. Esate negabus, neturite atminties, kažko nemokate.

Jeigu nusprendžiate, kad norite pradėti mokslus su vienu ar kitu privačiu mokytoju. Norite mokytis anglų, vokiečių, ispanų, italų, prancūzų ar kitos užsienio kalbos – įsitikinkite, kad nusprendėt tinkamai.

Privalote pajausti rezultatą jau po pirmos pamokos. Jeigu pradėjote mokytis su geruoju mokytoju (žmogumi, kuris turi pašaukimą mokytojavimui), tuomet viskas bus tobula. Jūs ne tik po pirmos pamokos jausit, kad kažką išmokote, bet viduje trykš pakylėjimas, visas gyvenimas nušvis kitom spalvom. Negalėsite patikėti savo rezultatais, džiaugsitės, visiems pasakositės, šypsositės ir vėl lauksite tų pamokų su būtent tuo mokytoju. Lauksite taip, kaip vaikas laukia Šv. Kalėdų. Mokydamiesi su pašaukimą turinčiu žmogumi suvoksite, kad būtent taip privalo mokyti visi žmonės, kurie užsiima mokytojavimu.

Tikri mokytojai per pamoką iš tiesų moko ir atiduoda visą save, kol kiti nesugebėdami išaiškinti informacijos – apkaltina mokinį (negabus, tinginys, neatsakingas). Apkaltina tik dėl vieno dalyko – savo negebėjimo išaiškinti atitinkamos temos.

Jeigu nesijaučiate kažką išmokę net po savaitės ar mėnesio – suvokite vieną dalyką. Reikia keisti mokytoją. Kankintis ten, kur nieko neišmokstate yra tiesiog savęs kaip asmenybės žlugdymas, nes situacija nepasikeis net ir po metų. Jūs tik pradėsite klimpti į depresiją, nuvertinsite savo gebėjimus, galvosite, kad užsienio kalbos ne Jums ir tiesiog nebetikėsite, jog tai apskritai įmanoma. Išmokti mylimą, norimą užsienio kalbą.

Mokotės užsienio kalbą, bet nejaučiate jokio progreso po mėnesio? Tai reiškia tik vieną. Nepajausite ir po metų.

Jeigu galvojate, kad tai Jūsų problema, jog niekaip negalite išmokti – reiškia niekada nesimokėte su tikruoju, geruoju mokytoju. Susiraskite tokį ir Jūsų gyvenimas pradės žydėti.

Dėl anglų, norvegų, ispanų, italų, vokiečių pamokų galite susisiekti su manimi privačia žinute „Facebook puslapyje https://www.facebook.com/dorotadovda/.

Užsienio kalbų mokytoja Dorota Dovda

Užsienio kalbų mokytoja Dorota Dovda  © Asmeninis albumas

Visada prisiminkite, kad esate mokinys ir norite mokytis. Todėl privalote turėti mokytoją, kuris mokytų, o ne priekaištautų. Esate negabus, neturite atminties, kažko nemokate.

Jeigu nusprendžiate, kad norite pradėti mokslus su vienu ar kitu privačiu mokytoju. Norite mokytis anglų, vokiečių, ispanų, italų, prancūzų ar kitos užsienio kalbos – įsitikinkite, kad nusprendėt tinkamai.

Privalote pajausti rezultatą jau po pirmos pamokos. Jeigu pradėjote mokytis su geruoju mokytoju (žmogumi, kuris turi pašaukimą mokytojavimui), tuomet viskas bus tobula. Jūs ne tik po pirmos pamokos jausit, kad kažką išmokote, bet viduje trykš pakylėjimas, visas gyvenimas nušvis kitom spalvom. Negalėsite patikėti savo rezultatais, džiaugsitės, visiems pasakositės, šypsositės ir vėl lauksite tų pamokų su būtent tuo mokytoju. Lauksite taip, kaip vaikas laukia Šv. Kalėdų. Mokydamiesi su pašaukimą turinčiu žmogumi suvoksite, kad būtent taip privalo mokyti visi žmonės, kurie užsiima mokytojavimu.

Tikri mokytojai per pamoką iš tiesų moko ir atiduoda visą save, kol kiti nesugebėdami išaiškinti informacijos – apkaltina mokinį (negabus, tinginys, neatsakingas). Apkaltina tik dėl vieno dalyko – savo negebėjimo išaiškinti atitinkamos temos.

Jeigu nesijaučiate kažką išmokę net po savaitės ar mėnesio – suvokite vieną dalyką. Reikia keisti mokytoją. Kankintis ten, kur nieko neišmokstate yra tiesiog savęs kaip asmenybės žlugdymas, nes situacija nepasikeis net ir po metų. Jūs tik pradėsite klimpti į depresiją, nuvertinsite savo gebėjimus, galvosite, kad užsienio kalbos ne Jums ir tiesiog nebetikėsite, jog tai apskritai įmanoma. Išmokti mylimą, norimą užsienio kalbą.

Mokotės užsienio kalbą, bet nejaučiate jokio progreso po mėnesio? Tai reiškia tik vieną. Nepajausite ir po metų.

Jeigu galvojate, kad tai Jūsų problema, jog niekaip negalite išmokti – reiškia niekada nesimokėte su tikruoju, geruoju mokytoju. Susiraskite tokį ir Jūsų gyvenimas pradės žydėti.

Dėl anglų, norvegų, ispanų, italų, vokiečių pamokų galite susisiekti su manimi privačia žinute „Facebook puslapyje https://www.facebook.com/dorotadovda/.

Esate pažengę ? Nežinote kaip patobulinti anglų kalbos žinias ? Mokotės ir mokotės, o atrodo visas laikas veltui ? Šie anglų kalbos kursai pažengusiems internetu geriausi kokius tik rasit.

Užtenka švaistyti laiką beprasmiam anglų žodžių kalimui.

Kartais atrodo, kada gi užteks mokytis anglų ?

Jeigu mokat susikalbėti angliškai, bet norite išmokti daugiau. Arba mokėtės daug kartų, bet turite įvairių spragų anglų kalbos žiniose. Šios anglų kalbos pamokos pažengusiems pagelbės.

https://www.facebook.com/watch/?v=349993769370114&extid=7dL51TApP5dXVdCC